57

TV B&O beovision 7 type 9331

Een -TV B&O beovision 7 type 9331 - beolab 7.1 en 7.2
€ 300,00 / € 450,00 -
58

Jan Knikker junior 1911/1990; olieverf op doek

€ 300,00 / € 450,00 -
62

835/1000 zilveren broodmand

Een -835/1000 zilveren broodmand - ca 565 gr ajour gezaagd met parelrand 1916, L 30 cm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 300,00 / € 450,00 -
166

Boeddha Sakyamuni India

Een -Boeddha Sakyamuni India - H ca 20 cm zittend op een lotustroon
€ 300,00 / € 450,00 -
195

H.C. van Mourik 1877/1944 Tiel, olieverf "phloxinia's"

Doek -H.C. van Mourik 1877/1944 Tiel, olieverf "phloxinia's"
€ 300,00 / € 450,00 -
202

Perzische loper Nain met zijde

Een -Perzische loper Nain met zijde - i.p.s. ca 400x80 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
207

olieverf op paneel; Derk van Dijken "stilleven met tuit en Brabantse koperen appelketel"

Een -olieverf op paneel; Derk van Dijken "stilleven met tuit en Brabantse koperen appelketel" - 26x30 cm gesign L.O. en 1994
€ 300,00 / € 450,00 -
235

gouden dukaat 1806

€ 300,00 / € 450,00 -
293

50er jaren beukenhouten zithoek

Een -50er jaren beukenhouten zithoek - bestaande uit 2 fauteuils en 3 bankelementen, vintage
€ 300,00 / € 450,00 -
390

pers

Een -pers - ca 2x5 x 3,5 mtr i.p.s.
€ 300,00 / € 450,00 -
608

€ 300,00 / € 450,00 -
843

Friese stoeltjesklok met loden meerminnen

Een -Friese stoeltjesklok met loden meerminnen - beschilderde wijzerplaat 18/19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -
1058

gouden ringen met sleetse stenen

Twee -gouden ringen met sleetse stenen - 1x 14k en 1x 750/1000 bruto 2,7 en 5 gr toegevoegd ca 10 gr bruto sloop met o.a. horloge
€ 300,00 / € 450,00 -
1085

eiken kabinet 19e eeuw met 3 laden in onderkast

Een -eiken kabinet 19e eeuw met 3 laden in onderkast
€ 300,00 / € 450,00 -
1286

servieskast met 2 glasdeuren boven 2 deurs onderkast met gebogen kap

Een -servieskast met 2 glasdeuren boven 2 deurs onderkast met gebogen kap

€ 300,00 / € 450,00 -
67

antieke pendule onder stolp

€ 350,00 / € 500,00 -
119

messen met 835/1000 zilveren heften

Drie├źntwintig -messen met 835/1000 zilveren heften - 12x klein en 11x groot
€ 350,00 / € 500,00 -
132

mahonie commode met 2 pilaartjes links en rechts van de 2 deurtjes

Een -mahonie commode met 2 pilaartjes links en rechts van de 2 deurtjes - onder vooruitstekende lade met mascarons en marmeren blad + 2 inklapbare schapjes in opstand
€ 350,00 / € 500,00 -
167

glaskunst Jozef Karlik Oostenrijk rond 1900 vaas met bloemen

Een -glaskunst Jozef Karlik Oostenrijk rond 1900 vaas met bloemen - grav├ę gemerkt op de bodem, H 33 cm iriserend glas
€ 350,00 / € 500,00 -
323

notenhouten Mechelse kast

Een -notenhouten Mechelse kast - H 240 cm B 160 cm diep 60 cm met zeer fraaie versiering van vruchten, bloemen voluten druiven enz
€ 350,00 / € 500,00 -
16

Bruin steengoed "baardmankruik" 17e eeuw

Een -Bruin steengoed "baardmankruik" 17e eeuw - ongewoon groot model

€ 350,00 / € 500,00 -
186

585/1000 gouden armband met gouden vijfje

Een -585/1000 gouden armband met gouden vijfje - totaal ca 14 gr
€ 380,00 / € 500,00 -
111

zilveren zoutvaatjes met blauw glas interieur

Twee -zilveren zoutvaatjes met blauw glas interieur - Mstr Francois Simons 1803 's Gravenhage
€ 400,00 / € 600,00 -
133

eiken porseleinkast met gecontourneerde kap

Een -eiken porseleinkast met gecontourneerde kap - en 3 gebogen laden op klauwpoten met glas in deuren en zijpanelen
€ 400,00 / € 600,00 -
181

Hollands eiken kabinet met gecontourneerde kap en deuren

Een -Hollands eiken kabinet met gecontourneerde kap en deuren - en 3 laden in gebogen onderkast op bolklauwpoten
€ 400,00 / € 600,00 -