224

cd's

Mooi lot cd's

€ 20,00 / € 30,00 -
225

eiken arm stoel met bijzondere bekleding

Koloniale - eiken arm (bureau)stoel met bijzondere bekleding
€ 20,00 / € 30,00 -
226

geslepen spiegel in vergulde booglijst

Een -geslepen spiegel in vergulde booglijst - 40x85 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
227

stenen vijzel met stamper

Een -stenen vijzel met stamper
€ 5,00 / € 10,00 -
228

snijwerk van 5 olifantjes

Een - snijwerk van 5 olifantjes - uit antieke ivoren tand, Congo 1e kwart 20e eeuw licht vergeeld en herstellingen
€ 75,00 / € 150,00 -
230

collier oplopende carneolen

Een collier met facetgeslepen oplopende carneolen  ca. 60 cm

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
231

31x44 cm

Olieverf op doek gesign r.o. _FEL sign "Hollands landschap"- 31x44 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
232

Dresden porseleinen groepje

Een -Dresden porseleinen groepje - "zittende dame met papegaai" , H 15 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
233

Jadeïet olifantjes

Twee -Jadeïet olifantjes - H 6 en 9 cm op sokkeltjes
€ 50,00 / € 75,00 -
240

Balinese god als krishandvat, 19e eeuw

Een -Balinese god als krishandvat, 19e eeuw - verguld en versierd met halfedelstenen op voet, H 13,5 cm met voet 21 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
241

Een -Balinese god als krishandvat, 19e eeuw - verguld en versierd met halfedelstenen op voet, H 14 cm met voet 19 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
242

Delaway (volgens notitie achterop) kleurendruk

Achenbach no 53 -Delaway (volgens notitie achterop) kleurendruk - 52x87 in passe partout + poster in lijst F.C. Barcelona "Ronaldinho"
€ 20,00 / € 30,00 -
245

De Hoog

Schilderij op doek -De Hoog- (Larense school) inheemse moeder en kinderen 50x59 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
246

koperen bureaulampje

Een -koperen bureaulampje
€ 5,00 / € 10,00 -
247

Reinier Peynenburg

Schilderij op doek -Reinier Peynenburg- boerderij interieur; open haard 59x79 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
248

kristallen karaffen

Twee -kristallen karaffen - met lijndecor en (niet originele) stoppen
€ 15,00 / € 35,00 -
249

"landschap met vee en ezel"

Olieverf op paneel (1 van 2) -"landschap met vee en ezel" - 37x48,5 cm, 19e eeuw
€ 400,00 / € 600,00 -
250

"landschap met paarden en hond"

Olieverf op paneel (1 van 2) -"landschap met paarden en hond" - 37x48,5 cm, 19e eeuw
€ 400,00 / € 600,00 -
251

B Medema "polderlandschap"

Olieverf op doek ca 50x70 cm -B Medema "polderlandschap"
€ 110,00 / € 160,00 -
252

mahonie empire tafel

Ronde -mahonie empire tafel -met bewerkte stam op 3 bronzen klauwpoten
€ 120,00 / € 200,00 -
253

"winterlandschapje met molen"

Schilderijtje op doek -"winterlandschapje met molen" - 16x25 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
254

fantasiebroche 585/1000 goud

Bicolor -fantasiebroche 585/1000 goud - 3 briljantjes ca. 0,03 crt ca. 5,4 gr
€ 120,00 / € 200,00 -
256

J Hilverdink "schepen op water bij molen"

Aquarel/sepia -J Hilverdink "schepen op water bij molen" - 13x20 cm lichtschade
€ 30,00 / € 45,00 -
257

Afrikaanse figuren

Drie -Afrikaanse figuren - div houtsoorten en landen
€ 10,00 / € 20,00 -
258

geslepen spiegel

En -geslepen spiegel - 60x120 cm in fraaie zilverkleurige houten lijst
€ 20,00 / € 30,00 -