189

18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge

Een -18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge - ca 20 gr met 34 briljanten bezet

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 900,00 / € 1.500,00 -
142

witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

Een -witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

€ 950,00 / € 1.500,00 -
173

Tusal; 585/1000 geel gouden damespolshorloge met gouden gevlochten band

Een -Tusal; 585/1000 geel gouden damespolshorloge met gouden gevlochten band - bruto ca 45 gr

€ 1.000,00 / € 1.500,00 -
87

geel gouden schakelarmband geschubd

Een -geel gouden schakelarmband geschubd - 585/1000 gematteerd ca 36 gr

€ 1.050,00 / € 1.600,00 -
520

lot van 89 zilveren rijksdaalders

Een -lot van 89 zilveren rijksdaalders - + 139 zilveren guldens (ca 2250 gr)

€ 1.050,00 / € 1.600,00 -
80

bestekkistje met 12 couvert groot en klein

Een -bestekkistje bekleed met zwart leder met 12 groot en 12 klein couvert - 835/1000 zilver ca 2500 gr

€ 1.100,00 / € 1.500,00 -
166

Boeddha Sakyamuni India

Een -Boeddha Sakyamuni India - H ca 20 cm zittend op een lotustroon

€ 1.200,00 / € 1.800,00 -
17

eikenhouten kussenkast

Een -eikenhouten kussenkast belijnd met ebben en palisander fineer - gecannuleerde stijlen Hollands, Gelderland 17e eeuw H 198 B 175 cm

€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
157

witgouden solitairring met grote 0,8 krt briljant

Een -witgouden solitairring met grote 0,8 krt briljant - ca 7,4 gr

€ 1.400,00 / € 2.100,00 -
68

Candino geel gouden 585/1000 herenpolshorloge

Een -Candino geel gouden 585/1000 herenpolshorloge - automaan met datumaanduiding en gouden band, bruto ca 60 gr

€ 1.500,00 / € 2.000,00 -
160

witgouden "Juvenia" herenpolshorloge

Een -witgouden "Juvenia" herenpolshorloge - 750/1000 met gouden vaste band ca 63 gr

€ 1.600,00 / € 2.400,00 -
249

Kalliope muziekautomaat met cent inworp

Een -Kalliope muziekautomaat met cent inworp - en mahonie kast met kantelbak 20 metalen platen, glas in bovenkast met speelwerk

€ 2.000,00 / € 3.000,00 -
262

Amsterdams horloge

Een Amsterdams staand horloge - rozenhout fineer met bieswerk. Deur met slingervenster met verzilverd raampje Louis XIV stijl in het raampje Europa met de stier, de kap met zaagwerk in ajour, verzilverde ronde wijzerplaat op de plaat Latijnse cijfers (uren) en Arabische cijfers (munteenheden) gegraveerd de vergulde binnenplaat bevat gebogen plaat met signatuur Gerard Broese Zwol datum, seconde Atlas in top met bazuin blazende Victorien, de klok zal ca 1740 gemaakt zijn zie complete beschrijving

€ 4.000,00 / € 6.000,00 -