74

Tekke Turkistan Perzisch tapijt

Een -Tekke Turkistan Perzisch tapijt - gebruikssporen 156x100 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
73

oude Perzische loper Beloudj

Een -oude Perzische loper Beloudj - 330x105 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
72

zilveren beursbeugeltje

€ 20,00 / € 30,00 -
71

bronzen tempelleeuw zittend op Chinese munten

Een -bronzen tempelleeuw zittend op Chinese munten - op vierkant basement
€ 60,00 / € 100,00 -
70

zilveren bestek

Een -zilveren bestek Haags lof 835/1000 - bst. Uit 8 groot, 8 klein en 8 dessertlepels + 9 gr, 8 kl. en 8 dessertvorken + 3 div schepwerk toegevoegd 3x schepwerk puntfilet , kaasschaaf met zilveren heft, gewicht ca 2608 gr + 21 messen zilveren heft + 3 fr

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
69

6 slag zaadparel collier met 6 kleine diamantjes en centraal een cabouchon geslepen saffier zaadparel snoeren om beurt geregen

Een -6 slag zaadparel collier met 6 kleine diamantjes en centraal een cabouchon geslepen saffier zaadparel snoeren om beurt geregen - met in totaal 96 gouden bolletjes
€ 300,00 / € 450,00 -
68

17e eeuwse gietijzeren haardplaat

Een -17e eeuwse gietijzeren haardplaat - 76x35 cm intensief gebruikte staat
€ 40,00 / € 60,00 -
67

antieke pendule onder stolp

€ 200,00 / € 350,00 -
66

lot divers op dienblad

Een -lot divers op dienblad
€ 10,00 / € 15,00 -
65

lindenhouten "Maria met kind"

Een -lindenhouten "Maria met kind" - H 72 cm Schwartzwald Duyits 20e eeuw

€ 60,00 / € 100,00 -
64

Gispen zweefstoel model 207

Een -Gispen zweefstoel model 207 - zonder armleuning met ronde lus en rode ribstof voor 1945

€ 100,00 / € 150,00 -
63

Gispen 1950 bijzettafel no 519

Een -Gispen 1950 bijzettafel no 519 - met onderblad

€ 150,00 / € 250,00 -
62

Gispen 4 zweefstoelen met rechte lus

Lot -Gispen 4 zweefstoelen met rechte lus - (na 1945) waarvan 1 met armlenuning no 2017

€ 500,00 / € 750,00 -
61

kristallen fingerbowls

Zeven -kristallen fingerbowls
€ 15,00 / € 25,00 -
60

vaas in ringeloortechniek

Porceleine fles experimentele afdeling Cornelius Hartog een jade of Celadon kleur -vaas in ringeloortechniek- H26 cm met deksel
€ 200,00 / € 300,00 -
59

tekeningen; Marten Molema

€ 200,00 / € 300,00 -
58

wortelnoten dubbelgebogen 3 laden commode

Een -wortelnoten dubbelgebogen 3 laden commode - 20e eeuw op bolklauwpoten

€ 80,00 / € 120,00 -
57

TV B&O beovision 7 type 9331

Een -TV B&O beovision 7 type 9331 - beolab 7.1 en 7.2
€ 100,00 / € 150,00 -
56

wortelnoten secretaire met schuine klep

Een -wortelnoten secretaire met schuine klep - en 3 gebogen laden op bolklauwpoten

€ 150,00 / € 250,00 -
55

Franse comtoiseklok met harpslinger

Een -Franse comtoiseklok met harpslinger

€ 75,00 / € 125,00 -
54

Tichelaar, Makkum aardewerk met bloemen in cirkels op zwart fond gedecoreerde vierkante theebus met deksel

Een -Tichelaar, Makkum aardewerk met bloemen in cirkels op zwart fond gedecoreerde vierkante theebus met deksel
€ 80,00 / € 120,00 -
53

Laligue stijl dikwandig kunsthars vaas

Een -Laligue stijl dikwandig kunsthars vaas - met een decor van paarden in reliëf, niet gesigneerd H zonder voet 28 cm W 21 cm

€ 20,00 / € 40,00 -

fraaie met biesinleg en intarsia versierde 19e eeuwse Engelse banjobarometer

Een -fraaie met biesinleg en intarsia versierde 19e eeuwse Engelse banjobarometer

€ 120,00 / € 200,00 -
51

antiek eiken armstoelen met snijwerk in armleuningen

Twee -antiek eiken armstoelen met snijwerk in armleuningen - en getorst frame met lederen bekleding

€ 160,00 / € 250,00 -
50

antieke armstoel met gebogen kap

Een -antieke armstoel met gebogen kap - met snijwerk in leuningen en getorst frame, bruin leder bekleed

€ 80,00 / € 120,00 -