189

18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge

Een -18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge - ca 20 gr met 34 briljanten bezet

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
108

notenhouten apothekerskastje met gaper in middendeel en vele laatjes Italiaans 18e eeuw

Een -notenhouten apothekerskastje met gaper in middendeel en vele laatjes Italiaans 18e eeuw

€ 1.250,00 / € 2.000,00 -

zeer grote verzameling postfris euro zegels ongestempeld

Een -zeer grote verzameling postfris euro zegels ongestempeld - total nominale waarde 6992 zegels + 18 zegelboekjes ca € 4,000,=

€ 1.500,00 / € 2.500,00 -
61

open Indonesische kast, met een sticker op de bodem E von Zboray gemerkt, kapitaal meubel

Een -open Indonesische kast, met een sticker op de bodem E von Zboray gemerkt, kapitaal meubel - 235x45x270 cm met fraai snijwerk en intarsia panelen, div houtsoorten

€ 1.500,00 / € 2.500,00 -
1281

groot couvert

Dertien -groot couvert - + 8 vorken klein en 12 lepels klein en 5 divers schepwerk alles van Kempen, div jaren 835/1000 zilver, totaal ca 3436 gr

€ 1.600,00 / € 2.500,00 -