537

"Willow" P. Regout + 6 borden "Tea Drinker" P. Regout + 6 Chinees imari schoteltjes 18e eeuw

-Zes borden- "Willow" P. Regout + 6 borden "Tea Drinker" P. Regout + 6 Chinees imari schoteltjes 18e eeuw
€ 20,00 / € 40,00 € 0,00
492

" 't dorp Dimmen" v Altena adv. Anna

-Gravure- " 't dorp Dimmen" v Altena adv. Anna
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1034

"avondschemering" olieverf op doek

Jan Wingen - "avondschemering" olieverf op doek - 60x60 cm gesign R.O.
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
48

"bloemstilleven",

Hendrika Anna Doedijns - "bloemstilleven",- olieverf op doek 29x39 cm gesign
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
812

"Diana met hond"

Olieverf op board 85x75 cm met schuine hoeken - "Diana met hond"
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
907

"hooitijd" gesign L.O.

IK Blank - "hooitijd" gesign L.O. - 30x40 cm
€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
542

"huis aan het water"

Dressoirstuk - "huis aan het water" - 40x60 cm doek
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
1198

"John Lennon" druk

Herman Brood - "John Lennon" druk - gesign in de plaat
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
520

"Katwijk" aquarel gesign lo

M de jongere (MJ Drullman) - "Katwijk" aquarel gesign lo - 33x49 cm
€ 40,00 / € 80,00 € 0,00
20

"knielende baadster"

Zsolnay? - "knielende baadster" - H ca 20 cm gemerkt Zn
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00

"koeien aan het water"

Olieverf op doek - "koeien aan het water" - ca 50x60 cm gesign l.o.
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
546

"Landschap met rivierbrug", gesign. L.O. onleesbaar 18x24 cm

-Olieverf op paneel- "Landschap met rivierbrug", gesign. L.O. onleesbaar 18x24 cm
€ 40,00 / € 80,00 € 0,00
495

"Meisjes in landschap" 20x25 cm ongesigneerd

-Olieverf op doek- "Meisjes in landschap" 20x25 cm ongesigneerd
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
151

"polderlandschap"

Ets gesign r.o. 50x12 cm 101/150 - "polderlandschap"
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
1248

"stadspoort"

€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
643

"vennetje"

Olieverf - "vennetje" - + olieverf "huis aan het water" , 2 schilderijtjes
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
56

"winterlandschap met schaatsers op het ijs"

Paul Wieggers 1962 - "winterlandschap met schaatsers op het ijs" - paneel, ca 50x70 cm gesign L.O. en achterop + brandmerk

€ 1.500,00 / € 2.500,00 € 0,00
879

"wit huis a h water met vissers en figuren"

Olieverf op mahonie paneel 19e eeuw - "wit huis a h water met vissers en figuren" - 19x24,5 cm gesign A.O. H Vos
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
398

"zilverpoetsen" ets

AH Bakker Korff - "zilverpoetsen" ets - met sign in de plaat L.O, 14x17,5 cm
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1279

(filling vastzetten) met zwengel en zuiger

Grote koperen pomp - (filling vastzetten) met zwengel en zuiger
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1221

+ sikkel + asla + blaasbalg

Een gebogen koperen rugkruik - + sikkel + asla + blaasbalg
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
175

110x161 cm

-Perzisch tapijt- 110x161 cm
€ 50,00 / € 80,00 € 0,00
1185

15/99 gesign onduidelijk r.o.

Kleuretsje in lijst - 15/99 gesign onduidelijk r.o.
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
174

150x105 cm

-Perzisch bidkleed- 150x105 cm
€ 60,00 / € 90,00 € 0,00