34

kwispedoor gemaakt in de Marclini zeit va 1800

Een -kwispedoor gemaakt in de Marclini zeit va 1800 - Fa Betty aardewerk beurs Den Bosch 2004 voor € 1,100,-, met oor

€ 500,00 / € 750,00 -
33

kwispedoor periode Qianlong 1736/1795

Een -kwispedoor periode Qianlong 1736/1795 - met een oor gekocht antiekbeurs Den Bosch 2009 voor € 850,-

€ 300,00 / € 450,00 -
32

kwispedoor van Loosdrecht porselein

Een -kwispedoor van Loosdrecht porselein - gemaakt 1775/1778 verworven in 2009 P.A.N. Fa. Stodel voor € 3,500,-

€ 600,00 / € 1.000,00 -

kwispedoor van Haags porselein

Een -kwispedoor van Haags porselein - gemaakt in de periode 1716/1790, decor bloemetjes in bietenrood, gemerkt met ooievaar in 2012 gekocht voor fl. 2,000,-

€ 500,00 / € 750,00 -
30

Fred Brouwer; olieverfschilderij

Een -Fred Brouwer; olieverfschilderij - "bloemen in 50er jaren vaas" 25x35 cm gesign R.O.

€ 80,00 / € 120,00 -
29

Fred Brouwer Rott 1891/Den Haag 1965; olieverfschilderij

Een -Fred Brouwer Rott 1891/Den Haag 1965; olieverfschilderij - stilleven "bloemen in kunstige vaas" 20x30 cm gesign R.O.

€ 60,00 / € 100,00 -

geel gouden bruto ca 39,33 gr 585/1000 "candino" polshorloge

Een -geel gouden bruto ca 39,33 gr 585/1000 "candino" polshorloge - met gouden gevlochten band

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 750,00 / € 1.250,00 -
27

5 slag collier met gefaceteerde kralen

Een -5 slag collier met gefaceteerde kralen - en een 585/1000 geel gouden slot, streeksieraad
€ 200,00 / € 300,00 -
26

lot van 15 half dollar Kennedy munten

Een -lot van 15 half dollar Kennedy munten - + Indian Head 10 ct stukken Nickels

€ 100,00 / € 150,00 -
25

fraai lot munten o.a. 34 Kennedy half dollar

Een -fraai lot munten o.a. 34 Kennedy half dollar - div zilver Holl, Engels, Amerikaanse munten in map
€ 200,00 / € 300,00 -
24

gouden 5 gld stuk

€ 130,00 / € 200,00 -
23

gouden 10 gld stuk

€ 270,00 / € 350,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

€ 140,00 / € 200,00 -
21

kleurenlitho "red throated pipit"

Een -kleurenlitho "red throated pipit" - samen met litho "vlinders"
€ 20,00 / € 30,00 -
20

figurines Frankrijk/België

Twee -figurines Frankrijk/België - 1 voetje gelijmd 19e eeuw H 22 cm polychroom
€ 35,00 / € 50,00 -
19

Delfts polychroom zoutvaatje figurines in klederdracht VR gemerkt

Een -Delfts polychroom zoutvaatje figurines in klederdracht VR gemerkt - (hoed gechipt) 20e eeuw Portugal
€ 20,00 / € 30,00 -
18

ets Roodenburg gesigneerd met potlood uit 1928 "Delftse vaart Rotterdam"

Een -ets Roodenburg gesigneerd met potlood uit 1928 "Delftse vaart Rotterdam"
€ 30,00 / € 45,00 -
17

Fiorina 2 gesigneerde porseleinen bloemstukjes

Stel -Fiorina 2 gesigneerde porseleinen bloemstukjes - toegevoegd 2 Braziliaanse figurines van poezen
€ 20,00 / € 30,00 -
16

Bruin steengoed "baardmankruik" 17e eeuw

Een -Bruin steengoed "baardmankruik" 17e eeuw - ongewoon groot model

€ 350,00 / € 500,00 -
11

geslepen kristallen zuurstel in houder

Een -geslepen kristallen zuurstel in houder - + ruit en waaier geslepen kan + 4 fraai geslepen karaffen met stop
€ 50,00 / € 75,00 -
10

geslepen kristallen beschuitbus met deksel

Een -geslepen kristallen beschuitbus met deksel - + geslepen kristallen coupe met deksel en lepel op onderblad, beide olijfslijpsel
€ 50,00 / € 75,00 -
9

kristallen Stilton stolp met onderschotel

Een -kristallen Stilton stolp met onderschotel - met olijfslijpsel
€ 25,00 / € 40,00 -
8

mucha porseleinen zuiltje Goebel

Een -mucha porseleinen zuiltje Goebel - H 15 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
7

Chinese snuffbottles

Twee Chinese snuffbottles

€ 40,00 / € 60,00 -
6

Mats Jonassen glasbruck Sweden glazen muis presse papier

Een -Mats Jonassen glasbruck Sweden glazen muis presse papier - Gravé, sticker en no. L 6018
€ 20,00 / € 30,00 -