1

Goebel kristallen vaas "Mucha"

Een -Goebel kristallen vaas "Mucha" - 7x12x25 cm gebruikt

€ 25,00 / € 40,00 -
2

porseleinen sier urnen

Twee -porseleinen sier urnen- met elke twee oren en decoratie in kleur
€ 50,00 / € 75,00 -
3

Goebel kristallen vaas "Gustav Klimt"

Een -Goebel kristallen vaas "Gustav Klimt" - 13,5x13,5x20 cm + theelicht "erfullung", beide gebruikt (chip)

€ 25,00 / € 40,00 -
4

"Degas" danseresje kopie

Een -"Degas" danseresje kopie - H 47 cm gemerkt op vierkant basement
€ 35,00 / € 50,00 -
5

Floris Meydam; glasobject Leerdam

Een -Floris Meydam; glasobject Leerdam - H ca 11 cm gesigneerd en no. 500/41
€ 60,00 / € 100,00 -
6

Mats Jonassen glasbruck Sweden glazen muis presse papier

Een -Mats Jonassen glasbruck Sweden glazen muis presse papier - Gravé, sticker en no. L 6018
€ 20,00 / € 30,00 -
7

Chinese snuffbottles

Twee Chinese snuffbottles

€ 40,00 / € 60,00 -
8

mucha porseleinen zuiltje Goebel

Een -mucha porseleinen zuiltje Goebel - H 15 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
9

kristallen Stilton stolp met onderschotel

Een -kristallen Stilton stolp met onderschotel - met olijfslijpsel
€ 25,00 / € 40,00 -
10

geslepen kristallen beschuitbus met deksel

Een -geslepen kristallen beschuitbus met deksel - + geslepen kristallen coupe met deksel en lepel op onderblad, beide olijfslijpsel
€ 50,00 / € 75,00 -
11

geslepen kristallen zuurstel in houder

Een -geslepen kristallen zuurstel in houder - + ruit en waaier geslepen kan + 4 fraai geslepen karaffen met stop
€ 50,00 / € 75,00 -
16

Bruin steengoed "baardmankruik" 17e eeuw

Een -Bruin steengoed "baardmankruik" 17e eeuw - ongewoon groot model

€ 350,00 / € 500,00 -
17

Fiorina 2 gesigneerde porseleinen bloemstukjes

Stel -Fiorina 2 gesigneerde porseleinen bloemstukjes - toegevoegd 2 Braziliaanse figurines van poezen
€ 20,00 / € 30,00 -
18

ets Roodenburg gesigneerd met potlood uit 1928 "Delftse vaart Rotterdam"

Een -ets Roodenburg gesigneerd met potlood uit 1928 "Delftse vaart Rotterdam"
€ 30,00 / € 45,00 -
19

Delfts polychroom zoutvaatje figurines in klederdracht VR gemerkt

Een -Delfts polychroom zoutvaatje figurines in klederdracht VR gemerkt - (hoed gechipt) 20e eeuw Portugal
€ 20,00 / € 30,00 -
20

figurines Frankrijk/België

Twee -figurines Frankrijk/België - 1 voetje gelijmd 19e eeuw H 22 cm polychroom
€ 35,00 / € 50,00 -
21

kleurenlitho "red throated pipit"

Een -kleurenlitho "red throated pipit" - samen met litho "vlinders"
€ 20,00 / € 30,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

€ 140,00 / € 200,00 -
23

gouden 10 gld stuk

€ 270,00 / € 350,00 -
24

gouden 5 gld stuk

€ 130,00 / € 200,00 -
25

fraai lot munten o.a. 34 Kennedy half dollar

Een -fraai lot munten o.a. 34 Kennedy half dollar - div zilver Holl, Engels, Amerikaanse munten in map
€ 200,00 / € 300,00 -
26

lot van 15 half dollar Kennedy munten

Een -lot van 15 half dollar Kennedy munten - + Indian Head 10 ct stukken Nickels

€ 100,00 / € 150,00 -
27

5 slag collier met gefaceteerde kralen

Een -5 slag collier met gefaceteerde kralen - en een 585/1000 geel gouden slot, streeksieraad
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 200,00 / € 300,00 -

geel gouden bruto ca 39,33 gr 585/1000 "candino" polshorloge

Een -geel gouden bruto ca 39,33 gr 585/1000 "candino" polshorloge - met gouden gevlochten band

€ 750,00 / € 1.250,00 -
29

Fred Brouwer Rott 1891/Den Haag 1965; olieverfschilderij

Een -Fred Brouwer Rott 1891/Den Haag 1965; olieverfschilderij - stilleven "bloemen in kunstige vaas" 20x30 cm gesign R.O.

€ 60,00 / € 100,00 -