155

prent in lijst D.E.L.F. heraldieke

Een -prent in lijst D.E.L.F. heraldieke
€ 30,00 / € 45,00 -
156

kasteel van Harmstede, C Rochussen, litho

Het -kasteel van Harmstede, C Rochussen, litho
€ 15,00 / € 25,00 -
157

Walcheren Isaak Tirion 1753, kaart in kleur

Een -Walcheren Isaak Tirion 1753, kaart in kleur
€ 150,00 / € 250,00 -
158

ronde tinnen inktpot verstelbaar

Een -ronde tinnen inktpot verstelbaar - A Copier Noire Rouge
€ 60,00 / € 100,00 -
159

"Smalle gange 1696

Gravure - "Smalle gange 1696 - 608 Brouwershaven uit de Nieuwe cronyk van Zeeland
€ 50,00 / € 75,00 -
160

Burgsluys, 't slot Krayenstyn en de heerlykheid van Burgt, oude gravure

Een -Burgsluys, 't slot Krayenstyn en de heerlykheid van Burgt, oude gravure
€ 50,00 / € 75,00 -
161

modern staande lamp met driehoek kapje en aluminium voet

Een -modern staande lamp met driehoek kapje en aluminium voet
€ 20,00 / € 30,00 -
162

imari Japans scheerbekken met vaas en bloemendecor

Een -imari Japans scheerbekken met vaas en bloemendecor - W 28 cm (rand knabbel)
€ 100,00 / € 150,00 -
163

goud imari Japans scheerbekken met floraal motief

Een -goud imari Japans scheerbekken met floraal motief - W 27 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
164

zeer fraaie Delftse vazen miniatuur Porceleine fles

Twee -zeer fraaie Delftse vazen miniatuur Porceleine fles - H 11 cm

1 van de Vaasjes is gelijmd.

€ 20,00 / € 30,00 -
165

15 slag Delfts blauw tegeltableau

Een -15 slag Delfts blauw tegeltableau - hoekdecor bijtje
€ 110,00 / € 160,00 -
166

Boeddha Sakyamuni India

Een -Boeddha Sakyamuni India - H ca 20 cm zittend op een lotustroon
€ 300,00 / € 450,00 -
167

glaskunst Jozef Karlik Oostenrijk rond 1900 vaas met bloemen

Een -glaskunst Jozef Karlik Oostenrijk rond 1900 vaas met bloemen - gravé gemerkt op de bodem, H 33 cm iriserend glas
€ 350,00 / € 500,00 -
168

olieverf op doek 45x70 cm niet gesigneerd

Een -olieverf op doek 45x70 cm niet gesigneerd - "boerenwoning in waterrijk landschap"
€ 60,00 / € 100,00 -
169

6 deurs antieke eiken kistkast

Een -6 deurs antieke eiken kistkast
€ 200,00 / € 300,00 -
170

antiek porseleinen groepje

Een -antiek porseleinen groepje - gemerkt met gekroonde N, H 16 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
171

Gezicht op het Slot en de stadt Muyden, ets 17e eeuw

Een -Gezicht op het Slot en de stadt Muyden, ets 17e eeuw
€ 50,00 / € 75,00 -
172

gezicht van het huys Den Bosch, ets J. Besoet

Een -gezicht van het huys Den Bosch, ets J. Besoet - anno 1758
€ 50,00 / € 75,00 -
173

Noorthey aan de achterzijde, P.J. Lutgers, steendruk

Twee stuks -Noorthey aan de achterzijde, P.J. Lutgers, steendruk
€ 40,00 / € 60,00 -
174

Haemsted Orliens, boven aan deze prent aan beide zijden een kleinere prent, zwart wit M. Smalle gange 1696

Een -Haemsted Orliens, boven aan deze prent aan beide zijden een kleinere prent, zwart wit M. Smalle gange 1696 - de Baenderheerlijkheyt
€ 20,00 / € 30,00 -
175

mahonie kistje met 925/1000 zilveren deksel met afb in de stijl van Hjan Steen

Een -mahonie kistje met 925/1000 zilveren deksel met afb in de stijl van Hjan Steen - 25x16x7 cm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
176

geslepen kristallen gembercoupe met deksel

Een -geslepen kristallen gembercoupe met deksel
€ 25,00 / € 40,00 -
177

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat

Een -Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat
€ 60,00 / € 100,00 -
178

Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd"

Schilderij -Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd" - gemengde techniek 25x35 cm gesign L.O.
€ 80,00 / € 120,00 -
179

Perzisch tapijt 120x200

Een -Perzisch tapijt 120x200 - gebruikssporen
€ 60,00 / € 100,00 -