529

zilveren zwavelstokdoosje

Een -zilveren zwavelstokdoosje - + een zilveren lodereindoosje rond (deukjes)
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 35,00 / € 50,00 -
1282

zilversteen 4 delig koffie/thee serviesje Rosenthal

Een -zilversteen 4 delig koffie/thee serviesje Rosenthal
€ 40,00 / € 60,00 -
371

zittend engeltje op een bol

Een -zittend engeltje op een bol - H 65 cm kunststof
€ 15,00 / € 25,00 -
794

zwart blikken kolenbak

Een -zwart blikken kolenbak
€ 20,00 / € 30,00 -
1071

zwart gemoffelde moderne vierkante tafel

Een -zwart gemoffelde moderne vierkante tafel - bladmaat 100x100 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
1062

zwart Interlubke modulaire wandkast

Een -zwart Interlubke modulaire wandkast - + 2 deurs schoenenkast met passpiegel op de deuren
€ 200,00 / € 300,00 -
1072

zwart kalfslederen draaifauteuil op ronde voet

Een -zwart kalfslederen draaifauteuil op ronde voet
€ 75,00 / € 125,00 -
1073

zwart kalfslederen draaifauteuil op stalen stervoet met arm leuningen

Een -zwart kalfslederen draaifauteuil op stalen stervoet met arm leuningen (schaafje)
€ 75,00 / € 125,00 -
372

zwart lavaglazuur vaas met kardinaalrode paarden decor

Een -zwart lavaglazuur vaas met kardinaalrode paarden decor - H ca 38 cm West Germany gemerkt, 60er jaren
€ 40,00 / € 60,00 -
413

zwarte moderne staande kapstok

Een -zwarte moderne staande kapstok
€ 20,00 / € 30,00 -
627

zwarte Nederlandse helm nieuw model M 1927 zonder helmplaat met lederen binnenhelm

Een -zwarte Nederlandse helm nieuw model M 1927 zonder helmplaat met lederen binnenhelm - (collectie museum Rotterdam) aan de binnenzijde sticker "Nederland sterk met het wettelijk gezag" -+ originele zwart lederen koppel
€ 120,00 / € 200,00 -
522

zwarte zachtlederen armstoelen op draaipoot

Twee -zwarte zachtlederen armstoelen op draaipoot
€ 80,00 / € 120,00 -