Logo

Catalogus

Nummer   Naam Verwachte opbrengst Huidig bod
1345

585/1000 geel gouden horlogeketting vlak geschakeld

Een -585/1000 geel gouden horlogeketting vlak geschakeld - met gouden paardenhoofd aan vesthaak en ketting , ca 14 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 400,00 / € 600,00 -
81

goud vergulde grote spiegel met schilderij in de bovenbouw

Een -goud vergulde grote spiegel met schilderij in de bovenbouw
Divers
€ 450,00 / € 600,00 -
185

gouden 10 gld stuk 1917

Een -gouden 10 gld stuk 1917 - in 750/1000 montuur, totaal ca 13 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 450,00 / € 600,00 -
226

blauw en wit Chinees porseleinen miniatuur kaststel Kangxi periode

Een -blauw en wit Chinees porseleinen miniatuur kaststel Kangxi periode - 5 delen kleien restauraties
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 450,00 / € 600,00 -
1043

euroboek met cassette met 7x € 50

Een -euroboek met cassette met 7x € 50 - + 6x €1,50 + 2x € 1 + 2x € 20 + 3x € 10 + 1x € 5


Divers
€ 450,00 / € 500,00 -
31

kwispedoor van Haags porselein

Een -kwispedoor van Haags porselein - gemaakt in de periode 1716/1790, decor bloemetjes in bietenrood, gemerkt met ooievaar in 2012 gekocht voor fl. 2,000,-


Porselein, aardewerk & steengoed
€ 500,00 / € 750,00 -
34

kwispedoor gemaakt in de Marclini zeit va 1800

Een -kwispedoor gemaakt in de Marclini zeit va 1800 - Fa Betty aardewerk beurs Den Bosch 2004 voor € 1,100,-, met oor


Porselein, aardewerk & steengoed
€ 500,00 / € 750,00 -
40

hoge rond famille rose kwispedoor Qianlong 1736/1795

Een -hoge rond famille rose kwispedoor Qianlong 1736/1795 - beurs Den Bosch € 1,850,- (hersteld)


Porselein, aardewerk & steengoed
€ 500,00 / € 750,00 -
89

Charles Dankmeijer 1861/1923 "knotwilgen in Hollands landschap"

Een -Charles Dankmeijer 1861/1923 "knotwilgen in Hollands landschap" - ca 38x50 cm, olieverf op paneel gesigneerd R.O.
Schilderijen en werk op papier
€ 500,00 / € 750,00 -
187

gouden 750/1000 armbandhorloge "Geneve"

Een -gouden 750/1000 armbandhorloge "Geneve" - ca 19,70 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 500,00 / € 750,00 -
192

stel entourage oorstekers 585/1000 wit goud met 2x10 briljanten

Een -stel entourage oorstekers 585/1000 wit goud met 2x10 briljanten - ca 4,4 gr


Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 500,00 / € 1.000,00 -
205

Frans eind 18e eeuw comtoise met kettingmechaniek

Een -Frans eind 18e eeuw comtoise met kettingmechaniek - e 2 eenhoorns in top koperen front gedateerd 1778
Klokken, horloges & uurwerken
€ 550,00 / € 800,00 -
32

kwispedoor van Loosdrecht porselein

Een -kwispedoor van Loosdrecht porselein - gemaakt 1775/1778 verworven in 2009 P.A.N. Fa. Stodel voor € 3,500,-


Porselein, aardewerk & steengoed
€ 600,00 / € 1.000,00 -
36

Kangxi kwispedoor uit de periode 1662/1722

Een -Kangxi kwispedoor uit de periode 1662/1722 - verworven in 2010 beurs Den Bosch voor € 1,500,-, decor zotjes


Porselein, aardewerk & steengoed
€ 600,00 / € 1.000,00 -
38

Nederlands aardewerk kwispedoor ca 1780

Een -Nederlands aardewerk kwispedoor ca 1780 - gekocht bij Limburg antiquairs thans Denneweg Den Haag op 9 april 2001 voor fl. 4,500,-


Porselein, aardewerk & steengoed
€ 600,00 / € 1.000,00 -
39

Kangxi kwispedoor met oortje

Een -Kangxi kwispedoor met oortje - hersteld barstje in het oor gekocht op de P.A.N. 2010 voor 1,400,- euro


Porselein, aardewerk & steengoed
€ 600,00 / € 1.000,00 -
781

luierkastje of schutterijkastje 17/18e eeuw

Een -luierkastje of schutterijkastje 17/18e eeuw -(achterwand vervangen) eiken


Meubels & lampen
€ 600,00 / € 1.000,00 -
981

witgouden M hanger

Een -witgouden M hanger- 750/1000e aan 18 krt witgouden colliertje, lang 50 cm gewicht ca 10,50 gr. De M bezet met 33 briljanten
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 650,00 / € 850,00 -
28

geel gouden bruto ca 39,33 gr 585/1000 "candino" polshorloge

Een -geel gouden bruto ca 39,33 gr 585/1000 "candino" polshorloge - met gouden gevlochten band


Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 750,00 / € 1.250,00 -
225

kleine Chinese gendi's Wanli periode

Twee -kleine Chinese gendi's Wanli periode - haarlijntjes ca 1620


Porselein, aardewerk & steengoed
€ 800,00 / € 1.200,00 -
191

witgouden entourage ring met 12 briljant geslepen diamanten

Een -witgouden entourage ring met 12 briljant geslepen diamanten - ca 5,5 gr


Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 850,00 / € 1.250,00 -
183

750/1000 geel gouden rupsarmband

Een -750/1000 geel gouden rupsarmband - 19x2 cm ca 33 gr


Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 1.000,00 / € 1.500,00 -
142

witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

Een -witgouden rijring met 5 fraaie briljanten


Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 1.150,00 / € 1.600,00 -
118

36 delen zilveren bestek Holl glad 835/1000

Circa -36 delen zilveren bestek Holl glad 835/1000 - deels met lof achter de bak gewicht ca 2350 gr


Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
188

witgouden 18krt armband

Een -witgouden 18krt armband - L 20 cm ca 20,45 gr met 23 fraaie briljant geslepen diamanten


Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
Register veilinghouder