162

Eskimo kunst

Canadees -Eskimo kunst
€ 10,00 / € 15,00 -
163

"La marquise", deze tekening heeft als voorbeeld c.q. studie gediend

Alexander Hugo Bakker Korf -"La marquise", deze tekening heeft als voorbeeld c.q. studie gediend
€ 300,00 / € 450,00 -
164

litho 4/25 , een flora studie in rond passe partout venster

H Voskuil -litho 4/25 , een flora studie in rond passe partout venster - gesigneerd met potlood
€ 15,00 / € 25,00 -
165

"de oude ophaalbrug bij Broekhaven"

Daul Arzenius -"de oude ophaalbrug bij Broekhaven" - ets gesign r.o.
€ 25,00 / € 40,00 -
166

ets gesign potlood en no. 19

Marius Bauer -ets gesign potlood en no. 19 - "straatje in Luxor" 23,5 x33,5 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
167

ets "Mohammed II in de Aya Sofia"

Marius Bauer -ets "Mohammed II in de Aya Sofia" - 55,8 x66,4 cm gesigneerd met potlood r.o.
€ 150,00 / € 250,00 -
169

hanglamp met vergulde armen

Gegroeneerde -hanglamp met vergulde armen - Frans empire, ca 1810
€ 550,00 / € 800,00 -
170

2 abstracte landschappen

E ter Haar Romeny '69 - 2 abstracte landschappen - 1x 60x75 en 1x 60x60 cm
€ 40,00 / € 80,00 -
171

"familie aan rivierstand"

Olieverf op paneel -"familie aan rivierstand"- ca 60x70 cm in fraaie antieke lijst, geen signatuur, 18e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -
172

woodblockprint in lijst

Een -woodblockprint in lijst - gesign "vrouwenhoofden", 14x20 cm ca 1870
€ 40,00 / € 60,00 -
173

plateel baluster vaas

Keramis België -plateel baluster vaas - G 1130 en no 1270 blind, H 25 cm met art deco vogel decor
€ 25,00 / € 40,00 -
174

Peter Roovers 1902 1993 Heyen "vrouwelijk naakt" in een lijst init en datum

Drie ingekleurde pentekeningen - Peter Roovers 1902 1993 Heyen "vrouwelijk naakt" in een lijst init en datum
€ 45,00 / € 90,00 -
175

studioglas vaas

Een -studioglas vaas - H 45 cm zonder signatuur, cognac/zwart
€ 30,00 / € 45,00 -
176

Anton Voorzanger

Gemengde techniek -Anton Voorzanger - "meisje" ca. 30x40 cm
€ 40,00 / € 80,00 -
179

havengezicht met paard en wagen

Aquarel -"havengezicht met paard en wagen" - 22x32 cm gesign G. van Overbeek (1882 1947) Gijsbertus Johannes van Overbeek

€ 300,00 / € 450,00 -
180

W v.d. Vliet

Ets -W v.d. Vliet - "stadsplein met pomp"
€ 20,00 / € 30,00 -
182

tweearmige koperen kaarskroontjes

Twee elk -tweearmige koperen kaarskroontjes - hangend aan wandapliques verguld, 18e eeuw
€ 300,00 / € 400,00 -
183

grenen betaaltafel

Vierkante - grenen betaaltafel - (ingekort)
€ 100,00 / € 200,00 -
184

gestoken marrotttafel

Een -gemarmerde rijk gestoken marrottafel met wit geaderd blad - 17e eeuw

€ 3.500,00 / € 5.000,00 -
185

mandkroonluchter

Kristallen - mandkroonluchter - vierkant model ca 1800
€ 300,00 / € 450,00 -
188

aardewerk Delftse schotels

Twee blauw -aardewerk Delftse schotels - W 34,5 cm decor "bloemenmand"
€ 120,00 / € 250,00 -
191

grote tinnen penkandelaren op klauwpoten

Twee -grote tinnen penkandelaren op klauwpoten - Duits 18e eeuw H 75 cm ca
€ 220,00 / € 350,00 -
192

lot Chinees kapucijner kop en schotel

Mooi - lot Chinees kapucijner kop en schotel
€ 30,00 / € 60,00 -
193

Anton Weis

Aquarel -Anton Weis - "bloemstilleven" 20x29 cm uit 1832, gesign l.o.
€ 50,00 / € 75,00 -
195

stalen reisklokje

Jäger le coultre - stalen reisklokje - in originele lederen etui en doosje
€ 400,00 / € 750,00 -