Logo

Catalogus

Nummer   Naam Verwachte opbrengst Huidig bod
1459

weegschaal met 35 mm film in blik

Een -weegschaal met 35 mm film in blik
Koper, brons en overige metalen
€ 15,00 / € 25,00 -
1475

eikenhouten keukenrek met snijwerk

Een -eikenhouten keukenrek met snijwerk
Meubels & lampen
€ 10,00 / € 15,00 -
1484

doos met 6 div. afb. in lijst

Een -doos met 6 div. afb. (relig) in lijst
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
1485

antieke slijpbok met slinger

Een -antieke slijpbok met slinger
Divers
€ 10,00 / € 15,00 -
1488

oude trapnaaimachineframe

Een -oude trapnaaimachineframe
Divers
€ 10,00 / € 15,00 -
1490

biedermeier mahonie fineer opzetspiegel met lade

Een -biedermeier mahonie fineer opzetspiegel met lade
Divers
€ 10,00 / € 15,00 -
2056

div, café spaarkassen, hout

Drie -div, café spaarkassen, hout
Divers
€ 10,00 / € 15,00 -
2057

gereedschapskist/kruk

Een -gereedschapskist/kruk - + slijpbok
Divers
€ 10,00 / € 15,00 -
2058

fietsendrager voor 2 fietsen

Een -fietsendrager voor 2 fietsen
Divers
€ 5,00 / € 10,00 -
2087

metalen wit geschilderde wieg

Een -metalen wit geschilderde wieg
Koper, brons en overige metalen
€ 15,00 / € 25,00 -
2098

schootkoffiemolen

Tweemaal -schootkoffiemolen
Divers
€ 15,00 / € 25,00 -
2104

lampetstel art deco, 4 delen

Een -lampetstel art deco, 4 delen
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 15,00 / € 25,00 -
2106

Jezus in houten kapelletje

Een -Jezus in houten kapelletje
Divers
€ 15,00 / € 25,00 -
2108

Engels majolica cache pot

Een -Engels majolica cache pot
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 20,00 / € 30,00 -
2125

divers aardewerk sierkannen

Viermaal -divers aardewerk sierkannen
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 15,00 / € 25,00 -
2133

gietijzeren klein weidepompje

Een -gietijzeren klein weidepompje
Koper, brons en overige metalen
€ 10,00 / € 15,00 -
2134

hoog kasttafeltje met gebogen poten

Een -hoog kasttafeltje met gebogen poten
Meubels & lampen
€ 10,00 / € 15,00 -
2136

spiegels

Tweemaal -spiegels - + wandkastje
Meubels & lampen
€ 15,00 / € 25,00 -
2139

handnaaimachine

Een -handnaaimachine
Divers
€ 10,00 / € 15,00 -
37

polychroom Delfts aardewerk koetje

Een -polychroom Delfts aardewerk koetje - gemerkt IHF 1480, H 10 L 13,5 cm, mist oortje


Porselein, aardewerk & steengoed
€ 20,00 / € 30,00 -
45

Arie Boers aquarel "morgenlicht"

Een -Arie Boers aquarel "morgenlicht" - 24x34 cm gesign. L.O.


Schilderijen en werk op papier
€ 40,00 / € 60,00 -
47

Fece a yiouidi Fiorentini vormstuk keramiek; romantisch paar op bankje gesigneerd

Een -Fece a yiouidi Fiorentini vormstuk keramiek; romantisch paar op bankje gesigneerd


Porselein, aardewerk & steengoed
€ 30,00 / € 45,00 -
55

groot lot cd's, dvd's luisterboeken e.d.

Een -groot lot cd's, dvd's luisterboeken e.d.
Divers
€ 20,00 / € 30,00 -
100

polychroom aardewerk Chinese figuren

Vier -polychroom aardewerk Chinese figuren
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 20,00 / € 30,00 -
137

19e eeuwse Engelse bijbel

Een -19e eeuwse Engelse bijbel
Boeken, kaarten & postzegels
€ 20,00 / € 30,00 -
Register veilinghouder