67

antieke pendule onder stolp

€ 100,00 / € 150,00 -
1392

antieke rijtuigstoof met rood koperen kruik

Een -antieke rijtuigstoof met rood koperen kruik - + eiken stoof met sintelbakje
€ 10,00 / € 20,00 -
1315

antieke scheepsportretten in kleur en lijsten

Drie -antieke scheepsportretten in kleur en lijsten
€ 75,00 / € 125,00 -
1485

antieke slijpbok met slinger

Een -antieke slijpbok met slinger
€ 10,00 / € 15,00 -
1369

antieke tegels + 2x Makkum

Drie -antieke tegels + 2x Makkum
€ 20,00 / € 30,00 -
757

antieke tinnen kardinaal schotel met stempels en restauratie

Een -antieke tinnen kardinaal schotel met stempels en restauratie - W 37,5 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
982

antieke tinnen kraantjeskan

Een -antieke tinnen kraantjeskan - + grote 19e eeuwse Hollandse melkkan
€ 30,00 / € 45,00 -
114

antieke wandapliques met kristal

Twee -antieke wandapliques met kristal
€ 35,00 / € 50,00 -
1035

antieke zilveren beursbeugels

Twee -antieke zilveren beursbeugels - waarvan 1 vermaakt tot fotolijst
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 -
183

Anton Heijboer; eigen druk kleurets gesign in de plaat en met potlood zonder titel

Een -Anton Heijboer; eigen druk kleurets gesign in de plaat en met potlood zonder titel - 18x230 cm in lijst
€ 200,00 / € 300,00 -
488

Appel print ca 75x65 cm gesigneerd in de plaat

Een -Appel print ca 75x65 cm gesigneerd in de plaat
€ 20,00 / € 30,00 -
1127

aqua kleur velours krukje op chroom pootjes

Een -aqua kleur velours krukje op chroom pootjes - + ronde poef met bruin/oranje stoffering (Montel)
€ 30,00 / € 45,00 -
672

aquarel "gele bloemen" gesign./ R.O.

Een -aquarel "gele bloemen" gesign./ R.O. - 46x67 cm José PL
€ 20,00 / € 30,00 -
1332

aquarel "huisvlijt"

Een -aquarel "huisvlijt"
€ 5,00 / € 10,00 -
760

aquarel "landende vogel" verbleekt

Een -aquarel "landende vogel" verbleekt - + etsje vennetje a/d IJssel en de IJssel, toegevoegd etsje "Kampen"
€ 20,00 / € 30,00 -
213

aquarel "rietgedekte boerenwoning"

Een -aquarel "rietgedekte boerenwoning" - + Huisman; plaat in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

€ 60,00 / € 100,00 -
1180

aquarel in lijst; Emille van Stokkum groep glazen karaffen

Een -aquarel in lijst; Emille van Stokkum groep glazen karaffen - (LICHTSCHADE)
€ 5,00 / € 10,00 -
929

aquarel/potlood "knielend naakt met hoed"

Een -aquarel/potlood "knielend naakt met hoed" - ca 55x55 cm gesigneerd R.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
45

Arie Boers aquarel "morgenlicht"

€ 40,00 / € 60,00 -

Arie Boers aquarel "waterlandschap"

Een -Arie Boers aquarel "waterlandschap" - 26x42 cm gesign. R.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
930

Arie Boers aquarel "wit huis"

Een -Arie Boers aquarel "wit huis" - 24x40 cm gesign L.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
775

armstoel met mascaron en gevleugelde drakenkoppen

Een -armstoel met mascaron en gevleugelde drakenkoppen - in top snijwerk
€ 40,00 / € 60,00 -
986

art deco chroom lamp met 5 opaline bollen

Een -art deco chroom lamp met 5 opaline bollen
€ 50,00 / € 75,00 -
838

art deco koperen crucifix

Een -art deco koperen crucifix - + tinnen paddenstoelen + tinnen Christus statie "Christus valt onder het kruis"
€ 20,00 / € 30,00 -