1348

benen sieraadkistje

Een -benen sieraadkistje
€ 10,00 / € 15,00 -
1352

Hobbe Smith

Oleografie op paneel 25x50 cm - Hobbe Smith - "holl tafereel met zeilboten" gesign r.o.
€ 20,00 / € 30,00 -
1413

mahonie latjesstoof

Zandlopermodel - mahonie latjesstoof - 19e eeuw met koperen bak
€ 20,00 / € 30,00 -
1445

bimbamklok

Een - bimbamklok - in eiken kast
€ 30,00 / € 45,00 -
1495

koperen bascule

Geel - koperen bascule - + kan + mansbakje + halve litermaat
€ 15,00 / € 25,00 -

antieke porseleinen mandjes met bloemdecor

Twee -antieke porseleinen mandjes met bloemdecor
€ 25,00 / € 40,00 -
47

bronzen kroontje met 5 kaarshouders

Een -bronzen kroontje met 5 kaarshouders
€ 20,00 / € 30,00 -
109

jaargangen "die gartenlaube" familieblad + 2 boeken "weltgeschichte" allen 19e eeuw

Twee -jaargangen "die gartenlaube" familieblad + 2 boeken "weltgeschichte" allen 19e eeuw
€ 15,00 / € 25,00 -
151

"polderlandschap"

Ets gesign r.o. 50x12 cm 101/150 - "polderlandschap"
€ 15,00 / € 25,00 -
223

verzilverde tonicstampers

Set -verzilverde tonicstampers - + verz bolvaasje op voet + schaaltje, 2 asbakken, aansteker + 3 mondgeblazen glaasjes + glazen bol
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
229

helder glazen bol met kaarspen

Massief -helder glazen bol met kaarspen
€ 15,00 / € 25,00 -
311

baluster penkandelaar messing

Grote -baluster penkandelaar messing - als lampvoet
€ 15,00 / € 25,00 -
312

barometer met kwikthermometer

Een -barometer met kwikthermometer
€ 10,00 / € 15,00 -
319

rood koperen beddenpan

Antieke - rood koperen beddenpan
€ 15,00 / € 25,00 -
323

kaart van Noord Holland

Een -kaart van Noord Holland - in lijst ca 80x100 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
324

polychroom aardewerk lampvoet

Vierkant -polychroom aardewerk lampvoet - met handbeschildering van vogel en palmbomen
€ 20,00 / € 30,00 -
339

Hummel 51/3/0/

Een -Hummel 51/3/0/- jongetje met mand H 10 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
365

gold kabuki theeserviesje

Een -gold kabuki theeserviesje - Japan 20e eeuw
€ 5,00 / € 10,00 -
398

koperen ketels

Drie -koperen ketels - + messing strijkijzer
€ 10,00 / € 15,00 -
416

dienblad ovaal

Bakeliet -dienblad ovaal - 53x38 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
428

microfoon + pennenset in doosje

Een -microfoon + pennenset in doosje
€ 5,00 / € 10,00 -
435

blauw en wit Chinees porseleinen borden

Drie -blauw en wit Chinees porseleinen borden - met "zotjes "decor + 3 borden P Regout + 1 bord Rouan France
€ 20,00 / € 30,00 -
464

spiegel in lijst

Ovale -spiegel in lijst - div houtsoorten
€ 20,00 / € 30,00 -
466

iepenhouten antieke stoeltjes

Twee -iepenhouten antieke stoeltjes - met biezen zittingen
€ 30,00 / € 45,00 -
472

polychroom aardewerk vaas

Een -polychroom aardewerk vaas - van Gelder collectie, made in Portugal 405 Filcher, H 30 cm
€ 15,00 / € 25,00 -