1

Bing & Grondahl wit porseleinen polar bear

Een -Bing & Grondahl wit porseleinen polar bear - L 12 cm

€ 40,00 / € 60,00 -
2

Rosenthal studioline porseleinen koekdoos met deksel gesign op de deksel

Een -Rosenthal studioline porseleinen koekdoos met deksel gesign op de deksel - Bjorn Wijnblad
€ 30,00 / € 45,00 -
3

Bjorn Wijnblad een bij Rosenthal gemaakte studioline platte vaas tgv 100 jr. Rosenthal

Een -Bjorn Wijnblad een bij Rosenthal gemaakte studioline platte vaas tgv 100 jr. Rosenthal
€ 30,00 / € 45,00 -
4

blanc de Chine brushrest, penseellegger

Een -blanc de Chine brushrest, penseellegger - 19e eeuw of later
€ 150,00 / € 250,00 -
5

Goebel porseleinen uil

Een -Goebel porseleinen uil - H 20 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
11

Corpus Chtisty 16/17e eeuw, Frankrijk been gemonteerd op rood velours lijstje

Een -Corpus Chtisty 16/17e eeuw, Frankrijk been gemonteerd op rood velours lijstje - 7,5x1 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
12

585/1000 pennenmesje goud met staal

Een -585/1000 pennenmesje goud met staal - bruto ca 20 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 150,00 / € 250,00 -
13

aluminium studiolamp op statief

Een -aluminium studiolamp op statief
€ 90,00 / € 150,00 -
14

olieverf op doek; David Schulman "aardappel schillende vrouw met kippen"

Een -olieverf op doek; David Schulman "aardappel schillende vrouw met kippen" - 43x22 cm "het witte muurtje" in lijst
€ 200,00 / € 300,00 -
15

eikenhouten gesneden beeld van Maria met kind op een ezeltje

Een -eikenhouten gesneden beeld van Maria met kind op een ezeltje - met sporen van een lang leven, H 25 cm

€ 30,00 / € 45,00 -
16

Bassano majolica vazen

Twee -Bassano majolica vazen - H 45 cm gesigneerd G. Pich
€ 60,00 / € 100,00 -
17

eikenhouten kussenkast belijnd met ebben en palissander fineer

Een -eikenhouten kussenkast belijnd met ebben en palissander fineer - gecannuleerde stijlen Hollands, Gelderland 17e eeuw H 198 B 175 cm
€ 400,00 / € 600,00 -
18

Bjorn Wijnblad gesigneerd Rosenthal studioline vaasje 100 jr. Rosenthal

Een -Bjorn Wijnblad gesigneerd Rosenthal studioline vaasje 100 jr. Rosenthal - H 21 cm uit 1979/80
€ 25,00 / € 40,00 -
19

olieverf op paneel "Mardi gras Paris"

Een -olieverf op paneel "Mardi gras Paris" - gesign onduidelijk witte Rathm, 30x38,5 cm
€ 400,00 / € 600,00 -
20

Kutani Japanse antieke vazen

Twee -Kutani Japanse antieke vazen - met 6 merk H 30 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
21

olieverf op doek; "Mi caréme Paris" witte Rathm

Een -olieverf op doek; "Mi caréme Paris" witte Rathm - 50x70 cm gesign. R.O. (halfvasten in Parijs)

€ 800,00 / € 1.200,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

€ 40,00 / € 60,00 -
24

Delftse polychroom gemerkt I.H. F 1480 paarden

Twee -Delftse polychroom gemerkt I.H. F 1480 paarden - H 23 L 23 cm, div. knabbels en rep.
€ 50,00 / € 75,00 -
25

waterbuffelhoorns

Twee -waterbuffelhoorns - fraai versierd met snijwerk van draken en vogels, Indonesië 20e eeuw
€ 75,00 / € 125,00 -

fraai gepolijst fossiel in gesteente

Een -fraai gepolijst fossiel in gesteente
€ 20,00 / € 30,00 -
29

Jade pendant met zeepaardje rechts en gestileerde golven links

Een -Jade pendant met zeepaardje rechts en gestileerde golven links - 9x6 cm China Qing 19e eeuw
€ 100,00 / € 150,00 -
30

kussenkast 17e eeuw

Een -kussenkast 17e eeuw - div houtsoorten Hollands met naamplaatjes en gesneden hart in fries
€ 400,00 / € 600,00 -

Franse antiek zgn. "haantjes comtoise"

Een -Franse antiek zgn. "haantjes comtoise"
€ 125,00 / € 200,00 -
32

mahonie klepsecretaire met opstand en interieur

Een -mahonie klepsecretaire met opstand en interieur
€ 150,00 / € 250,00 -
33

Don Quichotte de la Mancha met knecht, 2 capo di monte vormstukken

Een -Don Quichotte de la Mancha met knecht, 2 capo di monte vormstukken - beide met dubbele signatuur ca 25 en 35 cm hoog
€ 120,00 / € 200,00 -