"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 20,00 / € 30,00 -
324

"Gehucht in de winter"

W vd Weegen - "Gehucht in de winter" - ca 35x55 cm gesign L.O. in zwarte biedermeier lijst
€ 60,00 / € 100,00 -
1000

"in het wapen van Amsterdam" uit de Volkskrant uitgegeven in 1952

De lijntrekker - "in het wapen van Amsterdam" uit de Volkskrant uitgegeven in 1952
€ 10,00 / € 15,00 -
159

"Smalle gange 1696

Gravure - "Smalle gange 1696 - 608 Brouwershaven uit de Nieuwe cronyk van Zeeland
€ 50,00 / € 75,00 -
1248

"stadspoort"

€ 20,00 / € 30,00 -
576

'Gränna glasbruk Sweden kristallen zittende vogels

Vier- 'Gränna glasbruk Sweden kristallen zittende vogels - ca 10x8 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
577

Vier - 'Gränna glasbruk Sweden kristallen zittende vogels - ca 10x8 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
579

'Gränna glasbruk Sweden Pfeiffer Holland, 2 eenden + vogeltje glas

Drie - 'Gränna glasbruk Sweden Pfeiffer Holland, 2 eenden + vogeltje glas
€ 20,00 / € 30,00 -
1313

+ 5 yokja 800/1000 lepeltjes resp. 400 en 60 gr

Een interessant lot allerlei zilveren 835/1000 bestekdelen, vele modellen - + 5 djokja 800/1000 lepeltjes resp. 400 en 60 gr

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 100,00 / € 150,00 -
1053

1989 in orgn houten doosje

Een 5 dollar Canada maple leaf one troy ounce - 1989 in orgn houten doosje
€ 50,00 / € 75,00 -
1320

boeken Brabantse schuttersgilden vroeger en nu

Twee- boeken Brabantse schuttersgilden vroeger en nu - + de gouden guld; kring van schuttersgilden land van Cuijk
€ 5,00 / € 10,00 -
201

ca 1900 brons beslag

Een eiken salontafel met 2 door en door laden met geheime vakjes - ca 1900 brons beslag
€ 120,00 / € 200,00 -
1235

Delftse borden

Drie - Delftse borden - + oud Delft gemerkte borden 3x en een oud Delft kom met oren
€ 15,00 / € 25,00 -
896

Du Jardin

Aquarel in lijst gesign - Du Jardin - "prediker" gesign r.o. 25x25 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
1515

fraaie koekplanken, decoratie

Twee - fraaie koekplanken, decoratie - curieuze constructie
€ 10,00 / € 15,00 -
272

Frans v. d. Heide

€ 180,00 / € 300,00 -
736

H ca 30 cm, 20e eeuw

Een Indonesisch houten snijwerk van een godin - H ca 30 cm, 20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -
211

H Collection; zwart modern design tv meubeltje met jalousie deurtjes

Een - H Collection; zwart modern design tv meubeltje met jalousie deurtjes - + idem bijzetkastje, kubusvorm
€ 20,00 / € 30,00 -
65

JB Tom

"veenlandschap" - JB Tom - aquarel op papier in lijst, 26x38 cm gesign R.O.
€ 120,00 / € 200,00 -
1513

porselein en biscuit figurines van "clowns" polychroom op rond basement

Zes- porselein en biscuit figurines van "clowns" polychroom op rond basement
€ 30,00 / € 45,00 -
110

schaaltjes rood en groen porselein, 18/19e eeuw

Viermaal - schaaltjes rood en groen porselein, 18/19e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
845

Schwartzwalder schilderijklok met koperen front achter glas

Een - Schwartzwalder schilderijklok met koperen front achter glas
€ 50,00 / € 75,00 -
589

signatuur onleesbaar "riviergezicht"

Schildering op papier - signatuur onleesbaar "riviergezicht" - 40x60 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
1179

wit Makkum aardewerk samen met het boek "actie en reactie" Koninklijke Tichelaar Makkum

Zeven stuks - wit Makkum aardewerk samen met het boek "actie en reactie" Koninklijke Tichelaar Makkum
€ 25,00 / € 40,00 -
518

"dame in stoel met in haar hand een reukflesje"

Pastel -"dame in stoel met in haar hand een reukflesje" - in nog origineel mahonie lijst begin 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -