12

585/1000 pennenmesje goud met staal

Een -585/1000 pennenmesje goud met staal - bruto ca 20 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 250,00 / € 400,00 -
167

glaskunst Jozef Karlik Oostenrijk rond 1900 vaas met bloemen

Een -glaskunst Jozef Karlik Oostenrijk rond 1900 vaas met bloemen - gravé gemerkt op de bodem, H 33 cm iriserend glas
€ 250,00 / € 350,00 -
220

kapitale smeedijzeren buitenlantaarn constructie met dierfiguur voor hoekbevestiging

Een -kapitale smeedijzeren buitenlantaarn constructie met dierfiguur voor hoekbevestiging
€ 250,00 / € 500,00 -
258

antieke iepen armstoelen

Twee -antieke iepen armstoelen - 19e eeuw Windsor chairs Engels
€ 250,00 / € 400,00 -
268

antieke eiken kussenkastje

Een -antieke eiken kussenkastje - 2 deurs met ebben details en 3 gedrukte bolpoten
€ 250,00 / € 400,00 -
284

fraaie palissander speeltafel op klauwpoten

Een -fraaie palissander speeltafel op klauwpoten
€ 250,00 / € 400,00 -
326

B&O beocenter

Een B&O; beocenter 2100 - + beogram cd 3500 + boxen (2x) geen ab

€ 250,00 / € 400,00 -
353

composiet beeld ca 60 cm met gietstempel

Een -composiet beeld ca 60 cm met gietstempel - + signatuur :Moreau" op marmeren sokkel
€ 250,00 / € 400,00 -
367

Pander serre bankstelletje

Een -3-1-1 Pander serre bankstelletje, notenhout met diverse bekledingen

€ 250,00 / € 400,00 -
637

585/1000 geel gouden ring met 0,4 krt briljant

Een -585/1000 geel gouden ring met 0,4 krt briljant - bruto ca 2,2 gr
€ 250,00 / € 400,00 -
706

Bouchard geel gouden 585/1000 damespolshorloge met lederen band

Een -Bouchard geel gouden 585/1000 damespolshorloge met lederen band - bruto ca 10 gr zonder band
€ 250,00 / € 400,00 -
854

designerburo met hoge blauwe ombouw, banzbord

Een -designerburo met hoge blauwe ombouw, banzbord
€ 250,00 / € 400,00 -
1160

gouden schuifsluiting ca 2,4 gr

Een -gouden schuifsluiting ca 2,4 gr - + colliertje ca 2,3 gr + andere bruto ca 7 gr + speld met gouden token bruto ca 17 gr
€ 250,00 / € 400,00 -
2144

mahonie trumeau met fraai snijwerk

Een -mahonie trumeau met fraai snijwerk (vogels)
€ 250,00 / € 400,00 -
707

geel gouden gladde ring 585/1000

Tweemaal -geel gouden gladde ring 585/1000 - ca 10 gr
€ 275,00 / € 350,00 -
6

Wim Bos "havengezicht" olieverf op paneel

Een -Wim Bos "havengezicht" olieverf op paneel - sign. R.O. 32x27 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
40

F Leonard; "pluimvee in landschap" olieverf op paneel

Een -F Leonard; "pluimvee in landschap" olieverf op paneel - 17x23 cm

€ 300,00 / € 450,00 -
41

Engelse staande klok 19e eeuw

Een -Engelse staande klok 19e eeuw - Thomas Hay Shrewburry H 225 cm

€ 300,00 / € 450,00 -

bronzen "balwerpster"

Een -bronzen "balwerpster" - H 32 cm incl. marmeren voet 12 cm (bal mist)

€ 300,00 / € 450,00 -
103

wortelnoten WIII vitrine opzetkast

Een -wortelnoten WIII vitrine opzetkast - Hollands eind 18e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -
122

ronde wortelnoten tafel met ingelegd blad en poot met barok snijwerk

Een -ronde wortelnoten tafel met ingelegd blad en poot met barok snijwerk - en 4 stoeltjes in Lodewijk stijl met blauwe bekleding
€ 300,00 / € 450,00 -
128

grote servieskast div houtsoorten

Een -grote servieskast div houtsoorten - Italiaanse stijl met vitrine opbouw met 4 deuren boven 4 deurs onderkast
€ 300,00 / € 450,00 -

olieverf op doek; J.W. Haverkamp 19/20e eeuw "ziekenbezoek"

€ 300,00 / € 450,00 -
253

eiken imposante kast met 4 deuren boven 3 laden

Een -eiken imposante kast met 4 deuren boven 3 laden - zeldzaam meubel ca 270x50x210 cm
€ 300,00 / € 45,00 -
254

mahonie cilinderbureau van bijzondere afmeting

Een -mahonie cilinderbureau van bijzondere afmeting - afkomstig uit klooster (overste) 170x105x120 cm
€ 300,00 / € 450,00 -