Logo

Catalogus

Nummer   Naam Verwachte opbrengst Huidig bod
195

H.C. van Mourik 1877/1944 Tiel, olieverf "phloxinia's"

Doek -H.C. van Mourik 1877/1944 Tiel, olieverf "phloxinia's"
Schilderijen en werk op papier
€ 300,00 / € 450,00 -
387

mahonie dressoir met zeldzaam fraai inlegwerk

Een -mahonie dressoir met zeldzaam fraai inlegwerk
Meubels & lampen
€ 120,00 / € 200,00 -
23

gouden 10 gld stuk

€ 270,00 / € 350,00 -
163

goud imari Japans scheerbekken met floraal motief

Een -goud imari Japans scheerbekken met floraal motief - W 27 cm
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 100,00 / € 150,00 -
323

notenhouten Mechelse kast

Een -notenhouten Mechelse kast - H 240 cm B 160 cm diep 60 cm met zeer fraaie versiering van vruchten, bloemen voluten druiven enz
Meubels & lampen
€ 350,00 / € 500,00 -
794

grote H 78 cm gietijzeren klassieke tuinvazen

Twee -grote H 78 cm gietijzeren klassieke tuinvazen


Koper, brons en overige metalen
€ 250,00 / € 400,00 -
1195

pilaar of pied de stalles met snijwerk

Een -pilaar of pied de stalles met snijwerk - Ned. Indië
Meubels & lampen
€ 120,00 / € 200,00 -
16

Bruin steengoed "baardmankruik" 17e eeuw

Een -Bruin steengoed "baardmankruik" 17e eeuw - ongewoon groot model


Porselein, aardewerk & steengoed
€ 350,00 / € 500,00 -
81

goud vergulde grote spiegel met schilderij in de bovenbouw

Een -goud vergulde grote spiegel met schilderij in de bovenbouw
Divers
€ 450,00 / € 600,00 -
182

olieverf op doek "heidelandschap" Johan Meijer 1885/1970

Een -olieverf op doek "heidelandschap" Johan Meijer 1885/1970 - ca 40x60 cm gesign. R.O.
Schilderijen en werk op papier
€ 150,00 / € 250,00 -
1190

East Indies/ Ost India Rörstrand Sweden aardewerk ca 50 delen serviesgoed

Lot -East Indies/ Ost India Rörstrand Sweden aardewerk ca 50 delen serviesgoed
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 100,00 / € 150,00 -
219

G.J. Roermeester 1844/1936 olieverf "winters landshap met bruggetje"

Doek -G.J. Roermeester 1844/1936 olieverf "winters landshap met bruggetje" - gesign in fraaie lijst
Schilderijen en werk op papier
€ 120,00 / € 200,00 -
562

"tete de homme" wandkleed gemaakt door "Desso" naar Picasso

Een -"tete de homme" wandkleed gemaakt door "Desso" naar Picasso - 90x110 cm origineel in 1964, wol


Schilderijen en werk op papier
€ 30,00 / € 45,00 -
58

Jan Knikker junior 1911/1990; olieverf op doek

Een -Jan Knikker junior 1911/1990; olieverf op doek 70x50 cm gesign. R.O. "bloemenmarkt": zonder lijst


Schilderijen en werk op papier
€ 300,00 / € 450,00 -
1043

euroboek met cassette met 7x € 50

Een -euroboek met cassette met 7x € 50 - + 6x €1,50 + 2x € 1 + 2x € 20 + 3x € 10 + 1x € 5


Divers
€ 450,00 / € 500,00 -
1345

585/1000 geel gouden horlogeketting vlak geschakeld

Een -585/1000 geel gouden horlogeketting vlak geschakeld - met gouden paardenhoofd aan vesthaak en ketting , ca 14 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 400,00 / € 600,00 -
51

zeer uitgebreid 12 persoons dinerservies incl. schalen

Een -zeer uitgebreid 12 persoons dinerservies incl. schalen - dekselschalen enz. gemaakt voor J.G.A. Moch Arnhem
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 150,00 / € 250,00 -
62

835/1000 zilveren broodmand

Een -835/1000 zilveren broodmand - ca 565 gr ajour gezaagd met parelrand 1916, L 30 cm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 300,00 / € 450,00 -
89

Charles Dankmeijer 1861/1923 "knotwilgen in Hollands landschap"

Een -Charles Dankmeijer 1861/1923 "knotwilgen in Hollands landschap" - ca 38x50 cm, olieverf op paneel gesigneerd R.O.
Schilderijen en werk op papier
€ 500,00 / € 750,00 -
133

eiken porseleinkast met gecontourneerde kap

Een -eiken porseleinkast met gecontourneerde kap - en 3 gebogen laden op klauwpoten met glas in deuren en zijpanelen
Meubels & lampen
€ 400,00 / € 600,00 -
186

585/1000 gouden armband met gouden vijfje

Een -585/1000 gouden armband met gouden vijfje - totaal ca 14 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 380,00 / € 500,00 -
768

designerstoel, palissander met webbing

Een -designerstoel, palissander met webbing - en zwart leren kussen
Meubels & lampen
€ 60,00 / € 100,00 -
34

kwispedoor gemaakt in de Marclini zeit va 1800

Een -kwispedoor gemaakt in de Marclini zeit va 1800 - Fa Betty aardewerk beurs Den Bosch 2004 voor € 1,100,-, met oor


Porselein, aardewerk & steengoed
€ 500,00 / € 750,00 -
119

messen met 835/1000 zilveren heften

Drieëntwintig -messen met 835/1000 zilveren heften - 12x klein en 11x groot
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 350,00 / € 500,00 -
192

stel entourage oorstekers 585/1000 wit goud met 2x10 briljanten

Een -stel entourage oorstekers 585/1000 wit goud met 2x10 briljanten - ca 4,4 gr


Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 500,00 / € 1.000,00 -
Register veilinghouder