1122

betonnen tuinbeeld van een zittende Boeddha

Een -betonnen tuinbeeld van een zittende Boeddha - H 45 cm + de sokkel

€ 10,00 / € 15,00 -
205

Betty Boop lamp

Een -Betty Boop lamp - KFS/FS Hearst/FS
€ 25,00 / € 40,00 -
700

beuken fineer 50er jaren buro

Een -beuken fineer 50er jaren buro - design (diverse gebruikssporen)
€ 40,00 / € 60,00 -
899

beukenhouten atelier schildersezel

Een -beukenhouten atelier schildersezel
€ 30,00 / € 45,00 -
1434

Biblia Hebraica

Een -Biblia Hebraica - + 2 andere Hebreeuwse boeken + boek der palmen 1830 _ NO 1 EN 3 VREDEMAN 1830
€ 20,00 / € 30,00 -
1139

Biedermeier mahonie 2 deurs laag kastje

Een -Biedermeier mahonie 2 deurs laag kastje
€ 30,00 / € 45,00 -
1490

biedermeier mahonie fineer opzetspiegel met lade

Een -biedermeier mahonie fineer opzetspiegel met lade
€ 10,00 / € 15,00 -
364

biedermeier mahonie opzetspiegel 19e eeuw

Een -biedermeier mahonie opzetspiegel 19e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
691

biedermeier ovaal 835/1000 zilveren fotolijstje

Een -biedermeier ovaal 835/1000 zilveren fotolijstje
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 25,00 / € 40,00 -
781

biedermeier voltaire met open armleuningen en gestoken kuifje

Een -biedermeier voltaire met open armleuningen en gestoken kuifje - met gestreepte bekleding
€ 60,00 / € 100,00 -
485

biergartentafel met 2 banken

Een -biergartentafel met 2 banken - tafel 220 cm banken 220 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
948

bijzettafeltje met gecontourneerd blad op 3 poot

Een -bijzettafeltje met gecontourneerd blad op 3 poot
€ 20,00 / € 30,00 -
1216

bimbam in eiken kast

Een -bimbam in eiken kast
€ 15,00 / € 25,00 -
1221

bimbam in eiken kast

Een bimbam in eiken kast

€ 15,00 / € 25,00 -
801

bimbamklokken in eiken kast

Twee-bimbamklokken in eiken kast
€ 40,00 / € 60,00 -
99

Birner bronzen beeldje "danseres in vleermuis kostuum"

Een -Birner bronzen beeldje "danseres in vleermuis kostuum" - ca 1920 H 21 cm met voetje
€ 150,00 / € 250,00 -
135

biscuit 3D plaques in lijst

Twee -biscuit 3D plaques in lijst - monogram HR
€ 20,00 / € 30,00 -
129

biscuit wijwaterbakje

Een -biscuit wijwaterbakje - gedragen door een engel
€ 20,00 / € 30,00 -
2073

blank eikenhouten dressoir met 3 deuren

Een -blank eikenhouten dressoir met 3 deuren
€ 40,00 / € 60,00 -
1251

blauw en wit Chinees porseleinen bord

Driemaal -blauw en wit Chinees porseleinen bord - met kostbaarheden decor
€ 30,00 / € 45,00 -
266

blauw en wit Chinees porseleinen bord Qiang long periode 1730/1795

Een -blauw en wit Chinees porseleinen bord Qiang long periode 1730/1795 - met een decor van rots chrysant en pijnboom + bord met een decor van schepen op rivier (haarlijn)
€ 120,00 / € 200,00 -
713

blauw en wit Chinees porseleinen tazza met figuren rondom en landschap in centrum kom

Een -blauw en wit Chinees porseleinen tazza met figuren rondom en landschap in centrum kom - + porseleinen terrine met deksel met blauw decor + gemberpot
€ 120,00 / € 200,00 -
1147

blauw en wit porseleinen kan

Een -blauw en wit porseleinen kan - 19/20e eeuw toegevoegd een kopie Delftse vaas
€ 30,00 / € 45,00 -
177

blauw en wit porseleinen kommetjes

Drie -blauw en wit porseleinen kommetjes - randknabbeltjes en floraal decor (1x chips kraag en voet, 1x chips en haarlijn)
€ 20,00 / € 40,00 -
436

blauw geverfde commode, lade en 2 deurtjes in gebogen front

Een -blauw geverfde commode, lade en 2 deurtjes in gebogen front - en 2x3 laden aan de zijkanten met uittrek plankjes
€ 40,00 / € 60,00 -