249

Kalliope muziekautomaat met cent inworp

Een -Kalliope muziekautomaat met cent inworp - en mahonie kast met kantelbak 20 metalen platen, glas in bovenkast met speelwerk

€ 2.000,00 / € 3.000,00 -
262

Amsterdams horloge

Een Amsterdams staand horloge - rozenhout fineer met bieswerk. Deur met slingervenster met verzilverd raampje Louis XIV stijl in het raampje Europa met de stier, de kap met zaagwerk in ajour, verzilverde ronde wijzerplaat op de plaat Latijnse cijfers (uren) en Arabische cijfers (munteenheden) gegraveerd de vergulde binnenplaat bevat gebogen plaat met signatuur Gerard Broese Zwol datum, seconde Atlas in top met bazuin blazende Victorien, de klok zal ca 1740 gemaakt zijn zie complete beschrijving

€ 4.000,00 / € 6.000,00 -
160

witgouden "Juvenia" herenpolshorloge

Een -witgouden "Juvenia" herenpolshorloge - 750/1000 met gouden vaste band ca 63 gr

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 1.600,00 / € 2.400,00 -
80

bestekkistje met 12 couvert groot en klein

Een -bestekkistje bekleed met zwart leder met 12 groot en 12 klein couvert - 835/1000 zilver ca 2500 gr

€ 1.100,00 / € 1.500,00 -
173

Tusal; 585/1000 geel gouden damespolshorloge met gouden gevlochten band

Een -Tusal; 585/1000 geel gouden damespolshorloge met gouden gevlochten band - bruto ca 45 gr

€ 1.000,00 / € 1.500,00 -
68

Candino geel gouden 585/1000 herenpolshorloge

Een -Candino geel gouden 585/1000 herenpolshorloge - automaan met datumaanduiding en gouden band, bruto ca 60 gr

€ 1.500,00 / € 2.000,00 -
87

geel gouden schakelarmband geschubd

Een -geel gouden schakelarmband geschubd - 585/1000 gematteerd ca 36 gr

€ 1.050,00 / € 1.600,00 -
116

Friese staartklok met o.a. Napoleon te paard e.a. bewegende figuren

De slag bij Austerlitz 1805 afgebeeld op - Friese staartklok met o.a. Napoleon te paard e.a. bewegende figuren - 19e eeuw Hollands
€ 500,00 / € 750,00 -
157

witgouden solitairring met grote 0,8 krt briljant

Een -witgouden solitairring met grote 0,8 krt briljant - ca 7,4 gr

€ 1.400,00 / € 2.100,00 -
520

lot van 89 zilveren rijksdaalders

Een -lot van 89 zilveren rijksdaalders - + 139 zilveren guldens (ca 2250 gr)

€ 1.050,00 / € 1.600,00 -
545

gouden 5 dollarmunt als hanger aan Venetiaans gouden collier

Een -gouden 5 dollarmunt als hanger aan Venetiaans gouden collier - collier 18 krt ca 25 gr totaal
€ 600,00 / € 750,00 -
166

Boeddha Sakyamuni India

Een -Boeddha Sakyamuni India - H ca 20 cm zittend op een lotustroon

€ 1.200,00 / € 1.800,00 -
921

geel gouden 14 krt "Richard" herenpolshorloge met gouden band

Een -geel gouden 14 krt "Richard" herenpolshorloge met gouden band - bruto ca 41,5 gr
€ 650,00 / € 900,00 -
188

witgouden 18krt armband

€ 900,00 / € 1.500,00 -
17

eikenhouten kussenkast

Een -eikenhouten kussenkast belijnd met ebben en palisander fineer - gecannuleerde stijlen Hollands, Gelderland 17e eeuw H 198 B 175 cm

€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
86

Copier Leerdam; 10 groen glazen wijnglazen op achtkantige voet, gemerkt

Lot -Copier Leerdam; 10 groen glazen wijnglazen op achtkantige voet, gemerkt

€ 100,00 / € 150,00 -
189

18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge

Een -18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge - ca 20 gr met 34 briljanten bezet

€ 900,00 / € 1.500,00 -
16

585/1000 geel gouden S ketting

Een -585/1000 geel gouden S ketting - ca 23 gr
€ 650,00 / € 800,00 -
88

Ch. Leijckert; aquarel "stadsgezicht met poort en vele figuren"

Een -Ch. Leijckert; aquarel "stadsgezicht met poort en vele figuren" - 36,5x58,5 cm gesign. L.O.

€ 800,00 / € 1.200,00 -
142

witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

Een -witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

€ 950,00 / € 1.500,00 -
206

zilveren 835/1000 tafelcouverts

Twaalf -zilveren 835/1000 tafelcouverts - Haags lof v Kempen ca 1460 gr

€ 700,00 / € 1.000,00 -
98

prof van Seifert, bronzen beeld "drinkend naakt met nap in de handen"

Een -prof van Seifert, bronzen beeld "drinkend naakt met nap in de handen" - H met marmeren voet 48 cm

€ 700,00 / € 1.200,00 -
193

Roosenboom A. gesign. Olieverf op paneel "ijsvermaak"

Een -Roosenboom A. gesign. Olieverf op paneel "ijsvermaak" - 50x70 cm
€ 800,00 / € 1,00 -
728

mahonie coulissentafel met 4x 55 cm tussenbladen

Een -mahonie coulissentafel met 4x 55 cm tussenbladen - totaal ca 350 cm, zeer fraai meubel
€ 800,00 / € 1,00 -
547

Remova 750/1000 witgouden damespolshorloge met 4 briljantjes op elke schouder

Een -Remova 750/1000 witgouden damespolshorloge met 4 briljantjes op elke schouder - bruto ca 20 gr

€ 750,00 / € 1.100,00 -