1

keramische vogels

Twee -keramische vogels - gesign Katarina Briedittis Vietnam H 30 en 23 cm

€ 20,00 / € 30,00 -
2

Meissen porseleinen buste

Een -Meissen porseleinen buste - no 2764 gemerkt en genummerd, miniem chipje

€ 400,00 / € 600,00 -
3

Meissen porseleinen herderspaar in 2 prieel kandelaartjes

Een -Meissen porseleinen herderspaar in 2 prieel kandelaartjes - H 14 cm gemerkt en genummerd, 3x bloemetje manco
€ 400,00 / € 600,00 -
4

porseleinen Meissen 1870 cherubijn un me suffit

Een -porseleinen Meissen 1870 cherubijn un me suffit
€ 500,00 / € 750,00 -
5

Frans Hollaardt

Gouache -Frans Hollaardt - "haven Amsterdam" 40x50 cm gesign R.O. in lijst
€ 300,00 / € 450,00 -
6

Perpetuum mobile Afrikaans bronsje

Een -Perpetuum mobile Afrikaans bronsje - H 25 cm "Acrobaten"
€ 15,00 / € 25,00 -
7

Italiaans 18e eeuwse figurines

Drie -Italiaans 18e eeuwse figurines - porselein gemerkt "gekroonde V"H 13 cm "aarde, lucht en water"
€ 170,00 / € 250,00 -
8

ronde schotel

Limoges gegolfde -ronde-schotel- wit porselein met bisquit camee voorstelling in bodem W23.5 cm

€ 15,00 / € 30,00 -
9

knielende putty 's als dragertjes Meissen porselein

Drie -knielende putty 's als dragertjes Meissen porselein
€ 50,00 / € 75,00 -
10

Chinees snijwerk versierd opiumtafeltje

Een met -Chinees snijwerk versierd opiumtafeltje
€ 30,00 / € 45,00 -
11

woodblockprint van een Indische danseres

Een -woodblockprint van een Indische danseres - 30x50 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
12

gouden tientje Wilhelmina

€ 200,00 / € 300,00 -
13

19e eeuwse kantonvaas _ met een decor van figuren, bloemen en vogels famille rose H 34 cm, herkomst "Borso"

Een -19e eeuwse kantonvaas _ met een decor van figuren, bloemen en vogels famille rose H 34 cm, herkomst "Borso"
€ 100,00 / € 150,00 -
14

bronzen staande tempelleeuw

Een -bronzen staande tempelleeuw - H 12 L 13 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
15

porseleinen antieke figurine

Volkstedt -porseleinen antieke figurine - "dame met bloemenmand" 20 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
16

bridgetafeltje met omkeerbaar blad

Mahonie -bridgetafeltje met omkeerbaar blad - bisinleg op 4 pootjes met kruisregel en lade in front
€ 120,00 / € 200,00 -
17

5 dollar gouden Indian munt

€ 250,00 / € 400,00 -
24

geel gouden 585/1000 kruisje

Een -geel gouden 585/1000 kruisje - 4,8x2,6 cm ca 3,3 gr met camee versiering van kelk en H Geest symbool
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 75,00 / € 125,00 -
25

porseleinen beeld van een "Chinese man met vis"

Polychroom -porseleinen beeld van een "Chinese man met vis" - H 35 cm Herk Toko Tjiang Semarang met blindmerk
€ 20,00 / € 30,00 -
26

vogels en een bloesemtak, Chinese afb in lijst

Twee -vogels en een bloesemtak, Chinese afb in lijst - ca 30x50 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
32

mahonie lage tafel

Ronde -mahonie lage tafel - op bijzondere poot
€ 20,00 / € 30,00 -
33

zilveren briefopener met drakenmotief

Een -zilveren briefopener met drakenmotief - en jade handvat, Chinees 20e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
38

blauw en wit porseleinen borden

Twee -blauw en wit porseleinen borden - China 18e eeuw, met floraal decor gemerkt met dubb ring, W 24,5 cm
€ 120,00 / € 200,00 -

famille rose diepe porseleinen borden

Vijf -famille rose diepe porseleinen borden - met een decor van pioenen, W 22 cm China 18e eeuw (minieme randchip 1 bord)
€ 300,00 / € 450,00 -
40

famille rose Chinees porseleinen platte borden

Vier -famille rose Chinees porseleinen platte borden - W 23,5 cm met een decor van bloem guirlandes en boeket in centrum (minieme randchips) 18e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -