907

antiek mahonie fineer cilinderbureau met interieur

Een -antiek mahonie fineer cilinderbureau met interieur - 3 gebogen laden
€ 200,00 / € 300,00 -
404

antiek mahonie halvemaan 2 deurs kastje

Een -antiek mahonie halvemaan 2 deurs (jalousie) kastje - met 2 laden en koperen hekje, ronde voorkant topblad

€ 75,00 / € 125,00 -
1001

antiek porseleinen figurines

Twee -antiek porseleinen figurines - dame en heer (1 voetje chip) H 22 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
698

antiek rood koperen grote steelpan

Een -antiek rood koperen grote steelpan - + wandkaarshouder + heksenketel + schuimspaan en 3 antieke gewichten
€ 30,00 / € 45,00 -
571

antiek spiegeltje met achterglas bloemschildering

Een -antiek spiegeltje met achterglas bloemschildering - en ingelegd glas parquetterie
€ 40,00 / € 60,00 -
1189

antiek tapijtfragment Turkistan

Een -antiek tapijtfragment Turkistan - ca 30x70 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
641

antieke 18e eeuwse eendeurs eiken spekkast

Een -antieke 18e eeuwse eendeurs eiken spekkast
€ 100,00 / € 150,00 -
1336

antieke 18e eeuwse scheepsportretten in lijst

Drie -antieke 18e eeuwse scheepsportretten in lijst
€ 75,00 / € 125,00 -
1334

antieke armstoel met gobelin bekleding

Een -antieke armstoel met gobelin bekleding
€ 50,00 / € 75,00 -
133

antieke bronzen dierfiguurtjes

Drie -antieke bronzen dierfiguurtjes
€ 20,00 / € 30,00 -
1344

antieke bronzen knopvijzel

Een -antieke bronzen knopvijzel - 19e eeuw Hollands
€ 20,00 / € 30,00 -
817

antieke bronzen stijgbeugels

Twee -antieke bronzen stijgbeugels
€ 20,00 / € 30,00 -
1412

antieke ca 1830 Franse siervaas

Een -antieke ca 1830 Franse siervaas - urn met oren toegevoegd, Brugge aardewerk siervaasje
€ 40,00 / € 60,00 -
714

antieke Delfts blauwe gedecoreerde borden druk versierd met klaver en tulp

Twee -antieke Delfts blauwe gedecoreerde borden druk versierd met klaver en tulp - W 23,5 cm en Porcelijne clauw gemerkt
€ 150,00 / € 250,00 -
268

antieke eiken kussenkastje

Een -antieke eiken kussenkastje - 2 deurs met ebben details en 3 gedrukte bolpoten
€ 250,00 / € 400,00 -
889

antieke eiken ovale tafel op 4 poot met baluster stam en kantelbaar blad

Een -antieke eiken ovale tafel op 4 poot met baluster stam en kantelbaar blad - bladmaat 96x132 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
298

antieke fraai beschilderde mangelbak

Een antieke fraai beschilderde mangelbak, Hollands

€ 30,00 / € 45,00 -
1486

antieke geel en rood koperen beddenpan

Een -antieke geel en rood koperen beddenpan - bijzondere uitvoering met koperen steel
€ 20,00 / € 30,00 -
613

antieke geklonken gietijzeren kookpotten

Twee -antieke geklonken gietijzeren kookpotten
€ 60,00 / € 100,00 -
258

antieke iepen armstoelen

Twee -antieke iepen armstoelen - 19e eeuw Windsor chairs Engels
€ 250,00 / € 400,00 -
504

antieke koperen beddenpan met gravure in deksel

Een -antieke koperen beddenpan met gravure in deksel
€ 20,00 / € 30,00 -
877

antieke koperen bureaulamp

Een -antieke koperen bureaulamp - ca 1900
€ 20,00 / € 30,00 -
74

antieke kristallen geslepen grote ronde diepe schaal op vierkante voet

Een -antieke kristallen geslepen grote ronde diepe schaal op vierkante voet - bokaal ruit geslepen met geslepen waaiers op de rand W 30 H 22 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
1164

antieke mahonie stoeltjes

Zes -antieke mahonie stoeltjes- met te herstellen pitriet gevlochten zittingen
€ 60,00 / € 90,00 -
2201

antieke meisjespop ongemerkt

Een -antieke meisjespop ongemerkt - no 13 in hals met lange haren, gefixeerde ogen en open mondje, papier maché lijf en ledematen, zittend met blauwe jurk in wandelwagentje
€ 100,00 / € 150,00 -