1

voorlader bajonet

Een -voorlader bajonet

€ 60,00 / € 100,00 -
2

zeer fraai antiek 800/1000 zilveren visserveerbestek

Een -zeer fraai antiek 800/1000 zilveren visserveerbestek

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 40,00 / € 60,00 -
3

West Germany gemerkte aardewerk vaas

Een -West Germany gemerkte aardewerk vaas -zwart en rood glazuur decor in reliëf, H 40 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
4

zilveren specerijenhouder, judaica

Een -zilveren specerijenhouder, judaica
€ 75,00 / € 125,00 -
5

olieverf op triplex

Een olieverf op triplex "beuken" onduidelijk gesign. L.O. 40x60 cm ca

€ 20,00 / € 30,00 -
6

Wim Bos "havengezicht" olieverf op paneel

Een -Wim Bos "havengezicht" olieverf op paneel - sign. R.O. 32x27 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
7

gouden 10 gld Wilhelmina 1912

€ 320,00 / € 500,00 -
8

gouden 10 gld WIII 1875

€ 320,00 / € 500,00 -
9

art deco mahonie pianokruk met klepzitting

Een -art deco mahonie pianokruk met klepzitting
€ 20,00 / € 30,00 -
10

geslepen kristallen karaffen

Twee -geslepen kristallen karaffen - + idem klein
€ 20,00 / € 30,00 -
12

585/1000 pennenmesje goud met staal

Een -585/1000 pennenmesje goud met staal - bruto ca 20 gr
€ 190,00 / € 300,00 -
13

aluminium studiolamp op statief

Een -aluminium studiolamp op statief
€ 150,00 / € 250,00 -
14

olieverf op doek; David Schulman "aardappel schillende vrouw met kippen"

Een -olieverf op doek; David Schulman "aardappel schillende vrouw met kippen" - 43x22 cm "het witte muurtje" in lijst
€ 400,00 / € 600,00 -
15

eikenhouten gesneden beeld van Maria met kind op een ezeltje

Een -eikenhouten gesneden beeld van Maria met kind op een ezeltje - met sporen van een lang leven, H 25 cm

€ 30,00 / € 45,00 -
16

jugendstil plateel kleine jardinaire

Een -jugendstil plateel kleine jardinaire - + 2 schaaltjes
€ 20,00 / € 30,00 -
17

eikenhouten kussenkast belijnd met ebben en palissander fineer

Een -eikenhouten kussenkast belijnd met ebben en palissander fineer - gecannuleerde stijlen Hollands, Gelderland 17e eeuw H 198 B 175 cm

€ 800,00 / € 1.200,00 -
18

apothekers vijzel met stamper

Een -apothekers vijzel met stamper - + kistje gewichten (1 manco)

€ 20,00 / € 30,00 -
19

olieverf op paneel "Mardi gras Paris"

Een -olieverf op paneel "Mardi gras Paris" - gesign onduidelijk witte Rathm, 30x38,5 cm

€ 400,00 / € 600,00 -
20

Kutani Japanse antieke vazen

Twee -Kutani Japanse antieke vazen - met 6 merk H 30 cm

€ 300,00 / € 450,00 -
21

olieverf op doek; "Mi caréme Paris" witte Rathm

Een -olieverf op doek; "Mi caréme Paris" witte Rathm - 50x70 cm gesign. R.O. (halfvasten in Parijs)

€ 800,00 / € 1.200,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

€ 40,00 / € 60,00 -
23

polychroom LPK gemerkte Delftse koeien

Twee -polychroom LPK gemerkte Delftse koeien - H 12 en 9 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
24

Delftse polychroom gemerkt I.H. F 1480 paarden

Twee -Delftse polychroom gemerkt I.H. F 1480 paarden - H 23 L 23 cm, div. knabbels en rep.
€ 50,00 / € 75,00 -
25

waterbuffelhoorns

Twee -waterbuffelhoorns - fraai versierd met snijwerk van draken en vogels, Indonesië 20e eeuw
€ 75,00 / € 125,00 -
26

lot van 15 half dollar Kennedy munten

Een -lot van 15 half dollar Kennedy munten - + Indian Head 10 ct. Stukken Nickels
€ 40,00 / € 60,00 -