130

zeldzaam fraai bewerkte wortelnoten zilverkist

Een -zeldzaam fraai bewerkte wortelnoten zilverkist
€ 200,00 / € 300,00 -
131

Engelse 18e eeuwse dekenkist

Een -Engelse 18e eeuwse dekenkist - 58x150x98 cm rondom gepaneeld met vlakke deksel
€ 120,00 / € 250,00 -
132

mahonie commode met 2 pilaartjes links en rechts van de 2 deurtjes

Een -mahonie commode met 2 pilaartjes links en rechts van de 2 deurtjes - onder vooruitstekende lade met mascarons en marmeren blad + 2 inklapbare schapjes in opstand
€ 350,00 / € 500,00 -
133

eiken porseleinkast met gecontourneerde kap

Een -eiken porseleinkast met gecontourneerde kap - en 3 gebogen laden op klauwpoten met glas in deuren en zijpanelen
€ 400,00 / € 600,00 -
134

woodblockprint; "Samoerai onder bloemenstruik"

Een -woodblockprint; "Samoerai onder bloemenstruik" - 23x34 cm 19e eeuw gesigneerd L.B.
€ 60,00 / € 100,00 -
135

woodblockprint "Samoerai in waaiervormig perk"

Een -woodblockprint "Samoerai in waaiervormig perk" - 19e eeuw Japan
€ 60,00 / € 100,00 -
136

A Vostermans; olieverf op paneel "zandpad op de heide met dennenbomen"

Een -A Vostermans; olieverf op paneel "zandpad op de heide met dennenbomen" - 40x60 cm gesign. R.O.
€ 50,00 / € 75,00 -
137

bijzonder model klederdrachtkruikje

Een -bijzonder model klederdrachtkruikje - moffenkruik met hengsel
€ 100,00 / € 150,00 -
138

gesneden voorstelling van vele figuren

Een -gesneden voorstelling van vele figuren - waaronder een met aureool?, 25,5x15,5 excl. rand, rood gelakt
€ 60,00 / € 80,00 -
139

messing "Joost mag het weten" app

Een -messing "Joost mag het weten" app - + geel koperen waterketeltje met theelicht
€ 20,00 / € 30,00 -
140

porseleinen 19e eeuwse figurine

Een -porseleinen 19e eeuwse figurine - gekroonde N gemerkt (pink en staartpuntje)
€ 60,00 / € 100,00 -
141

"Hackwood" Engels theeserviesje

Een -"Hackwood" Engels theeserviesje - melkkan, suikerpot met deksel en 10 kop en schotels, blauw aardewerk ca 1860/1885 (later Wedgwood)
€ 50,00 / € 75,00 -
142

witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

Een -witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 1.150,00 / € 1.600,00 -
143

Royal Daulton; 2 porseleinen rechthoekige theebussen met deksel

Stel -Royal Daulton; 2 porseleinen rechthoekige theebussen met deksel - en gekleurde landhuizen in medaillons
€ 50,00 / € 75,00 -
144

grote messing kwispedoor

Een -grote messing kwispedoor
€ 35,00 / € 50,00 -
145

olieverf op doek portret in religieuze voorstelling

Karel Wiggers -olieverf op doek portret in religieuze voorstelling - gesign R.O. en 1942, 60x70 cm (rest)
€ 100,00 / € 150,00 -
146

Vieux Bruxelles porseleinen vazen met een decor van dames

Twee stuks -Vieux Bruxelles porseleinen vazen met een decor van dames - H 45 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
147

Chinese porseleinen dekselpotten

Twee -Chinese porseleinen dekselpotten - H ca 40 cm 19/20e eeuw (beide deksels schade)
€ 120,00 / € 200,00 -
148

polychroom Delftse pauwenschotel

Een -polychroom Delftse pauwenschotel - W 30 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
149

18e eeuwse Delftse blauw met wit W 32 cm aardewerk schotel

Een -18e eeuwse Delftse blauw met wit W 32 cm aardewerk schotel - met floraal decor
€ 120,00 / € 200,00 -
150

J. Cop; olieverf op schilderskarton

Een -J. Cop; olieverf op schilderskarton - 18x25 cm gesign. L.O. "koeien onder knotwilgen"

€ 40,00 / € 60,00 -
151

Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712

Een -Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712 - afm. 50x58 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
152

Rhinolandiae Amstelandiae

Een -Rhinolandiae Amstelandiae - 45x55 cm Henrici Hondii; anno 1629
€ 150,00 / € 250,00 -
153

kaart van het eiland Zuid Beveland

Een -kaart van het eiland Zuid Beveland - kopergravure W.T. Hattinga 1747 - 32,6x61,3 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
154

antiek kaart van Zeeland door W Blaeu

Een -antiek kaart van Zeeland door W Blaeu - kopergravure gedrukt op papier 38x50 cm
€ 200,00 / € 300,00 -