378

klepsecretaire 18e eeuw met schuine klep

Een -klepsecretaire 18e eeuw met schuine klep - 2 hele en 2 halve laden - div houtsoorten
€ 300,00 / € 450,00 -
468

Engelse staande klok deels mahonie fineer kast, geschilderde wijzerplaat Rom. Cijfers, datum, anker. "zwemmende zwaan" mechaniek seconde aanduiding Adam kap, Sj. Bibby, caravan band intarsia

Een -Engelse staande klok deels mahonie fineer kast, geschilderde wijzerplaat Rom. Cijfers, datum, anker. "zwemmende zwaan" mechaniek seconde aanduiding Adam kap, Sj. Bibby, caravan band intarsia
€ 300,00 / € 450,00 -
477

Engelse staande klok in eikenhouten kast, 2 afgedraaide kolommen in composiet gladde kap met regels, 2 gewichts uurwerk met anker R Hamson Warsington, ijzeren wijzers klein model H 206 cm

Een -Engelse staande klok in eikenhouten kast, 2 afgedraaide kolommen in composiet gladde kap met regels, 2 gewichts uurwerk met anker R Hamson Warsington, ijzeren wijzers klein model H 206 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
550

renaissance kast met snijwerk van vogels en planten

Een -renaissance kast met snijwerk van vogels en planten - 4 deuren 2 laden in front op bolpoten
€ 300,00 / € 450,00 -
830

18e eeuwse portretten van vermoedelijk Roermondse gemeenteraadsleden

Twee -18e eeuwse portretten van vermoedelijk Roermondse gemeenteraadsleden - 70x90 cm niet gesigneerd
€ 300,00 / € 600,00 -
855

design "banzbord" dressoir

Een -design "banzbord" dressoir - hangend groen

€ 300,00 / € 450,00 -
1184

Perzisch tapijt i.p.s.

Een -Perzisch tapijt i.p.s. - 280x370 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
1279

gouden 4 rijig armbandje 8jes ketting

Een -gouden 4 rijig armbandje 8jes ketting - ca 9,5 gr

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 300,00 / € 450,00 -
154

witgouden fantasiering gekruld model

Een -witgouden fantasiering gekruld model - met 10 oplopende brikjantjes, ca 8,6 gr en 750/1000
€ 325,00 / € 450,00 -
73

zilveren ovaal dienblaadje met parelrand

Een -zilveren ovaal dienblaadje met parelrand - V K jaarletter j = 1919, ca 630 gr 835/1000
€ 350,00 / € 500,00 -
76

835/1000 zilveren 3 delig roomstel, melkkan en suikerpot met coromandel grepen

Een -835/1000 zilveren 3 delig roomstel, melkkan en suikerpot met coromandel grepen - en dienblaadje V K jaarletter m = 1947, ca 610 gr
€ 350,00 / € 500,00 -

Ten cate romantische school, olieverf op hout

Een -Ten cate romantische school, olieverf op hout - 38x28 cm in pianozwarte 19e eeuwse lijst, gesign L.O.
€ 350,00 / € 500,00 -
602

18e eeuwse kast met glas in deur en zijkanten

Een -18e eeuwse kast met glas in deur en zijkanten - snijwerk in fries en 2 getorste zuilen links en rechts
€ 350,00 / € 500,00 -
172

585/1000 geel gouden closed for ever met 4 bedels

Een -585/1000 geel gouden closed for ever met 4 bedels - ca 13,3 gr
€ 380,00 / € 500,00 -
85

schilderij op jute "bloemen in pot" 45x36 cm

Een -schilderij op jute "bloemen in pot" 45x36 cm - Frans Kops 'Hertogenbosch 1916

€ 400,00 / € 600,00 -
110

grote Perzische loper

Een -grote Perzische loper - ca 500x100 cm sporen van ene lang leven
€ 400,00 / € 600,00 -
127

comtoiseklok Frankrijk 18e eeuw

Een -comtoiseklok Frankrijk 18e eeuw - klok met emaille belettering en koperen hoekbeslag, druppelgewichten en vouwslinger
€ 400,00 / € 600,00 -
231

noten fineer kabinet Lodewijk 15e stijl

Een -noten fineer kabinet Lodewijk 15e stijl - met gecontourneerde kap met 3 kaststelstoeltjes, gebogen laden en klauwpoten
€ 400,00 / € 600,00 -
546

gouden 14 krt trouwring samen ca 16 gr

Viermaal -gouden 14 krt trouwring samen ca 16 gr
€ 400,00 / € 500,00 -
662

rijtuigkoets met alle lederen tuigen voor paard en voor pony

Een -rijtuigkoets met alle lederen tuigen voor paard en voor pony
€ 400,00 / € 600,00 -
922

moderne gouden ring met 5 briljanten in sterzetting

Een -moderne gouden ring met 5 briljanten in sterzetting - 14 krt niet gemerkt ca 13,4 gr
€ 400,00 / € 600,00 -
924

585/1000 witgouden solitairring met mooie 0,4 krt briljant

Een -585/1000 witgouden solitairring met mooie 0,4 krt briljant - ca 5,2 gr
€ 400,00 / € 600,00 -
1117

eikenhouten dekenkist met 3 panelen in front

Een -eikenhouten dekenkist met 3 panelen in front - met snijwerk van kruizen en vlakke deksel, Holland 17e eeuw
€ 400,00 / € 600,00 -
1229

zilveren wijnkoeler

Een -zilveren wijnkoeler - ca 1100 gr, wijnkoeler lekt, zonder keur
€ 400,00 / € 600,00 -
1277

gouden 750/1000 manchetknopen met gouden Franz Josef muntjes

Twee -gouden 750/1000 manchetknopen met gouden Franz Josef muntjes - ca 14 gr
€ 400,00 / € 600,00 -