59

tekeningen; Marten Molema

€ 200,00 / € 300,00 -
58

Jan Knikker junior 1911/1990; olieverf op doek

€ 300,00 / € 450,00 -
57

TV B&O beovision 7 type 9331

Een -TV B&O beovision 7 type 9331 - beolab 7.1 en 7.2
€ 300,00 / € 450,00 -
56

ets; Bas van den Poll "the human figure"

Een -ets; Bas van den Poll "the human figure" - 57x99 cm uit 1983 no 8 uit 100, div schade, conditie matig, zonder lijst
€ 75,00 / € 125,00 -
55

notenhouten fauteuils met gestreepte bekleding

Twee -notenhouten fauteuils met gestreepte bekleding
€ 80,00 / € 120,00 -
54

Tichelaar, Makkum aardewerk met bloemen in cirkels op zwart fond gedecoreerde vierkante theebus met deksel

Een -Tichelaar, Makkum aardewerk met bloemen in cirkels op zwart fond gedecoreerde vierkante theebus met deksel
€ 80,00 / € 120,00 -
53

geel gouden 585/1000 oorbellen

Twee -geel gouden 585/1000 oorbellen - streeksieraden ca 4 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 100,00 / € 150,00 -

gouden 585/1000 broche druppelmodel met 3 pareltjes

Een -gouden 585/1000 broche druppelmodel met 3 pareltjes - op een gouden S en pendeltje, ca 2,5 gr
€ 60,00 / € 100,00 -
51

zeer uitgebreid 12 persoons dinerservies incl. schalen

Een -zeer uitgebreid 12 persoons dinerservies incl. schalen - dekselschalen enz. gemaakt voor J.G.A. Moch Arnhem
€ 150,00 / € 250,00 -
50

doch dyn plicht en lit de ljue rabje; een Makkum gemerkt W 34 cm blauw aardewerk schotel

Een -doch dyn plicht en lit de ljue rabje; een Makkum gemerkt W 34 cm blauw aardewerk schotel

€ 60,00 / € 100,00 -
49

bronzen olielampje met schelp duimrust en portret in dek op ronde voet

Een -bronzen olielampje met schelp duimrust en portret in dek op ronde voet
€ 20,00 / € 30,00 -
48

vintage ; Pols Potten, lamp met 2 tulp kappen

Een -vintage ; Pols Potten, lamp met 2 tulp kappen - geel en rood en metalen stammen en voet, 20e eeuw
€ 150,00 / € 250,00 -
47

Fece a yiouidi Fiorentini vormstuk keramiek; romantisch paar op bankje gesigneerd

Een -Fece a yiouidi Fiorentini vormstuk keramiek; romantisch paar op bankje gesigneerd
€ 60,00 / € 100,00 -
46

Scandic shadow; Thomas Germany Rosenthal servies

Een -Scandic shadow; Thomas Germany Rosenthal servies - 35 delen, design Hertha Bengston
€ 120,00 / € 200,00 -
45

globe 20e eeuw op fraaie smeedijzeren voet

Een -globe 20e eeuw op fraaie smeedijzeren voet
€ 80,00 / € 120,00 -
44

Hutschenreuther kunstabteilung; Karl Futter "sonnenkind"

Een -Hutschenreuther kunstabteilung; Karl Futter "sonnenkind" - H 21,5 cm 1938, wit porseleinen naakt op gouden bal en ronde voet
€ 150,00 / € 250,00 -
43

Chinees porseleinen bekers

€ 120,00 / € 160,00 -

zeer grote verzameling postfris euro zegels ongestempeld

Een -zeer grote verzameling postfris euro zegels ongestempeld - total nominale waarde 6992 zegels + 18 zegelboekjes ca € 4,000,=

€ 1.500,00 / € 2.500,00 -
41

verzameling euro postzegels ongestempeld

Een -verzameling euro postzegels ongestempeld - met een nominale waarde van circa € 330,- + div fl. en USA

€ 150,00 / € 250,00 -
40

hoge rond famille rose kwispedoor Qianlong 1736/1795

Een -hoge rond famille rose kwispedoor Qianlong 1736/1795 - beurs Den Bosch € 1,850,- (hersteld)

€ 500,00 / € 750,00 -

Kangxi kwispedoor met oortje

Een -Kangxi kwispedoor met oortje - hersteld barstje in het oor gekocht op de P.A.N. 2010 voor 1,400,- euro

€ 600,00 / € 1.000,00 -
38

Nederlands aardewerk kwispedoor ca 1780

Een -Nederlands aardewerk kwispedoor ca 1780 - gekocht bij Limburg antiquairs thans Denneweg Den Haag op 9 april 2001 voor fl. 4,500,-

€ 600,00 / € 1.000,00 -
37

zware zilveren beursbeugel 2e gehalte jrltr k kantoor H opengewerkt met 2x staande putty's

Een -zware zilveren beursbeugel 2e gehalte jrltr k kantoor H opengewerkt met 2x staande putty's - wijzend naar cartouche met Hollands tafereel

€ 50,00 / € 75,00 -
36

Kangxi kwispedoor uit de periode 1662/1722

Een -Kangxi kwispedoor uit de periode 1662/1722 - verworven in 2010 beurs Den Bosch voor € 1,500,-, decor zotjes

€ 600,00 / € 1.000,00 -
35

ronde hoge kwispedoor Qianlong Chinees 1736/1795

Een -ronde hoge kwispedoor Qianlong Chinees 1736/1795 - minieme haarscheurtjes in de bovenrand gekocht in 2007 voor € 1250,-

€ 300,00 / € 450,00 -