1416

zilveren theelepeltjes met tulpen in top

Zes -zilveren theelepeltjes met tulpen in top - 835/1000 ca 70 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
1415

zilveren vleesserveervork + vlaschep + rijstlepel

Een -zilveren vleesserveervork + vlaschep + rijstlepel - allen V K en puntfilet 835/1000 ca 275 gr
€ 120,00 / € 200,00 -
731

zilveren vulpotlood 19e eeuw 835/1000

Een -zilveren vulpotlood 19e eeuw 835/1000
€ 20,00 / € 30,00 -
1229

zilveren wijnkoeler

Een -zilveren wijnkoeler - ca 1100 gr, wijnkoeler lekt, zonder keur
€ 400,00 / € 600,00 -
131

zilveren yat/jat 19e eeuw

Een -zilveren yat/jat 19e eeuw - L 30 cm gestempeld 1812 gewicht ca 41 gr
€ 150,00 / € 250,00 -
735

zilveren zakhorloge met sleutel en ketting

Een -zilveren zakhorloge met sleutel en ketting
1090

zilverkleur crucifix net 2 bronzen kandelaren

Een -zilverkleur crucifix net 2 bronzen kandelaren
€ 10,00 / € 15,00 -
1282

zilversteen 4 delig koffie/thee serviesje Rosenthal

Een -zilversteen 4 delig koffie/thee serviesje Rosenthal
€ 20,00 / € 30,00 -
165

zittende kat

Een-gebroeders van Paridon; zittende kat - H 40 cm op houten basement

€ 60,00 / € 100,00 -
973

zwart blikken fornuisje met 3 zwart emaille pannetjes

Een -zwart blikken fornuisje met 3 zwart emaille pannetjes
€ 20,00 / € 30,00 -
2077

zwart design bijzettafeltjes

Tweemaal -zwart design bijzettafeltjes
€ 20,00 / € 30,00 -
555

zwarte bakeliet telefoon

Een -zwarte bakeliet telefoon - lot div o.a. geldkist, stoof enz (doos)
€ 10,00 / € 15,00 -
627

zwarte Nederlandse helm nieuw model M 1927 zonder helmplaat met lederen binnenhelm

Een -zwarte Nederlandse helm nieuw model M 1927 zonder helmplaat met lederen binnenhelm - (collectie museum Rotterdam) aan de binnenzijde sticker "Nederland sterk met het wettelijk gezag" -+ originele zwart lederen koppel
€ 60,00 / € 100,00 -