127

Rado Zwitsers horloge in originele cassette en doos

Een -Rado Zwitsers horloge in originele cassette en doos
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
128

zeldzaam aangeboden granieten pilaren

Twee -zeldzaam aangeboden granieten pilaren - ca 100 cm met 8 kantig plateau in top
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
129

eiken kabinet met 2 deuren

Antiek -eiken kabinet met 2 deuren - in kast boven onderkast met 3 laden en kap en lijsten gecontourneerd
€ 400,00 / € 600,00 € 0,00
130

muziek en lectuurstandaard

Canterbury -muziek en lectuurstandaard - 18e eeuw intarsia versierd op wieltjes, gehele gerestaureerd
€ 400,00 / € 600,00 € 0,00
131

zilveren serveerschepje met versiering dolfijn

Een -zilveren serveerschepje met versiering dolfijn - op steel en Hollands landschap in reliƫf
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
132

zilveren servetringen

Stel -zilveren servetringen - 4 stuks + 1 vingerdoekring
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
133

Louis Seize met gobelin bekleed stoeltje

Een -Louis Seize met gobelin bekleed stoeltje - notenhout met zeer fraai snijwerk
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
134

bronzen negen pits ca 80 cm hoge 8 armige kandelaar

Grote -bronzen negen pits ca 80 cm hoge 8 armige kandelaar - op rechthoekige basis met fraai versierde stam
€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
135

2 Franse 19e eeuwse siervazen

Stel van -2 Franse 19e eeuwse siervazen - met geschilderd decor van bloemen en gouden details, H 35 cm in brons montuur
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
136

'Dagobert stoel"

Eikenhouten -'Dagobert stoel" - met fraai gestoken leeuwenkoppen
€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
137

porseleinen blauw witte borden

Vijfmaal -porseleinen blauw witte borden - Chinees Wanli, 17e eeuw, div haarlijn en rest, W 1x 26 en 4x 24 cm
€ 250,00 / € 400,00 € 0,00
138

Chinoiserie Delftse schotels

Twee -Chinoiserie Delftse schotels - met landschapsdecoratie, 18e eeuw, W 31 cm collectie Hoogvliet Brielle
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
139

Chinees porseleinen dekselvaasjes

Drie -Chinees porseleinen dekselvaasjes - H 26 cm met vergulde leeuw op deksels en famille rose bloesemdecor
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
140

Kanton vaasjes

Twee -Kanton vaasjes - + Kanton dekselvaas H ca 25 cm div manco
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
141

tempelleeuw met jong

Polychroom - tempelleeuw met jong - Chinees
€ 30,00 / € 60,00 € 0,00
142

Delftse schotel met bloemmand

Een -Delftse schotel met bloemmand - decor W 32 cm, 18e eeuw
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
143

Perzisch kussen

Bijzonder -Perzisch kussen
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
144

docterswandelstok

Ebbenhouten -docterswandelstok - met 800/1000 zilveren greep (deukjes)
€ 35,00 / € 50,00 € 0,00
145

eikenhouten wapenstoel

Een -eikenhouten wapenstoel - met armleuningen en biezen zitting
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
146

tinnen boterpot met deksel

Een -tinnen boterpot met deksel - tinnen diepe schotel + div tin
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
147

eiken side table met 2 laden

Antiek -eiken side table met 2 laden - in front, 95x40x75 cm met bodemblad tussen 4 poten
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
148

eiken gelegenheidstafel met regels

Antieke -eiken gelegenheidstafel met regels - tussen 4 poten, bladmaat 55x85 cm met 1 lade
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
149

"winterlandschap met roeier en molen"

Paneel olieverf -"winterlandschap met roeier en molen" - J Boddeus gesign r.o., 25x35 cm
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
150

Larense school "moeder met 2 kinderen"

Olieverf op doek -Larense school "moeder met 2 kinderen"- 40x60 cm 20e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
151

"polderlandschap"

Ets gesign r.o. 50x12 cm 101/150 - "polderlandschap"
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00