130

muziek en lectuurstandaard

Canterbury -muziek en lectuurstandaard - 18e eeuw intarsia versierd op wieltjes, geheel gerestaureerd

€ 400,00 / € 600,00 -
131

voor scanflex ontworpen dubbel wandrek

William Watting -voor scanflex ontworpen dubbel wandrek
€ 600,00 / € 1,00 -
132

Elzas serviesdeel

Een aardewerk -Elzas serviesdeel- terrine met onderschotel en vijf div. platte serveerschalen 18e eeuw (div. haarlijnen)
€ 150,00 / € 250,00 -
133

cold cast resin copper "Anya's Hat"

Sculptuur -cold cast resin copper "Anya's Hat" - 12x16x6 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
134

cold cast resin copper "Cathy"

Sculptuur -cold cast resin copper "Cathy" - 13,5x21x15 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
135

"de heilige ontvangenis"

Emaille op koper - "de heilige ontvangenis" - 10x10 cm herkomst Borzo
€ 30,00 / € 45,00 -
136

3 delig theeservies 835/1000

Zilveren -3 delig theeservies 835/1000 - theepot met ebben handvat, ca 800 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 300,00 / € 450,00 -
137

ruit en waaier geslepen antiek kristallen kom

Een -ruit en waaier geslepen antiek kristallen kom - met hengsel, zonder keur, rond W 20 H 7 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
138

gouden 10gld stuk 1875 WIII

Een -gouden 10gld stuk 1875 WIII - + sterling zilveren penning 38 mm, ca 2,5 gr WIII
€ 225,00 / € 400,00 -
139

Chinees porseleinen dekselvaasjes

Drie -Chinees porseleinen dekselvaasjes - H 26 cm met vergulde leeuw op deksels en famille rose bloesemdecor
€ 300,00 / € 450,00 -
140

Kanton vaasjes

Twee -Kanton vaasjes - + Kanton dekselvaas H ca 25 cm div manco
€ 150,00 / € 250,00 -
141

tempelleeuw met jong

Polychroom - tempelleeuw met jong - Chinees
€ 30,00 / € 60,00 -
142

porseleinen lampvoet

Zeer fraaie -porseleinen lampvoet - met kap, baluster op vierkante voet
€ 40,00 / € 60,00 -
143

Perzisch kussen

Bijzonder -Perzisch kussen
€ 30,00 / € 45,00 -
144

serveerschaal sterling zilver 925/1000

Ovale 43x59 cm -serveerschaal sterling zilver 925/1000 - ca 1,9 kg

€ 400,00 / € 600,00 -
145

kristallen fruitschaal met zilveren parelranden

Een met antiek slijpsel gedecoreerde -kristallen fruitschaal met zilveren parelranden - ronde zilveren voet, W 23 H 13 cm
€ 35,00 / € 50,00 -
146

tinnen boterpot met deksel

Een -tinnen boterpot met deksel - tinnen diepe schotel + div tin
€ 40,00 / € 60,00 -
147

Fon Klement A'dam 1930

Een -Fon Klement A'dam 1930 - "Iris" boardsnede 50x50 cm gesign R.O. 9/75
€ 80,00 / € 150,00 -
148

theetafel met lade

Eiken -theetafel met lade - gebogen klauwpootjes
€ 60,00 / € 100,00 -
149

"winterlandschap met roeier en molen"

Paneel olieverf -"winterlandschap met roeier en molen" - J Boddeus gesign r.o., 25x35 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
150

Larense school "moeder met 2 kinderen"

Olieverf op doek -Larense school "moeder met 2 kinderen"- 40x60 cm 20e eeuw
€ 80,00 / € 120,00 -
151

"polderlandschap"

Ets gesign r.o. 50x12 cm 101/150 - "polderlandschap"
€ 15,00 / € 25,00 -
152

ronde lamp met bronzen ramskoppen en armaturen

Grote -ronde lamp met bronzen ramskoppen en armaturen - centrum kap gematteerd glas
€ 150,00 / € 250,00 -
153

pendule Frans

Vergulde -pendule Frans - ca 1840 met bovenop zittende edelman
€ 300,00 / € 450,00 -
154

achterglas schilderingen in lijst

Twee -achterglas schilderingen in lijst - 50x70 cm 18/19e eeuw onbekende meester
€ 400,00 / € 600,00 -