144

baardman kruikje groen glazuur

Een -baardman kruikje groen glazuur
€ 60,00 / € 100,00 -
145

rood en geel koperen wandfonteintje met was/lekbakje

Een -rood en geel koperen wandfonteintje met was/lekbakje
€ 50,00 / € 75,00 -
146

icoontje kopie St Joris

Een -icoontje kopie St Joris - origineel 16e eeuw Byzantijns Bulgaarse school, 12x8,5 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
147

Baton ebbenhout met zilver en been, tekst op zilver

Een -Baton ebbenhout met zilver en been, tekst op zilver - Vénuije 1927 Budislav L 40 cm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 75,00 / € 125,00 -
148

polychroom Delftse pauwenschotel

Een -polychroom Delftse pauwenschotel - W 30 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
149

staande maagd Maria op een bed van bloemen

Een -staande maagd Maria op een bed van bloemen -porselein 75 cm hoog
€ 75,00 / € 125,00 -
150

bronzen beeld van een zittende vrouw met hoofddoek op klompen gesign

Een -bronzen beeld van een zittende vrouw met hoofddoek op klompen gesign - Grimberg? H ca 40 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
151

Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712

Een -Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712 - afm. 50x58 cm AS
€ 60,00 / € 100,00 -
152

bronzen beeld van een "waterdraagster" gesign. Hofner

Een -bronzen beeld van een "waterdraagster" gesign. Hofner - H ca 50 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
153

grote gietijzeren waterketel

Een -grote gietijzeren waterketel
€ 30,00 / € 45,00 -
154

witgouden fantasiering gekruld model

Een -witgouden fantasiering gekruld model - met 10 oplopende brikjantjes, ca 8,6 gr en 750/1000
€ 325,00 / € 450,00 -
155

prent in lijst D.E.L.F. heraldieke

Een -prent in lijst D.E.L.F. heraldieke

€ 20,00 / € 30,00 -
156

kasteel van Harmstede, C Rochussen, litho

Het -kasteel van Harmstede, C Rochussen, litho
€ 15,00 / € 25,00 -
157

witgouden solitairring met grote 0,8 krt briljant

Een -witgouden solitairring met grote 0,8 krt briljant - ca 7,4 gr

€ 1.400,00 / € 2.100,00 -
158

ronde tinnen inktpot verstelbaar

Een -ronde tinnen inktpot verstelbaar - A Copier Noire Rouge
€ 20,00 / € 30,00 -
159

"Smalle gange 1696

Gravure - "Smalle gange 1696 - 608 Brouwershaven uit de Nieuwe cronyk van Zeeland AS
€ 30,00 / € 60,00 -
160

witgouden "Juvenia" herenpolshorloge

Een -witgouden "Juvenia" herenpolshorloge - 750/1000 met gouden vaste band ca 63 gr

€ 1.600,00 / € 2.400,00 -
161

messing reiswekker ca 1850

Een -messing reiswekker ca 1850 - Mappings & Webb 1900 Paris, Eliot & Sons London, balansgang 1892 (m.s.)
€ 150,00 / € 250,00 -
162

18e eeuws Chinees porseleinen bord met een decor van 4 gouden vissen

Een -18e eeuws Chinees porseleinen bord met een decor van 4 gouden vissen - randknabbels en haarlijn
€ 60,00 / € 120,00 -
163

stel van 2 art deco groen gepatineerde vazen

Een -stel van 2 art deco groen gepatineerde vazen - H 40 cm met ingekerfde motieven en elk 2 oren (1 hals hersteld)
€ 60,00 / € 100,00 -
164

Rancoulet; bronzen beeld

Een -Rancoulet; bronzen beeld H 36 cm op rond basement - "jongen met pet blootvoets"

€ 150,00 / € 250,00 -
165

zittende kat

Een-gebroeders van Paridon; zittende kat - H 40 cm op houten basement

€ 60,00 / € 100,00 -
166

Boeddha Sakyamuni India

Een -Boeddha Sakyamuni India - H ca 20 cm zittend op een lotustroon

€ 1.200,00 / € 1.800,00 -
167

glaskunst Jozef Karlik Oostenrijk rond 1900 vaas met bloemen

Een -glaskunst Jozef Karlik Oostenrijk rond 1900 vaas met bloemen - gravé gemerkt op de bodem, H 33 cm iriserend glas
€ 250,00 / € 350,00 -
168

Luikse klok ca 1800

Een -Luikse klok ca 1800 - Joseph Schmitz La Chapel
€ 200,00 / € 300,00 -