546

gouden 14 krt trouwring samen ca 16 gr

Viermaal -gouden 14 krt trouwring samen ca 16 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 400,00 / € 500,00 -
700

beuken fineer 50er jaren buro

Een -beuken fineer 50er jaren buro - design (diverse gebruikssporen)
€ 40,00 / € 60,00 -
2075

notenhouten Mechels eendeurskastje op open onderstel

Een -notenhouten Mechels eendeurskastje op open onderstel - en 2 open hoeken
€ 80,00 / € 120,00 -
2080

stoelen+ 10 armstoelen "jachtkamer" met koeienhuid en eikenhout

Zes - stoelen+ 10 armstoelen "jachtkamer" met koeienhuid en eikenhout

€ 500,00 / € 800,00 -
492

zakhorloge onder stolpje

Een -zakhorloge onder stolpje
€ 20,00 / € 30,00 -
922

moderne gouden ring met 5 briljanten in sterzetting

Een -moderne gouden ring met 5 briljanten in sterzetting - 14 krt niet gemerkt ca 13,4 gr
€ 400,00 / € 600,00 -
121

barok bankstel

Een -barok bankstel - bestaande uit 4 zits bank met 2 fauteuils
€ 220,00 / € 300,00 -
416

gouden 14 krt ketting

Een -gouden 14 krt ketting - ca 6,8 gr + een 18 krt gouden bloemhanger ca 7,45 gr
€ 425,00 / € 600,00 -
82

Jan van Delft; schilderij/doek 65x50 cm "stilleven met fruit op tinnen schaal"

Een -Jan van Delft; schilderij/doek 65x50 cm "stilleven met fruit op tinnen schaal" - gesign. L.O.

€ 650,00 / € 1.000,00 -
105

wortelnoten 2 deurs kabinet

Een -wortelnoten 2 deurs kabinet - 4x laden Hollands ca 1750 gebruiksschade

€ 600,00 / € 1.000,00 -
1280

gouden sleetse schakelarmband met gouden tientjes

Een -gouden sleetse schakelarmband met gouden tientjes- ca 14,7 gr

€ 460,00 / € 600,00 -

3 armige jugendstil/art deco hanglamp

Een -3 armige jugendstil/art deco hanglamp - met 4 glazen kapjes.

Gesign. op de kapjes: Muller freres

€ 60,00 / € 100,00 -
1277

gouden 750/1000 manchetknopen met gouden Franz Josef muntjes

Twee -gouden 750/1000 manchetknopen met gouden Franz Josef muntjes - ca 14 gr
€ 400,00 / € 600,00 -
547

Remova 750/1000 witgouden damespolshorloge met 4 briljantjes op elke schouder

Een -Remova 750/1000 witgouden damespolshorloge met 4 briljantjes op elke schouder - bruto ca 20 gr

€ 750,00 / € 1.100,00 -
193

Roosenboom A. gesign. Olieverf op paneel "ijsvermaak"

Een -Roosenboom A. gesign. Olieverf op paneel "ijsvermaak" - 50x70 cm
€ 800,00 / € 1,00 -
728

mahonie coulissentafel met 4x 55 cm tussenbladen

Een -mahonie coulissentafel met 4x 55 cm tussenbladen - totaal ca 350 cm, zeer fraai meubel
€ 800,00 / € 1,00 -
98

prof van Seifert, bronzen beeld "drinkend naakt met nap in de handen"

Een -prof van Seifert, bronzen beeld "drinkend naakt met nap in de handen" - H met marmeren voet 48 cm

€ 700,00 / € 1.200,00 -
16

585/1000 geel gouden S ketting

Een -585/1000 geel gouden S ketting - ca 23 gr
€ 650,00 / € 800,00 -
88

Ch. Leijckert; aquarel "stadsgezicht met poort en vele figuren"

Een -Ch. Leijckert; aquarel "stadsgezicht met poort en vele figuren" - 36,5x58,5 cm gesign. L.O.

€ 800,00 / € 1.200,00 -
142

witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

Een -witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

€ 950,00 / € 1.500,00 -
206

zilveren 835/1000 tafelcouverts

Twaalf -zilveren 835/1000 tafelcouverts - Haags lof v Kempen ca 1460 gr

€ 700,00 / € 1.000,00 -
86

Copier Leerdam; 10 groen glazen wijnglazen op achtkantige voet, gemerkt

Lot -Copier Leerdam; 10 groen glazen wijnglazen op achtkantige voet, gemerkt

€ 100,00 / € 150,00 -
189

18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge

Een -18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge - ca 20 gr met 34 briljanten bezet

€ 900,00 / € 1.500,00 -
17

eikenhouten kussenkast

Een -eikenhouten kussenkast belijnd met ebben en palisander fineer - gecannuleerde stijlen Hollands, Gelderland 17e eeuw H 198 B 175 cm

€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
188

witgouden 18krt armband

€ 900,00 / € 1.500,00 -