152

verrekijker in originele doos en foedraal

Een -verrekijker in originele doos en foedraal - 7x50
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
153

"De notaris" Leonie Michaud

Olieverf op doek -"De notaris" Leonie Michaud - 54x65 cm
€ 450,00 / € 600,00 € 0,00
154

"impressie Thorn" Arnold Dehing

Aquarel 73x58 cm -"impressie Thorn" Arnold Dehing - gesign R.O.
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
155

eiken tafel

Massief -eiken tafel - bladmaat 215x90 cm met 6 eiken stoelen met lederen rug en zitting
€ 400,00 / € 600,00 € 0,00
156

zilveren muntlepel

Een -zilveren muntlepel - gemaakt van een rijksdaalder 1940 en kwartje 1928
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
157

fraaie houtsnijwerken

Twee -fraaie houtsnijwerken - op witte achtergrond gemonteerd
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
158

groep van 3 tinnen panters

Art deco -groep van 3 tinnen panters - (moeder met welpen) op marmeren basement
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
159

tweedeurskast met snijwerk

Eiken -tweedeurskast met snijwerk - in fries en onderlade, mascarons enz., 2 spiegels in booglijsten van de deuren, 19e eeuw, Holland
€ 250,00 / € 400,00 € 0,00
160

18e eeuws kantoortje of notarisklokje

Een -18e eeuws kantoortje of notarisklokje - met beschilderde wijzerplaat
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
161

aquarel 19e eeuw

Een -aquarel 19e eeuw - "vechtende soldaten"
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
162

zilveren tafelstuk "haan"

Een -zilveren tafelstuk "haan" - H 15 L 15 cm
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
163

Mechels buffetkast

Eiken -Mechels buffetkast - met kapel tussen 2 bovenkastjes en 2 deuren in onderkast
€ 140,00 / € 210,00 € 0,00
164

bronzen figurine van "een paar"

Een -bronzen figurine van "een paar" - H 27 cm
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
165

antieke rosé koperen kandelaren

Twee -antieke rosé koperen kandelaren - H 29 cm op 4 kant basement
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
166

gravé

Een messing originele mijnwerkerslamp - gravé
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
167

klein model knopvijzeltje met stamper

Een -klein model knopvijzeltje met stamper - 19e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
168

gietwerk bronzen kistje

Een -gietwerk bronzen kistje - + kopie antiek vijzeltje met stamper + menora messing (3x)
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
169

rood koperen samovaar met zwart ebben handgrepen

Een -rood koperen samovaar met zwart ebben handgrepen - geel koperen kraan en basement
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
170

Gobelin

Twee 18e eeuws fragment -Gobelin- in lijsten ca 45x53 cm elk
€ 60,00 / € 90,00 € 0,00
171

Tolkhekje

Het -Tolkhekje- tussen Vianen en Lexmond, 19e eeuws aquarel van een onbekende meester 16x20 cm
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
172

Vlinder en mug

A. Meertens aquarel -Vlinder en mug-, gesigneerd R.O. 5.5x10 cm 19 eeuw
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
173

rechthoekige 75x130 bladmaat salontafel

Notenhouten -rechthoekige 75x130 bladmaat salontafel - met 3 laden. Lotus meubelmakerij
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
174

150x105 cm

-Perzisch bidkleed- 150x105 cm
€ 60,00 / € 90,00 € 0,00
175

110x161 cm

-Perzisch tapijt- 110x161 cm
€ 50,00 / € 80,00 € 0,00
176

80x110 cm

-Perzisch tapijtje- 80x110 cm
€ 30,00 / € 60,00 € 0,00