2139

handnaaimachine

Een -handnaaimachine
€ 10,00 / € 15,00 -
2140

doos divers

Een -doos divers
€ 15,00 / € 25,00 -
2141

buroplat met ingelegd lederen blad

Een -buroplat met ingelegd lederen blad - 1 lade moet gebeitst, gebruikssporen
€ 40,00 / € 60,00 -
2142

3deurs buffetkast mahonie

Een -3deurs buffetkast mahonie
€ 60,00 / € 100,00 -
2144

mahonie trumeau met fraai snijwerk

Een -mahonie trumeau met fraai snijwerk (vogels)
€ 250,00 / € 400,00 -
2145

notenhouten 6 ladekast

Een -notenhouten 6 ladekast
€ 40,00 / € 60,00 -
2146

Mechelse buffetkast met druk snijwerk rondom

Een -Mechelse buffetkast met druk snijwerk rondom
€ 150,00 / € 250,00 -
2147

spiegel in houten lijst met getorste zuilen en kuif

Een -spiegel in houten lijst met getorste zuilen en kuif
€ 40,00 / € 60,00 -
2148

Thonetstijl bureauarmstoel

Een -Thonetstijl bureauarmstoel
€ 20,00 / € 30,00 -
2149

aardewerk haan

€ 10,00 / € 15,00 -
2150

buste Christus

een -buste Christus - + 2 kunststof engelen

€ 6,00 / € 10,00 -
2201

antieke meisjespop ongemerkt

Een -antieke meisjespop ongemerkt - no 13 in hals met lange haren, gefixeerde ogen en open mondje, papier maché lijf en ledematen, zittend met blauwe jurk in wandelwagentje
€ 100,00 / € 150,00 -
2202

rieten poppenwagentje met 3 papier maché poppen

Een -rieten poppenwagentje met 3 papier maché poppen - met stoffen lijfjes
€ 40,00 / € 60,00 -