Logo

Catalogus

Nummer   Naam Verwachte opbrengst Huidig bod
448

"Begijnenhof Brugge" uit 1927

TGM van Hettinga Tromp - "Begijnenhof Brugge" uit 1927 - in lijst 26x29 cm gesigneerd met potlood R.O.
Schilderijen en werk op papier
€ 40,00 / € 60,00 -
97

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

Olieverf - "compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign
Schilderijen en werk op papier
€ 60,00 / € 100,00 -
1363

"Featturing the 7 seekers of knowledge"

Myth and magic;- "Featturing the 7 seekers of knowledge" - lim 7500 no 3782
Koper, brons en overige metalen
€ 40,00 / € 80,00 -
520

"Katwijk" aquarel gesign lo

M de jongere (MJ Drullman) - "Katwijk" aquarel gesign lo - 33x49 cm
Schilderijen en werk op papier
€ 40,00 / € 80,00 -
327

"portret van een jonge vrouw"

Olieverf op doek - "portret van een jonge vrouw" - gesign l.o. "Kelder" 50x70 cm
Schilderijen en werk op papier
€ 400,00 / € 800,00 -
106

"schepen in de haven"

Olieverfschilderijtje - "schepen in de haven" - ca. 20x30 cm geen signatuur
Schilderijen en werk op papier
€ 80,00 / € 130,00 -
313

"Spaanse danseres"

Olieverf op doek onbekende meester - "Spaanse danseres"- 60x75 cm (portretstudie op achterkant)
Schilderijen en werk op papier
€ 60,00 / € 100,00 -
1248

"stadspoort"

Aquarel in BM lijst - "stadspoort" - 50x40 cm onbekende schilder 19/20e eeuw
Schilderijen en werk op papier
€ 30,00 / € 45,00 -
1370

"Summoning the dragons"

Myth and magic;- "Summoning the dragons" - lim edition no 9017
Koper, brons en overige metalen
€ 30,00 / € 45,00 -
1366

"The altar of enlightement"

Myth and magic;- "The altar of enlightement" - lim edition
Koper, brons en overige metalen
€ 20,00 / € 40,00 -
1364

"The dance of the dolphins

Myth and magic;- "The dance of the dolphins - lim edition
Koper, brons en overige metalen
€ 40,00 / € 80,00 -
1368

"The dragonmaster"

Myth and magic;- "The dragonmaster" - no 3973 lim edition
Koper, brons en overige metalen
€ 30,00 / € 60,00 -
1369

"The gatering of the unicorns"

Myth and magic;- "The gatering of the unicorns" - no 3451 lim edition
Koper, brons en overige metalen
€ 30,00 / € 60,00 -
1362

"The great moon dragon"

Myth and magic;- "The great moon dragon" - lim edition
Koper, brons en overige metalen
€ 20,00 / € 40,00 -
1361

"The great sun dragon"

Myth and magic;- "The great sun dragon" - lim edition
Koper, brons en overige metalen
€ 20,00 / € 40,00 -
1367

"The queen of the dragons"

Myth and magic;- "The queen of the dragons" - lim edition no 3338
Koper, brons en overige metalen
€ 20,00 / € 40,00 -
412

14k gouden princessering met roosdiamant

Een - 14k gouden princessering met roosdiamant
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 325,00 / € 450,00 -
813

18e eeuwse prent

Voor de levendighe, op een vallende bijl - 18e eeuwse prent
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
1348

19e eeuwse wijnkan

Sheffield - 19e eeuwse wijnkan - tin
Koper, brons en overige metalen
€ 10,00 / € 15,00 -
170

2 abstracte landschappen

E ter Haar Romeny '69 - 2 abstracte landschappen - 1x 60x75 en 1x 60x60 cm
Schilderijen en werk op papier
€ 40,00 / € 80,00 -
819

2 antieke prenten in passe partout

Rasp ofte tuchthuis en jail governors house - 2 antieke prenten in passe partout
Schilderijen en werk op papier
€ 15,00 / € 25,00 -
999

2 dikwandige vazen

Studioglas - 2 dikwandige vazen - met lange hals blauw en groen H 35 en 43 cm
Glas & kristal
€ 15,00 / € 25,00 -
207

2 div groen glas

Paars glas bokaal - 2 div groen glas - beker en schaal
Glas & kristal
€ 10,00 / € 20,00 -
507

2 olijfgroene vaas/lampvoeten in kalabasvorm

De Porceleine fles - 2 olijfgroene vaas/lampvoeten in kalabasvorm - H 40 cm met kappen
Meubels & lampen
€ 20,00 / € 40,00 -
713

20x50 cm

Een zijden geweven voorstelling van Chin. tuin met figuren - 20x50 cm
Schilderijen en werk op papier
€ 20,00 / € 30,00 -
Federatie van Taxateurs Makelaars Veilinghouders in Roerende Zaken
Register veilinghouder