1501

bootje op het droge, olieverf op doek

Een -bootje op het droge, olieverf op doek - + boerderijinterieur, olieverf op doek
€ 20,00 / € 30,00 -
1502

ivorine geperste figurine van een ijsbeer

Een -ivorine geperste figurine van een ijsbeer - L 24 H 20 cm

€ 30,00 / € 45,00 -
1503

Italiaans majolica polychroom lampvoet

Een -Italiaans majolica polychroom lampvoet - met 2 engelen in metalen montuur als staande olielamp

€ 30,00 / € 45,00 -
1504

blaasbalg met koperen versiering

Een -blaasbalg met koperen versiering
€ 10,00 / € 15,00 -
1505

ivorine olifant

Een -ivorine olifant - toegevoegd een Chinese "vogelman"

€ 40,00 / € 60,00 -
1506

klaptafel vierkant formica blad

Een -klaptafel vierkant formica blad - poten inklapbaar

€ 5,00 / € 10,00 -
1523

Chinees blauw en wit kapucijner porselein; 5 kommetjes

Lot -Chinees blauw en wit kapucijner porselein; 5 kommetjes
€ 20,00 / € 30,00 -
1525

walnoothouten zittende vrouwenfiguur met sluier en open handen op schoot

Een -walnoothouten zittende vrouwenfiguur met sluier en open handen op schoot
€ 25,00 / € 40,00 -
1526

houten Afrikaans beeld van een jongetje met zere teen

Een -houten Afrikaans beeld van een jongetje met zere teen - + Congo water dragende vrouw
€ 20,00 / € 30,00 -
1529

weidepomp gietijzer

Een -weidepomp gietijzer
€ 20,00 / € 30,00 -
1531

het vredesvijfje + 4 div € 5,= stukken

Lot -het vredesvijfje + 4 div € 5,= stukken - + 2 zilveren € 10,= stukken

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 50,00 / € 75,00 -
1532

VOC munten uitgave Kon Ned. munt

Twee -VOC munten uitgave Kon Ned. munt - + 1- florijn brons/goud t.g.v. 400 jr. Ned. N.Y.
€ 30,00 / € 45,00 -