1184

Perzisch tapijt i.p.s.

Een -Perzisch tapijt i.p.s. - 280x370 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
2144

mahonie trumeau met fraai snijwerk

Een -mahonie trumeau met fraai snijwerk (vogels)
€ 250,00 / € 400,00 -
85

schilderij op jute "bloemen in pot" 45x36 cm

Een -schilderij op jute "bloemen in pot" 45x36 cm - Frans Kops 'Hertogenbosch 1916

€ 400,00 / € 600,00 -
89

fatboy grand lamp

Een -fatboy grand lamp - met de hand of app te bedienen

€ 200,00 / € 300,00 -
99

Birner bronzen beeldje "danseres in vleermuis kostuum"

Een -Birner bronzen beeldje "danseres in vleermuis kostuum" - ca 1920 H 21 cm met voetje
€ 150,00 / € 250,00 -

olieverf op doek; J.W. Haverkamp 19/20e eeuw "ziekenbezoek"

€ 300,00 / € 450,00 -
637

585/1000 geel gouden ring met 0,4 krt briljant

Een -585/1000 geel gouden ring met 0,4 krt briljant - bruto ca 2,2 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 250,00 / € 400,00 -
881

Boule stijl pendule op stand met koperen ajour gezaagde versieringen

Een -Boule stijl pendule op stand met koperen ajour gezaagde versieringen - en brons gietwerk montuur en pootjes
€ 150,00 / € 250,00 -
1117

eikenhouten dekenkist met 3 panelen in front

Een -eikenhouten dekenkist met 3 panelen in front - met snijwerk van kruizen en vlakke deksel, Holland 17e eeuw
€ 400,00 / € 600,00 -
1233

bronzen art deco uil met gietrijstempel

Een -bronzen art deco uil met gietrijstempel - en signatuur "Coenrad" H incl. voet 32 cm voet 13 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
32

hanglamp met gevleugelde figuren

Een -hanglamp met gevleugelde figuren - Frankrijk 19e eeuw

€ 200,00 / € 300,00 -

bronzen "balwerpster"

Een -bronzen "balwerpster" - H 32 cm incl. marmeren voet 12 cm (bal mist)

€ 300,00 / € 450,00 -
103

wortelnoten WIII vitrine opzetkast

Een -wortelnoten WIII vitrine opzetkast - Hollands eind 18e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -
254

mahonie cilinderbureau van bijzondere afmeting

Een -mahonie cilinderbureau van bijzondere afmeting - afkomstig uit klooster (overste) 170x105x120 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
457

tafelharmonium of missionair orgel als nieuw

Een -tafelharmonium of missionair orgel als nieuw
€ 75,00 / € 125,00 -
707

geel gouden gladde ring 585/1000

Tweemaal -geel gouden gladde ring 585/1000 - ca 10 gr
€ 275,00 / € 350,00 -
830

18e eeuwse portretten van vermoedelijk Roermondse gemeenteraadsleden

Twee -18e eeuwse portretten van vermoedelijk Roermondse gemeenteraadsleden - 70x90 cm niet gesigneerd
€ 300,00 / € 600,00 -
939

Volvo personenauto

Een -Volvo personenauto - alle sleutels en papieren
€ 100,00 / € 150,00 -
175

design 2 zitter op verchroomd plaatstaal frame

Een -design 2 zitter op verchroomd plaatstaal frame
€ 80,00 / € 120,00 -
353

composiet beeld ca 60 cm met gietstempel

Een -composiet beeld ca 60 cm met gietstempel - + signatuur :Moreau" op marmeren sokkel
€ 250,00 / € 400,00 -
936

Perzisch tapijt 185x110 cm zijde handgeknoopt

Een -Perzisch tapijt 185x110 cm zijde handgeknoopt
€ 200,00 / € 300,00 -
1279

gouden 4 rijig armbandje 8jes ketting

Een -gouden 4 rijig armbandje 8jes ketting - ca 9,5 gr

€ 300,00 / € 450,00 -
1327

Delfts blauwe lampvoet

Een -Delfts blauwe lampvoet
€ 5,00 / € 10,00 -
30

kussenkast 17e eeuw

Een -kussenkast 17e eeuw - div houtsoorten Hollands met naamplaatjes en gesneden hart in fries

€ 600,00 / € 1.000,00 -
48

eiken 2 deurs kastje met gepaneelde deurtjes

Een -eiken 2 deurs kastje met gepaneelde deurtjes - 18e eeuw

€ 600,00 / € 1.000,00 -