178

H 55 cm beeld graniet van een zittend naakt

Een -H 55 cm beeld graniet van een zittend naakt - geen signatuur aangetroffen met zwart stenen sokkel
€ 60,00 / € 100,00 -
179

geel gouden 585/1000 ring solitair met 0.20 krt brill

Een -geel gouden 585/1000 ring solitair met 0.20 krt brill - bruto ca 2,30 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 -
180

geel gouden armband met kettingschakels

Een -geel gouden armband met kettingschakels - ca 13 gr 585/1000
€ 325,00 / € 500,00 -
181

Satsuma wierookvaatje met leeuwen in top op 3 pootjes

Een -Satsuma wierookvaatje met leeuwen in top op 3 pootjes - Japan 19/20e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
182

goud gedecoreerde rode bekervaasjes

Twee -goud gedecoreerde rode bekervaasjes - dikwandig studioglas, H 12 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
183

bronzen torso van een vrouw

Een -bronzen torso van een vrouw - H 30 cm niet gesigneerd
€ 70,00 / € 100,00 -
184

zeer oud Perzisch tapijt

Een -zeer oud Perzisch tapijt - ca 140x240 cm van voor 1940
€ 10,00 / € 15,00 -
185

Rancoulet gesign. Art deco bronzen beeld van een jongen staande op een rots met vis in de hand

Een -Rancoulet gesign. Art deco bronzen beeld van een jongen staande op een rots met vis in de hand -
€ 80,00 / € 120,00 -
186

speelgoed hoedenwinkeltje

Een -speelgoed hoedenwinkeltje
€ 60,00 / € 100,00 -
187

Tharel gesign. Beeld van een rustende straatmuzikant op marmeren basis

Een -Tharel gesign. Beeld van een rustende straatmuzikant op marmeren basis
€ 140,00 / € 200,00 -
188

beschilderd Boheems huwelijksglas met een decor van tulpen en vogels

Een -beschilderd Boheems huwelijksglas met een decor van tulpen en vogels
€ 20,00 / € 30,00 -
189

vergulde empire pendule

Een -vergulde empire pendule - zittend vrouwenfiguur met luit
€ 150,00 / € 250,00 -
190

14 krt gouden medaillon met 585/1000 ketting

Een -14 krt gouden medaillon met 585/1000 ketting - (ketting gebroken) ca 14 gr
€ 450,00 / € 600,00 -
191

George Booth Scotland staande klok

Een -George Booth Scotland staande klok - voor 1818
€ 150,00 / € 250,00 -
192

Louis 15e 835/1000 zilveren kandelaar

Een -Louis 15e 835/1000 zilveren kandelaar - 5 lichts netto ca 700 gr
€ 450,00 / € 600,00 -
193

theepotje James Sadler Tower of London

Een -theepotje James Sadler Tower of London
€ 20,00 / € 30,00 -
194

Royal Copenhagen 4 porseleinen kerstborden

Lot -Royal Copenhagen 4 porseleinen kerstborden - (steden)

€ 15,00 / € 25,00 -
195

stoeltjesklok beschilderd met engelen

Een -stoeltjesklok beschilderd met engelen - en maanaanduiding
€ 125,00 / € 200,00 -
196

fraaie Tiffany stijl schemerlamp met glas in lood kap met tinnen voet

Een -fraaie Tiffany stijl schemerlamp met glas in lood kap met tinnen voet - H 65 en W 45 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
197

witte schouwmantel met elektrische haard

Een -witte schouwmantel met elektrische haard (voorzet)
€ 15,00 / € 25,00 -
198

olieverf op doek 45x58 cm "de kipplukken" genrestuk

Een -olieverf op doek 45x58 cm "de kipplukken" genrestuk
€ 160,00 / € 300,00 -

olieverf op doek; J.W. Haverkamp 19/20e eeuw "ziekenbezoek"

€ 160,00 / € 250,00 -
200

portret olieverf Indonesische school

Een -portret olieverf Indonesische school - onduidelijk gesigneerd 50x70 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
201

vintage Deens design dressoir met 2 deurtjes en 3 laden met plooigreep

Een -vintage Deens design dressoir met 2 deurtjes en 3 laden met plooigreep
€ 300,00 / € 450,00 -
202

48x44 cm

Een oude kaart van Cicillia - 48x44 cm
€ 50,00 / € 75,00 -