1281

groot couvert

Dertien -groot couvert - + 8 vorken klein en 12 lepels klein en 5 divers schepwerk alles van Kempen, div jaren 835/1000 zilver, totaal ca 3436 gr

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 1.600,00 / € 2.500,00 -

zeer grote verzameling postfris euro zegels ongestempeld

Een -zeer grote verzameling postfris euro zegels ongestempeld - total nominale waarde 6992 zegels + 18 zegelboekjes ca € 4,000,=

€ 1.500,00 / € 2.500,00 -
61

open Indonesische kast, met een sticker op de bodem E von Zboray gemerkt, kapitaal meubel

Een -open Indonesische kast, met een sticker op de bodem E von Zboray gemerkt, kapitaal meubel - 235x45x270 cm met fraai snijwerk en intarsia panelen, div houtsoorten

€ 1.500,00 / € 2.500,00 -
108

notenhouten apothekerskastje met gaper in middendeel en vele laatjes Italiaans 18e eeuw

Een -notenhouten apothekerskastje met gaper in middendeel en vele laatjes Italiaans 18e eeuw

€ 1.250,00 / € 2.000,00 -
147

Chinese porseleinen dekselpotten

Twee -Chinese porseleinen dekselpotten - H ca 40 cm 19/20e eeuw (beide deksels schade)
€ 120,00 / € 200,00 -
118

36 delen zilveren bestek Holl glad 835/1000

Circa -36 delen zilveren bestek Holl glad 835/1000 - deels met lof achter de bak gewicht ca 2350 gr

€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
188

witgouden 18krt armband

€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
189

18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge

Een -18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge - ca 20 gr met 34 briljanten bezet

€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
142

witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

Een -witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

€ 1.150,00 / € 1.600,00 -
183

750/1000 geel gouden rupsarmband

Een -750/1000 geel gouden rupsarmband - 19x2 cm ca 33 gr

€ 1.000,00 / € 1.500,00 -

geel gouden bruto ca 39,33 gr 585/1000 "candino" polshorloge

Een -geel gouden bruto ca 39,33 gr 585/1000 "candino" polshorloge - met gouden gevlochten band

€ 750,00 / € 1.250,00 -
191

witgouden entourage ring met 12 briljant geslepen diamanten

Een -witgouden entourage ring met 12 briljant geslepen diamanten - ca 5,5 gr

€ 850,00 / € 1.250,00 -
356

18e eeuwse zeer zeldzame in zwart ebbenhout met Friese kerfsnede uitgevoerde mangelplank

Een -18e eeuwse zeer zeldzame in zwart ebbenhout met Friese kerfsnede uitgevoerde mangelplank
€ 120,00 / € 200,00 -
1286

servieskast met 2 glasdeuren boven 2 deurs onderkast met gebogen kap

Een -servieskast met 2 glasdeuren boven 2 deurs onderkast met gebogen kap

€ 300,00 / € 450,00 -
225

kleine Chinese gendi's Wanli periode

Twee -kleine Chinese gendi's Wanli periode - haarlijntjes ca 1620

€ 800,00 / € 1.200,00 -
114

Steinzeug Rheinland baardmankruik

Een -Steinzeug Rheinland baardmankruik - zoutglazuur 17e eeuw

€ 250,00 / € 400,00 -
613

vintage design ronde tafel op metalen poot met 4 chroom, beuken en webbing zweefstoelen

Een -vintage design ronde tafel op metalen poot met 4 chroom, beuken en webbing zweefstoelen

€ 120,00 / € 200,00 -
981

witgouden M hanger

Een -witgouden M hanger- 750/1000e aan 18 krt witgouden colliertje, lang 50 cm gewicht ca 10,50 gr. De M bezet met 33 briljanten
€ 650,00 / € 850,00 -
32

kwispedoor van Loosdrecht porselein

Een -kwispedoor van Loosdrecht porselein - gemaakt 1775/1778 verworven in 2009 P.A.N. Fa. Stodel voor € 3,500,-

€ 600,00 / € 1.000,00 -
36

Kangxi kwispedoor uit de periode 1662/1722

Een -Kangxi kwispedoor uit de periode 1662/1722 - verworven in 2010 beurs Den Bosch voor € 1,500,-, decor zotjes

€ 600,00 / € 1.000,00 -
38

Nederlands aardewerk kwispedoor ca 1780

Een -Nederlands aardewerk kwispedoor ca 1780 - gekocht bij Limburg antiquairs thans Denneweg Den Haag op 9 april 2001 voor fl. 4,500,-

€ 600,00 / € 1.000,00 -

Kangxi kwispedoor met oortje

Een -Kangxi kwispedoor met oortje - hersteld barstje in het oor gekocht op de P.A.N. 2010 voor 1,400,- euro

€ 600,00 / € 1.000,00 -
185

gouden 10 gld stuk 1917

Een -gouden 10 gld stuk 1917 - in 750/1000 montuur, totaal ca 13 gr
€ 450,00 / € 600,00 -
226

blauw en wit Chinees porseleinen miniatuur kaststel Kangxi periode

Een -blauw en wit Chinees porseleinen miniatuur kaststel Kangxi periode - 5 delen kleien restauraties
€ 450,00 / € 600,00 -

kwispedoor van Haags porselein

Een -kwispedoor van Haags porselein - gemaakt in de periode 1716/1790, decor bloemetjes in bietenrood, gemerkt met ooievaar in 2012 gekocht voor fl. 2,000,-

€ 500,00 / € 750,00 -