49

Demetrios Psillos Ritsenhoff design vaas op ronde basis

Een -Demetrios Psillos Ritsenhoff design vaas op ronde basis - H 21,5 W 13 cm
€ 35,00 / € 50,00 -
48

vintage ; Pols Potten, lamp met 2 tulp kappen

Een -vintage ; Pols Potten, lamp met 2 tulp kappen - geel en rood en metalen stammen en voet, 20e eeuw
€ 80,00 / € 120,00 -
47

Fece a yiouidi Fiorentini vormstuk keramiek; romantisch paar op bankje gesigneerd

Een -Fece a yiouidi Fiorentini vormstuk keramiek; romantisch paar op bankje gesigneerd
€ 60,00 / € 100,00 -
46

Scandic shadow; Thomas Germany Rosenthal servies

Een -Scandic shadow; Thomas Germany Rosenthal servies - 35 delen, design Hertha Bengston
€ 120,00 / € 200,00 -
45

Zaans klokje met 2 staafgewichten

Een -Zaans klokje met 2 staafgewichten

€ 40,00 / € 60,00 -
44

Delfts fayence polychroom borden

Twee -Delfts fayence polychroom borden - decor bloemen en vazen

€ 80,00 / € 120,00 -
43

Chinees porseleinen bekers

€ 120,00 / € 200,00 -

verzameling van 5 antieke polychroom Delftse apothekerspotten

Een -verzameling van 5 antieke polychroom Delftse apothekerspotten

€ 150,00 / € 250,00 -
41

verzameling euro postzegels ongestempeld

Een -verzameling euro postzegels ongestempeld - met een nominale waarde van circa â?¬ 330,- + div fl. en USA
€ 150,00 / € 250,00 -
40

plazuid gemerkte en 'Breetvelt' gesigneerde borden

Lot -plazuid gemerkte en 'Breetvelt' gesigneerde borden, W 26 cm (1 bord gelijmd)

€ 40,00 / € 60,00 -

mahonie Chinese ladenkist met fraai snijwerk

Een -mahonie Chinese ladenkist met fraai snijwerk - en 5 laden op 4 pootjes met vlakke top
€ 200,00 / € 300,00 -
38

18e eeuws bureau met schuine klep

Een -18e eeuws bureau met schuine klep - 3 laden en Lois Seize beslag, Engels
€ 200,00 / € 300,00 -
37

podcast of selfylamp

Een -podcast of selfylamp - met telefoonklem

€ 20,00 / € 30,00 -
36

kapitaal design zitmeubel halfrond Suede stof bekleed

Een -kapitaal design zitmeubel halfrond Suede stof bekleed - met 2 satelliet glazen tafelplateaus

€ 1.500,00 / € 2.500,00 -
35

Perzisch tapijt "Bochara"

Een -Perzisch tapijt "Bochara" - 140x200 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
34

zilveren 835/1000 roomstel ajour en parelrand

Een -zilveren 835/1000 roomstel ajour en parelrand - ca 668 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 200,00 / € 300,00 -
33

zilveren dienblaadje met een zilveren suikerpot met deksel en een zilveren lepelvaasje

Een -zilveren dienblaadje met een zilveren suikerpot met deksel en een zilveren lepelvaasje - ca 800 gr 835/1000
€ 220,00 / € 350,00 -
32

olieverf op doek; Daan de Jong "wolkenstudies vol '12 Cumulus 2"

Een -olieverf op doek; Daan de Jong "wolkenstudies vol '12 Cumulus 2" - 30x40 cm init R.O.
€ 250,00 / € 400,00 -

saxofoon alt in koffer

Een -saxofoon alt in koffer
€ 225,00 / € 350,00 -
30

Fred Brouwer; olieverfschilderij

Een -Fred Brouwer; olieverfschilderij - "bloemen in 50er jaren vaas" 25x35 cm gesign R.O.
€ 80,00 / € 120,00 -
29

wit porseleinen apothekerspotjes

Drie -wit porseleinen apothekerspotjes - + bruin glazen fles met stop

€ 10,00 / € 15,00 -

antieke Turks aardewerk vaas als lampvoet

Een -antieke Turks aardewerk vaas als lampvoet
€ 60,00 / € 100,00 -
27

porceleine fles Delfts blauwe schotel

Een -porceleine fles Delfts blauwe schotel - W 34 cm met een decor van vogel en bloemen

€ 30,00 / € 45,00 -
26

lot van 15 half dollar Kennedy munten

Een -lot van 15 half dollar Kennedy munten - + Indian Head 10 ct. stukken Nickels

€ 100,00 / € 150,00 -
25

Egezicht op Nijmegen vanaf Lent" afbeelding in lijst

Een -"gezicht op Nijmegen vanaf Lent" afbeelding in lijst - L 250 H 33 cm incl lijst

€ 40,00 / € 60,00 -