259

bont schaaltje

Amsterdams - bont schaaltje (barst) - met zilveren hengsel
€ 10,00 / € 20,00 -
260

W Roelofs

Aquarel -W Roelofs - 19,5x29,5 cm "boerderij aan een ven" gesign r.o.
€ 60,00 / € 100,00 -
261

ovale crayon "dailwille"

Een -ovale crayon "dailwille" - "portret van een jonge heer met blauwe jas" 28x20 cm, 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
262

zwarte cilinderhoed in originele doos

Van Weezenbeek en zoon -zwarte cilinderhoed in originele doos
€ 25,00 / € 40,00 -
263

mandkroonluchter

Een -mandkroonluchter - ca 1800 met draadwerk
€ 200,00 / € 300,00 -
264

Wierrookbrander

Hsuan TE 1426/1427 -Wierrookbrander- brons H30 cm op voet, China Ming
€ 400,00 / € 700,00 -
265

bronzen opiumgewichtjes

Twee -bronzen opiumgewichtjes
€ 20,00 / € 40,00 -
266

bronzen kandelaartjes Z.A.

Twee -bronzen kandelaartjes Z.A. - op 3 pootjes in de vorm van 2 staande aapjes
€ 30,00 / € 60,00 -
267

bakeliet ronde bak met divers inhoud

Grote -bakeliet ronde bak met divers inhoud
€ 10,00 / € 15,00 -
268

mandkroonluchter

Een -mandkroonluchter - ca 1800 met draadwerk, rond model
€ 200,00 / € 300,00 -
269

B. Woudstra

Olieverf op doek -B. Woudstra - "riviergezicht met boerderij" 40x50 cm in vergulde lijst

€ 80,00 / € 120,00 -
270

Vintage herenpols horloge

Een 750/1000e geel gouden -Vintage herenpols horloge- met lederen band "Favre Leuba Genève"
€ 250,00 / € 400,00 -
271

B Woudstra

Olieverf op doek -B. Woudstra - "riviergezicht met molen" 40x50 cm in vergulde lijst

€ 80,00 / € 120,00 -
272

Frans vd Heide

Olieverf op doek - Frans v. d. Heide - "Amsterdams grachtengezicht" 60x80 cm in vergulde ornamentenlijst (schade)

€ 250,00 / € 400,00 -
273

Spiegelgracht

Een -ets "Spiegelgracht" - uit 19136 Van waardenburg

€ 20,00 / € 30,00 -
274

Groenburgwal Amsterdam

Een -ets "Groenburgwal Amsterdam" - Epreuyve d'Artiste

€ 20,00 / € 30,00 -
275

kleuren steendruk

Een -kleuren steendruk "Kalkoen" - v. Heistingen

€ 30,00 / € 45,00 -
276

Bourkart 1833

Olieverf op doek -Bourkart 1833 - sign l.o. "herenportret" in empire lijst, 64x52 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
277

collier met majorca parels

Een - collier met majorca parels - ca 120 cm

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 50,00 / € 75,00 -
278

collier met majorca parels

Een - collier met majorca parels - ca. 60 cm met fraai slot
€ 30,00 / € 45,00 -
279

potloodtekening

Een -potloodtekening - vroeg 19e eeuw 28x43 cm gesign r.o.
€ 20,00 / € 30,00 -
280

mahoniehouten gefineerd tafeltje

Een -mahoniehouten gefineerd tafeltje - op 4 conische poten met intarsia voorzien van wit marmeren blad
€ 200,00 / € 300,00 -
281

grenenhouten schouwmantel

Antieke - grenenhouten schouwmantel
€ 60,00 / € 100,00 -
287

mahonie en coromandel driedeurs spiegelkast

Een -mahonie en coromandel driedeurs spiegelkast

€ 60,00 / € 100,00 -
290

tekening "baby"

Toon Kelder-tekening "baby" -41x55 cm gesigneerd en 1927 in passe partout en lijst
€ 300,00 / € 450,00 -