37

zware zilveren beursbeugel 2e gehalte jrltr k kantoor H opengewerkt met 2x staande putty's

Een -zware zilveren beursbeugel 2e gehalte jrltr k kantoor H opengewerkt met 2x staande putty's - wijzend naar cartouche met Hollands tafereel

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 50,00 / € 75,00 -
625

zwart houten foodtray

Tribal art -zwart houten foodtray - 20e eeuw Aziƫ
€ 10,00 / € 15,00 -
1412

zwart kanten lange shawl en een wit kanten shawl

Een -zwart kanten lange shawl en een wit kanten shawl - met witte handschoentjes + goudkleurige metaal beklede avondtas
€ 20,00 / € 30,00 -
963

zwart marmeren mantelklok 9 _(mist pootje) uit 1e kwart 20e eeuw

Een -zwart marmeren mantelklok 9 _(mist pootje) uit 1e kwart 20e eeuw
€ 35,00 / € 50,00 -
846

zwartgelakte Schwartzwalder schilderijklok

Een -zwartgelakte Schwartzwalder schilderijklok - met slinger en gewichten
€ 50,00 / € 75,00 -