1155

enorme verzameling meer dan 350 delen

Een -enorme verzameling meer dan 350 delen - (op kijkdag voorbeeld exemplaren) de rest vanaf de foto's, Shumann Arzberg
€ 300,00 / € 450,00 -

goud vergulde grote spiegel met schilderij in de bovenbouw

Een -goud vergulde grote spiegel met schilderij in de bovenbouw
€ 350,00 / € 500,00 -
127

zilveren broodmand ajour gezaagd

Een -zilveren broodmand ajour gezaagd - 835/1000 met echte parelrand 27,5x22,5 cm ca 435 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 350,00 / € 500,00 -
167

glaskunst Jozef Karlik Oostenrijk rond 1900 vaas met bloemen

Een -glaskunst Jozef Karlik Oostenrijk rond 1900 vaas met bloemen - gravé gemerkt op de bodem, H 33 cm iriserend glas
€ 350,00 / € 500,00 -
89

Charles Dankmeijer 1861/1923 "knotwilgen in Hollands landschap"

€ 400,00 / € 600,00 -
98

spectaculair handgesneden kamerscherm

Een -spectaculair handgesneden kamerscherm - ca 180x180 cm met 1 kant snijwerk en lakwerk achterkant, Oceanië 20e eeuw
€ 400,00 / € 600,00 -
124

olieverfschilderij uit de 18e eeuw in ovale houten passe partout in wit geverfde lijst

Een -olieverfschilderij uit de 18e eeuw in ovale houten passe partout in wit geverfde lijst - 60x75 cm, onbekende meester "meisje met kanten muts en shawl"
€ 400,00 / € 600,00 -
129

Kaukasisch tapijt Baku Kuba, wol op wol, antiek tapijt

Een -Kaukasisch tapijt Baku Kuba, wol op wol, antiek tapijt - 136x92 cm
€ 400,00 / € 600,00 -
205

Frans eind 18e eeuw comtoise met kettingmechaniek

Een -Frans eind 18e eeuw comtoise met kettingmechaniek - e 2 eenhoorns in top koperen front gedateerd 1778
€ 400,00 / € 600,00 -
553

zilveren munten Olympic coin collection 1980

Tweeëndertig - zilveren munten Olympic coin collection 1980 - met 2 verzamelmappen, alles mint proof
€ 400,00 / € 600,00 -
606

Shirvan tapijt oud

Een -Shirvan tapijt oud - 380x295, gebruikt
€ 400,00 / € 600,00 -
653

Engels 3 delig theestel

Een -Engels 3 delig theestel - theepot, melkkan, suikerpot met grote lepel, Birmingham 1e gehalte ca 1015 gr
€ 400,00 / € 600,00 -
308

Deens vintage design bureau met zeer fraaie design stoel

Een -Deens vintage design bureau met zeer fraaie design stoel - met rieten zitting - riet gedeeltelijk rep)
€ 450,00 / € 600,00 -
1043

euroboek met cassette met 7x € 50

Een -euroboek met cassette met 7x € 50 - + 6x € 1,50 + 2x € 1 + 2x € 20 + 3x € 10 + 1x € 5

€ 450,00 / € 500,00 -
163

mahonie empirestijl groot dressoir

Een -mahonie empirestijl groot dressoir - met verguld beslag
€ 500,00 / € 750,00 -
164

mahonie empirestijl grote diner tafel

Een -mahonie empirestijl grote diner tafel
€ 500,00 / € 750,00 -
192

stel entourage oorstekers 585/1000 wit goud met 2x10 briljanten

Een -stel entourage oorstekers 585/1000 wit goud met 2x10 briljanten - ca 4,4 gr
€ 500,00 / € 750,00 -
202

vintage design chroom/glas eettafel "Cattellan Italia"

Een -vintage design chroom/glas eettafel "Cattellan Italia" - met 4 chroom zweefstoelen op sledevoet, gebruikssporen
€ 500,00 / € 750,00 -
62

Gispen 4 zweefstoelen met rechte lus

Lot -Gispen 4 zweefstoelen met rechte lus - (na 1945) waarvan 1 met armlenuning no 2017

€ 500,00 / € 750,00 -
830

18e eeuwse portretten van vermoedelijk Roermondse gemeenteraadsleden

Twee -18e eeuwse portretten van vermoedelijk Roermondse gemeenteraadsleden - 70x90 cm niet gesigneerd
€ 600,00 / € 900,00 -
16

geel gouden gedraaid collier

Een -geel gouden gedraaid collier - ca 25,5 gr 585/1000

€ 650,00 / € 1.000,00 -
981

witgouden M hanger

Een -witgouden M hanger- 750/1000e aan 18 krt witgouden colliertje, lang 50 cm gewicht ca 10,50 gr. De M bezet met 33 briljanten

€ 650,00 / € 1.000,00 -
114

Aldo v.d. Nieuwelaar 1944/2010 vloerlamp

Een -Aldo v.d. Nieuwelaar 1944/2010 vloerlamp - Artimeta TC2, gefabriceerd 70er jaren goede conditie vintage, wit gecoat L 28, H 77 inch

€ 750,00 / € 1.250,00 -
198

kapitale verguld met kristal behangen 3 armige kroon

Een -kapitale verguld met kristal behangen 3 armige kroon - toortsen aan Louis Seize guirlandes versterkt frame ca 100x60 cm

€ 750,00 / € 1.250,00 -
468

Engelse staande klok deels mahonie fineer kast, geschilderde wijzerplaat Rom. Cijfers, datum, anker. "zwemmende zwaan" mechaniek seconde aanduiding Adam kap, Sj. Bibby, caravan band intarsia

Een -Engelse staande klok deels mahonie fineer kast, geschilderde wijzerplaat Rom. Cijfers, datum, anker. "zwemmende zwaan" mechaniek seconde aanduiding Adam kap, Sj. Bibby, caravan band intarsia

€ 800,00 / € 1.200,00 -