169

wit geglazuurde "kaketoe" (geen replica) met grove craquelé

Een -wit geglazuurde "kaketoe" (geen replica) met grove craquelé - ontwerp Leen J Muller 1928 plateelbakkerij Zuid Holland Gouda gemerkt en 1928 H 23 B 8,4 cm diep 14,6 cm
€ 125,00 / € 200,00 -
170

585/1000 geel gouden ketting met sterrenbeeld als hanger

Een -585/1000 geel gouden ketting met sterrenbeeld als hanger -ca 7 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 200,00 / € 300,00 -
171

Gezicht op het Slot en de stadt Muyden, ets 17e eeuw

Een -Gezicht op het Slot en de stadt Muyden, ets 17e eeuw

€ 20,00 / € 40,00 -
172

585/1000 geel gouden closed for ever met 4 bedels

Een -585/1000 geel gouden closed for ever met 4 bedels - ca 13,3 gr
€ 380,00 / € 500,00 -
173

Tusal; 585/1000 geel gouden damespolshorloge met gouden gevlochten band

Een -Tusal; 585/1000 geel gouden damespolshorloge met gouden gevlochten band - bruto ca 45 gr

€ 1.000,00 / € 1.500,00 -
174

Emilio Tadini Rimadessio design ovale spiegel

Een -Emilio Tadini Rimadessio design ovale spiegel - gedecoreerd met fake barst gesign boven decor 56,5x130,5 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
175

design 2 zitter op verchroomd plaatstaal frame

Een -design 2 zitter op verchroomd plaatstaal frame
€ 80,00 / € 120,00 -
176

moderne ovale eettafel div houtsoorten

Een -moderne ovale eettafel div houtsoorten - met blauw leatherlook en leder beklede stoelen 4 stuks
€ 140,00 / € 200,00 -
177

blauw en wit porseleinen kommetjes

Drie -blauw en wit porseleinen kommetjes - randknabbeltjes en floraal decor (1x chips kraag en voet, 1x chips en haarlijn)
€ 20,00 / € 40,00 -
178

Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd"

Schilderij -Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd" - gemengde techniek 25x35 cm gesign L.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
179

Petrus Regout Maastricht wit aardewerk hangfontein met kraan, deksel en was/lekbak

Een -Petrus Regout Maastricht wit aardewerk hangfontein met kraan, deksel en was/lekbak

€ 100,00 / € 150,00 -
180

geslepen kristallen mandje met zilveren hengsel

Een -geslepen kristallen mandje met zilveren hengsel - + geslepen kristallen bokaal op zilveren voet
€ 40,00 / € 60,00 -
181

Satsuma wierookvaatje met leeuwen in top op 3 pootjes

Een -Satsuma wierookvaatje met leeuwen in top op 3 pootjes - Japan 19/20e eeuw
€ 120,00 / € 200,00 -
182

litho; Michael S Schmidt Stein 1942 Ratingen "onbenaderbaar"

Een -litho; Michael S Schmidt Stein 1942 Ratingen (D) "onbenaderbaar"
€ 60,00 / € 100,00 -
183

Anton Heijboer; eigen druk kleurets gesign in de plaat en met potlood zonder titel

Een -Anton Heijboer; eigen druk kleurets gesign in de plaat en met potlood zonder titel - 18x230 cm in lijst
€ 200,00 / € 300,00 -
184

zeer oud Perzisch tapijt

Een -zeer oud Perzisch tapijt - ca 140x240 cm van voor 1940
€ 120,00 / € 200,00 -
185

Rancoulet gesign. Art deco bronzen beeld van een jongen staande op een rots met vis in de hand

Een -Rancoulet gesign. Art deco bronzen beeld van een jongen staande op een rots met vis in de hand -

€ 150,00 / € 250,00 -
186

Flore en coupe de vent 2 samac beeldjes

Stel -Flore en coupe de vent 2 samac beeldjes - H met voert ca 25 cm met Par Carlier op koperen plaatjes op de voetstukken
€ 60,00 / € 100,00 -
187

tinnen herdershond

Een -tinnen herdershond - + Hummel schoorsteenvegertje
€ 20,00 / € 30,00 -
188

witgouden 18krt armband

€ 900,00 / € 1.500,00 -
189

18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge

Een -18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge - ca 20 gr met 34 briljanten bezet

€ 900,00 / € 1.500,00 -
190

olieverf genreschilderij "opa met kleinkind" D Indruno, kopie

Een -olieverf genreschilderij "opa met kleinkind" D Indruno, kopie - 40x60 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
191

witgouden entourage ring met 12 briljant geslepen diamanten

Een -witgouden entourage ring met 12 briljant geslepen diamanten - ca 5,5 gr
€ 450,00 / € 600,00 -
192

koperen 2 lichts wandkandelaber met gevleugelde figuren

Een -koperen 2 lichts wandkandelaber met gevleugelde figuren
€ 20,00 / € 30,00 -
193

Roosenboom A. gesign. Olieverf op paneel "ijsvermaak"

Een -Roosenboom A. gesign. Olieverf op paneel "ijsvermaak" - 50x70 cm
€ 800,00 / € 1,00 -