1

zilveren 3 delig roomstel

Een -zilveren 3 delig roomstel - met parelrand ca 320 gr

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 -
5

Floris Meydam; glasobject Leerdam

Een -Floris Meydam; glasobject Leerdam - H ca 11 cm gesigneerd en no. 500/41
€ 30,00 / € 45,00 -
6

Wim Bos "havengezicht" olieverf op paneel

Een -Wim Bos "havengezicht" olieverf op paneel - sign. R.O. 32x27 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
7

zilveren ajour gezaagd bonbonmandje

Een -zilveren ajour gezaagd bonbonmandje - 2e gehalte ca 120 gr
€ 50,00 / € 75,00 -
9

liggende hond composiet/marmer

Een -liggende hond composiet/marmer
€ 40,00 / € 60,00 -
12

585/1000 pennenmesje goud met staal

Een -585/1000 pennenmesje goud met staal - bruto ca 20 gr
€ 250,00 / € 400,00 -
13

aluminium studiolamp op statief

Een -aluminium studiolamp op statief
€ 200,00 / € 300,00 -
14

olieverf op doek; David Schulman "aardappel schillende vrouw met kippen"

Een -olieverf op doek; David Schulman "aardappel schillende vrouw met kippen" - 43x22 cm "het witte muurtje" in lijst

€ 600,00 / € 1.000,00 -
15

geslepen kristallen uberfang vaas met in blauw uitgeslepen korenaren

Een -geslepen kristallen uberfang vaas met in blauw uitgeslepen korenaren - H 30 cm Bohemen 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
16

585/1000 geel gouden S ketting

Een -585/1000 geel gouden S ketting - ca 23 gr
€ 650,00 / € 800,00 -
17

eikenhouten kussenkast

Een -eikenhouten kussenkast belijnd met ebben en palisander fineer - gecannuleerde stijlen Hollands, Gelderland 17e eeuw H 198 B 175 cm

€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
19

Gouda plateelfabriek Zuid Holland gemerkte vaas

Een -Gouda plateelfabriek Zuid Holland gemerkte vaas - H 19 cm + idem lampvoet H 19 cm beide Jugendstil decor
€ 40,00 / € 60,00 -
20

Kutani Japanse antieke vazen

Twee -Kutani Japanse antieke vazen - met 6 merk H 30 cm
€ 600,00 / € 900,00 -
21

kleurenlitho "red throated pipit"

Een -kleurenlitho "red throated pipit" - samen met litho "vlinders"
€ 10,00 / € 15,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

€ 60,00 / € 100,00 -
23

polychroom LPK gemerkte Delftse koeien

Twee -polychroom LPK gemerkte Delftse koeien - H 12 en 9 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
24

Delftse polychroom gemerkt I.H. F 1480 paarden

Twee -Delftse polychroom gemerkt I.H. F 1480 paarden - H 23 L 23 cm, div. knabbels en rep.
€ 100,00 / € 150,00 -
26

lot van 15 half dollar Kennedy munten

Een -lot van 15 half dollar Kennedy munten - + Indian Head 10 ct. Stukken Nickels
€ 60,00 / € 100,00 -
27

18e eeuwse eiken Engelse gatelegg table

Een -18e eeuwse eiken Engelse gatelegg table
€ 100,00 / € 150,00 -

hangende spiegel in mahonie lijst

Een -hangende spiegel in mahonie lijst - H 185 cm gestoken kuif
€ 160,00 / € 300,00 -
29

Trumeau H 60 cm met marmeren blad met spiegel

Een -Trumeau H 60 cm met marmeren blad met spiegel - 165x65 cm incl. kuif met vaasdecor mahonie lijst, 19e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -
30

kussenkast 17e eeuw

Een -kussenkast 17e eeuw - div houtsoorten Hollands met naamplaatjes en gesneden hart in fries

€ 600,00 / € 1.000,00 -

Harry Storms "liggende figuur" brons gesigneerd

Een -Harry Storms "liggende figuur" brons gesigneerd - en sticker onder marmeren voet

€ 60,00 / € 100,00 -
32

hanglamp met gevleugelde figuren

Een -hanglamp met gevleugelde figuren - Frankrijk 19e eeuw

€ 200,00 / € 300,00 -
33

polychroom Delftse koetjes

€ 60,00 / € 100,00 -