197

Boerse

Aquarel -Boerse - "havengezicht" 34x54 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
198

C. Baarspul gesign CB. 13

Doek olieverf -C. Baarspul gesign CB. 13 - "interieur zitkamer huize van Krochten" 76x63 cm
€ 50,00 / € 75,00 -

J Hoppenbrouwer

Aquarel -J Hoppenbrouwer - "gezicht op een kerkje in een rivierlandschap" 12x18 cm
€ 220,00 / € 350,00 -
201

houten Okimono van een man

Een - houten Okimono van een man - in babyzit H 26 cm incl. voet
€ 10,00 / € 30,00 -
202

Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld

Een -Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld - H ca. 50 cm 1e helft 20e eeuw
€ 15,00 / € 30,00 -
204

grote ovale fotolijst

Zilveren -grote ovale fotolijst - 800/1000, 23x29 cm op pootjes met mahonie steunplankje
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 75,00 / € 125,00 -
205

presenteerschaaltje

Portugees - presenteerschaaltje - opengewerkt met polychroom decor 20e eeuw
€ 10,00 / € 25,00 -
206

Ninna Tilem

N.T.G. -Ninna Tilem- Gallery Mas Bali; een fraai coromandel snijwerk van een Balinese man H24 cm, gemerkt
€ 200,00 / € 300,00 -
207

2 div groen glas

Paars glas bokaal - 2 div groen glas - beker en schaal
€ 10,00 / € 20,00 -
208

Een -Perzisch tapijt - 161x101 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
209

gobelin "valkenjacht"

Een -gobelin "valkenjacht"- 150x120 cm, 20e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
210

rood met geel koperen doofpot

Een -rood met geel koperen doofpot - Holland 19e eeuw
€ 22,00 / € 30,00 -
211

grenen vierkant krukje

Een -grenen vierkant krukje
€ 5,00 / € 10,00 -
212

fossielen versteende ammonieten

Twee -fossielen versteende ammonieten
€ 7,00 / € 10,00 -
213

antieke ivoren snijwerkjes "krokodillen"

Twee -antieke ivoren snijwerkjes "krokodillen"
€ 20,00 / € 30,00 -
214

staande klok Engels

Een -staande klok Engels - met maanaanduiding en koperen wijzerplaat mahonie kast met timphaan en gesneden versiering met o.a. biesinlegwerk
€ 400,00 / € 600,00 -
215

albast kolompendule met 2 kandelaars

Wit -albast kolompendule met 2 kandelaars - 19e eeuw (mist apliques)
€ 160,00 / € 250,00 -
216

beschilderde kraantjeskan

Een -beschilderde kraantjeskan - met een decor van schapen en kooi
€ 25,00 / € 40,00 -
217

gemerkte en/of gesign glazen presse papiers

Verzameling -gemerkte en/of gesign glazen presse papiers - 10 stuks
€ 35,00 / € 60,00 -
218

Chinees 18e eeuws famille rose dekselpotje

Een -Chinees 18e eeuws famille rose dekselpotje - H 12 cm en met zilv dopje op dekseltje
€ 30,00 / € 45,00 -

schaakbord en spel

Een -schaakbord en spel - div marmersoorten
€ 25,00 / € 40,00 -
220

bronzen vierlichts wandapliques

Twee -bronzen vierlichts wandapliques - met kristallen pegels, 18/19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -
221

pers Afshar

Een -pers Afshar - 45x70 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
222

div persjes

Drie -div persjes - o.a. Afschar
€ 30,00 / € 45,00 -
223

pers

Een -pers - 84x70 cm Mosoel
€ 30,00 / € 45,00 -