448

"Begijnenhof Brugge" uit 1927

TGM van Hettinga Tromp - "Begijnenhof Brugge" uit 1927 - in lijst 26x29 cm gesigneerd met potlood R.O.
€ 40,00 / € 60,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 -
135

"de heilige ontvangenis"

Emaille op koper - "de heilige ontvangenis" - 10x10 cm herkomst Borzo
€ 30,00 / € 45,00 -
1163

"figuren met ruiter in het park"

Olieverf op paneel - "figuren met ruiter in het park" - 25x30 cm sign onduidelijk
€ 30,00 / € 45,00 -
542

"huis aan het water"

Dressoirstuk - "huis aan het water" - 40x60 cm doek
€ 10,00 / € 15,00 -
520

"Katwijk" aquarel gesign lo

M de jongere (MJ Drullman) - "Katwijk" aquarel gesign lo - 33x49 cm
€ 40,00 / € 80,00 -

"koeien aan het water"

Olieverf op doek - "koeien aan het water" - ca 50x60 cm gesign l.o.
€ 60,00 / € 100,00 -
151

"polderlandschap"

Ets gesign r.o. 50x12 cm 101/150 - "polderlandschap"
€ 15,00 / € 25,00 -
781

"stadsgezicht" gesign Denis

Olieverf op doek - "stadsgezicht" gesign Denis - 40x50 cm
€ 35,00 / € 50,00 -
1248

"stadspoort"

€ 30,00 / € 45,00 -
749

"wintergezicht"

Schilderij olieverf - "wintergezicht" - 23x25 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
827

+ bord met kom Engels + blauw aardewerk Portugese fruitschaal op voet

Een gedenkbord Kon Wilhelmina - + bord met kom Engels + blauw aardewerk Portugese fruitschaal op voet
€ 15,00 / € 25,00 -
678

+ persje + schootkoffiemolen

Een faience kruikje - + persje + schootkoffiemolen
€ 15,00 / € 25,00 -
1185

15/99 gesign onduidelijk r.o.

Kleuretsje in lijst - 15/99 gesign onduidelijk r.o.
€ 10,00 / € 15,00 -
813

18e eeuwse prent

Voor de levendighe, op een vallende bijl - 18e eeuwse prent
€ 10,00 / € 15,00 -
53

1960/70, kunststof

Een Curver space age bartafel/salontafel - 1960/70, kunststof
€ 40,00 / € 60,00 -
819

2 antieke prenten in passe partout

Rasp ofte tuchthuis en jail governors house - 2 antieke prenten in passe partout
€ 15,00 / € 25,00 -
390

4 Delftse borden

Lente, zomer, herfst, winter - 4 Delftse borden - + 3 div Delfts
€ 15,00 / € 25,00 -
460

A Gregoire

Olieverf op doek - A Gregoire - gesign r.o. 80x100 cm ca
€ 40,00 / € 60,00 -
1588

Afrikaanse vrouw houtsnijwerk

Een - Afrikaanse vrouw houtsnijwerk
€ 15,00 / € 25,00 -
596

antieke prenten

Kerk St Maria + St Jan en hoofdwagt + kerk St Pieter te Utrecht + aangezicht Utrecht - antieke prenten (4x)
€ 40,00 / € 60,00 -
432

aqua opgehoogd met wit 55x58 cm

Roger Pfund - aqua opgehoogd met wit 55x58 cm
€ 60,00 / € 120,00 -
1681

banjobarometer

Engelse - banjobarometer - met geel koperen schaal en kwikthermometer
€ 40,00 / € 60,00 -
1445

bimbamklok

Een - bimbamklok - in eiken kast
€ 30,00 / € 45,00 -
1397

blauw glazuur wijnkan

Terraco draak - blauw glazuur wijnkan - met het "lam gods" in reliƫf + 2 tinnen vazen
€ 15,00 / € 25,00 -