1248

"stadspoort"

€ 20,00 / € 30,00 -
494

(heeft warmteschade)

Een bijzettafeltje met snijwerk in 8 kantblad op geknobbeld onderstel - (heeft warmteschade)
€ 20,00 / € 30,00 -
326

+ beogram cd 3500 + boxen geen ab

Een B&O; beocenter 2100 - + beogram cd 3500 + boxen (2x) geen ab
€ 250,00 / € 400,00 -
683

+ lekschaal met onderschotel + porseleinen klokje Delfts blauw

Twee fruitschalen met open randen - + lekschaal met onderschotel + porseleinen klokje Delfts blauw
€ 20,00 / € 30,00 -
1510

+ mammoetje Remy Marti in kantelaars

Een 5 ltr fles Asbach uralt (vol) - + mammoetje Remy Marti (leeg) in kantelaars
€ 40,00 / € 60,00 -
1274

12 delen Krautheim Bavaria servies

Circa- 12 delen Krautheim Bavaria servies
€ 10,00 / € 15,00 -
1053

1989 in orgn houten doosje

Een 5 dollar Canada maple leaf one troy ounce - 1989 in orgn houten doosje
€ 50,00 / € 75,00 -
202

48x44 cm

Een oude kaart van Cicillia - 48x44 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
555

ca 1920

Een L Oertiling London weegschaal onder glas - ca 1920
€ 120,00 / € 200,00 -
801

Coco Chanel Versace Medusa knopen

Driemaal - Coco Chanel Versace Medusa knopen - + lot div lege verpakkingen in Vans doos
€ 150,00 / € 250,00 -
396

collages papier 45x55 cm

Twee - collages papier 45x55 cm
€ 4,00 / € 6,00 -
901

div Boeddha beelden

Twee- div Boeddha beelden
€ 10,00 / € 15,00 -
1081

dln Keltum Plate bestek, 9 persoons

Drieƫnvijftig - dln Keltum Plate bestek, 9 persoons - 1 kleine vork mankeert, nw
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 50,00 / € 75,00 -
1003

drie ingelijste oude prenten, briefkaart formaat

Tweemaal - drie ingelijste oude prenten, briefkaart formaat
€ 20,00 / € 30,00 -
272

Frans v. d. Heide

€ 120,00 / € 200,00 -
261

niet gesigneerd 67x85 cm

Een 18e eeuws verdoekt olieverf op linnen, gespiegelde afbeelding van een 17e eeuws schilderij "een satyr" Jacob Jordaens 1593/1678 (Rijksmuseum) - niet gesigneerd 67x85 cm

€ 600,00 / € 1.000,00 -
696

Petrus Regout chinoiserie borden met sana decor

Vijf - Petrus Regout chinoiserie borden met sana decor
€ 25,00 / € 40,00 -
715

polychroom gipsen kerstgroep mooi formaat

Achttien delige - polychroom gipsen kerstgroep mooi formaat
€ 30,00 / € 45,00 -
262

rozenhout fineer met bieswerk. Deur met slingervenster met verzilverd raampje Louis XIV stijl in het raampje Europa met de stier, de kap met zaagwerk in ajour, verzilverde ronde wijzerplaat op de plaat Latijnse cijfers (ure

Een Amsterdams staand horloge - rozenhout fineer met bieswerk. Deur met slingervenster met verzilverd raampje Louis XIV stijl in het raampje Europa met de stier, de kap met zaagwerk in ajour, verzilverde ronde wijzerplaat op de plaat Latijnse cijfers (uren) en Arabische cijfers (munteenheden) gegraveerd de vergulde binnenplaat bevat gebogen plaat met signatuur Gerard Broese Zwol datum, seconde Atlas in top met bazuin blazende Victorien, de klok zal ca 1740 gemaakt zijn zie complete beschrijving

€ 3.000,00 / € 4.500,00 -
330

wit porseleinen kandelaartjes met bloemenkransjes

Drie - wit porseleinen kandelaartjes met bloemenkransjes
€ 15,00 / € 25,00 -
764

"Beatrix" serviesdeel Petrus Regout Maastricht

Een -"Beatrix" serviesdeel Petrus Regout Maastricht
€ 60,00 / € 100,00 -
1050

"bommetje" gesign. Met monogram GTT

Een -"bommetje" gesign. Met monogram GTT - "ferme tante met wit gestippeld badpak" H ca 25 cm
€ 35,00 / € 50,00 -
1250

"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu

Een -"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu - 39x49 cm, kaart in lijst (glas kapot)
€ 60,00 / € 100,00 -
225

"Garonne" stalen herenpolshorloge

Een -"Garonne" stalen herenpolshorloge - in originele doos
€ 40,00 / € 60,00 -
599

"havengezicht" Joop Mijsbergen 1934

€ 60,00 / € 100,00 -