5

Floris Meydam; glasobject Leerdam

Een -Floris Meydam; glasobject Leerdam - H ca 11 cm gesigneerd en no. 500/41
€ 60,00 / € 100,00 -
4

"Degas" danseresje kopie

Een -"Degas" danseresje kopie - H 47 cm gemerkt op vierkant basement
€ 35,00 / € 50,00 -
3

Goebel kristallen vaas "Gustav Klimt"

Een -Goebel kristallen vaas "Gustav Klimt" - 13,5x13,5x20 cm + theelicht "erfullung", beide gebruikt (chip)

€ 25,00 / € 40,00 -
2

porseleinen sier urnen

Twee -porseleinen sier urnen- met elke twee oren en decoratie in kleur
€ 50,00 / € 75,00 -
1

Goebel kristallen vaas "Mucha"

Een -Goebel kristallen vaas "Mucha" - 7x12x25 cm gebruikt

€ 25,00 / € 40,00 -