1497

oude snijwerkjes van elk 2 olifanten Afrikaans

Twee -oude snijwerkjes van elk 2 olifanten Afrikaans - ca 1930
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
1495

koperen bascule

Geel - koperen bascule - + kan + mansbakje + halve litermaat
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
1490

wijntafeltje op driepoot

Een - wijntafeltje op driepoot - met balusterstam
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
1480

W.M. v.d. Kleij

Potlood in lijst - W.M. v.d. Kleij - "riviergezicht" 31x52 cm gesign R.O.
€ 160,00 / € 250,00 € 0,00
1460

blauw en wit Chinees porseleinen borden

Twee -blauw en wit Chinees porseleinen borden - W 23 cm met een tuindecor 18e eeuw (1x rep)
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
1445

bimbamklok

Een - bimbamklok - in eiken kast
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1413

mahonie latjesstoof

Zandlopermodel - mahonie latjesstoof - 19e eeuw met koperen bak
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1390

div majolica potten

Vier -div majolica potten - + 3 antiek Delftse schotels (gelijmd) + Delftse kan (gelijmd)
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
1387

spiegel met afb boven spiegel

Een -spiegel met afb boven spiegel - rechthoekig, glas stuk
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1386

hanglamp met 5 glazen kapjes

Een -hanglamp met 5 glazen kapjes
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1385

noten vitrinekast met kuif

Een -noten vitrinekast met kuif
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
1384

draagstok crucifix

Een -draagstok crucifix
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
1383

div etsen gesign met potlood R.O. Jan Achenis

Drie -div etsen gesign met potlood R.O. Jan Achenis
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1382

armstoel met bekleding

Een -armstoel met bekleding - in kruissteek
€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
1381

Holl eiken kabinet met voluut

Een -Holl eiken kabinet met voluut - op gecontourneerde kap, 2 deuren en 3 laden
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
1380

olieverf op doek C.H. Hammes

Een -olieverf op doek C.H. Hammes - "erf met kippen" , ca 40x50 cm gesign
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
1379

18e eeuwse zeer forse vitrinekast

Groen geverfde -18e eeuwse zeer forse vitrinekast - met gecontourneerde kap en initialen in de fries, onderkast 2 deurs afgeschuinde hoeken
€ 400,00 / € 600,00 € 0,00
1378

"Moonlght over the Bosphorus with a view of Constantinopel" Edward Hoyer 1881

Schilderij olieverf op doek -"Moonlight over the Bosphorus with a view of Constantinopel" Edward Hoyer 1881 - gesign R.O., 34x44 cm

€ 2.000,00 / € 3.000,00 € 0,00
1377

lot lp's

Groot -lot lp's - heel schap
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1376

lot lp's

Groot -lot lp's - heel schap
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1375

lot lp's

Groot -lot lp's - heel schap
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1374

lot lp's

Groot -lot lp's - heel schap
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1373

lot lp's

Groot -lot lp's - heel schap
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1372

lot lp's

Groot -lot lp's - heel schap
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1371

lot lp's

Groot -lot lp's - heel schap
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00