20

Kutani Japanse antieke vazen

Twee -Kutani Japanse antieke vazen - met 6 merk H 30 cm
€ 600,00 / € 900,00 -
19

Gouda plateelfabriek Zuid Holland gemerkte vaas

Een -Gouda plateelfabriek Zuid Holland gemerkte vaas - H 19 cm + idem lampvoet H 19 cm beide Jugendstil decor
€ 40,00 / € 60,00 -
17

eikenhouten kussenkast

Een -eikenhouten kussenkast belijnd met ebben en palisander fineer - gecannuleerde stijlen Hollands, Gelderland 17e eeuw H 198 B 175 cm

€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
16

585/1000 geel gouden S ketting

Een -585/1000 geel gouden S ketting - ca 23 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 650,00 / € 800,00 -
15

geslepen kristallen uberfang vaas met in blauw uitgeslepen korenaren

Een -geslepen kristallen uberfang vaas met in blauw uitgeslepen korenaren - H 30 cm Bohemen 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
14

olieverf op doek; David Schulman "aardappel schillende vrouw met kippen"

Een -olieverf op doek; David Schulman "aardappel schillende vrouw met kippen" - 43x22 cm "het witte muurtje" in lijst

€ 600,00 / € 1.000,00 -
13

aluminium studiolamp op statief

Een -aluminium studiolamp op statief
€ 200,00 / € 300,00 -
12

585/1000 pennenmesje goud met staal

Een -585/1000 pennenmesje goud met staal - bruto ca 20 gr
€ 250,00 / € 400,00 -
9

liggende hond composiet/marmer

Een -liggende hond composiet/marmer
€ 40,00 / € 60,00 -
7

zilveren ajour gezaagd bonbonmandje

Een -zilveren ajour gezaagd bonbonmandje - 2e gehalte ca 120 gr
€ 50,00 / € 75,00 -
6

Wim Bos "havengezicht" olieverf op paneel

Een -Wim Bos "havengezicht" olieverf op paneel - sign. R.O. 32x27 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
5

Floris Meydam; glasobject Leerdam

Een -Floris Meydam; glasobject Leerdam - H ca 11 cm gesigneerd en no. 500/41
€ 30,00 / € 45,00 -
1

zilveren 3 delig roomstel

Een -zilveren 3 delig roomstel - met parelrand ca 320 gr

€ 120,00 / € 200,00 -