1563

schildpad pop

Een -schildpad pop
€ 15,00 / € 25,00 -
1564

schildpad pop

Een -schildpad pop
€ 15,00 / € 25,00 -
1565

schildpad pop

Een -schildpad pop
€ 15,00 / € 25,00 -
1600

prijspenning 1892 wereldtentoonstelling Parijs, voorzijde; A. Borrel F Bescher, Ed, zilver

Een -prijspenning 1892 wereldtentoonstelling Parijs, voorzijde; A. Borrel F Bescher, Ed, zilver - voorstelling van vrouw met links gevleugelde mannenfiguur met takken, recht geknielde mannenfiguur met druiventrossen, daarnaast een mannenfiguur met een man
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 40,00 / € 60,00 -
1601

Lycimachos koning van Thracie 323/281 V Chr.

Een -Lycimachos koning van Thracie 323/281 V Chr. - 925/1000 zilver op de bodem van schaaltje W 12 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
1602

bronzen? Plaquette laag reliëf

Een -bronzen? Plaquette laag reliëf - 5x5,5 cm Maria ten hemel"C03 Hecchie Ralte Maria onder afb. van god met bazuinblazende engelen omringt door heiligen midden rechts in letters SATAN, metaal
€ 60,00 / € 100,00 -
1603

bronzen portret naar links op ronde penning

Een -bronzen portret naar links op ronde penning - doorsnee 3,3 cm gemonteerd op lijstje
€ 40,00 / € 60,00 -
1604

brozen ovale plaques 6,5x5,5 cm "fluit spelende man zittend op een schraag" en "zittende vrouw met druiventros"

Twee -brozen ovale plaques 6,5x5,5 cm "fluit spelende man zittend op een schraag" en "zittende vrouw met druiventros" - beide met putty op ovale lijstjes gemonteerd
€ 60,00 / € 100,00 -
1605

brosen agraculturele medailles 1801 en ongedateerd

Vier -brosen agraculturele medailles 1801 en ongedateerd - doorsnee 5 cm Frans concours agriculture, zittende figuur, koeien
€ 40,00 / € 60,00 -
1606

bronzen medaille "La Seine Fleuve"

Een -bronzen medaille "La Seine Fleuve" - doorsnee 6 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1607

bronzen penning rechts Nederlandse maagd zittend met bepluimde helm in de rechterhand een speer met vrijheidshoed

Een -bronzen penning rechts Nederlandse maagd zittend met bepluimde helm in de rechterhand een speer met vrijheidshoed - tegenover staande Minerva met speer en schild waarop een Medusakop Nonsini me tibi partus W 7 cm, eeuwfeest 1914 T. Dupuis

€ 20,00 / € 30,00 -
1608

gouden bruiloft penning

Een -gouden bruiloft penning - W 5 cm

€ 10,00 / € 15,00 -
1609

Royal wedding ZKH prins of Wales & lady Diana Spencer

Lot -Royal wedding ZKH prins of Wales & lady Diana Spencer - koper/nikkel 1981 W 38 mm, 2x + div. o.,a. Engelse munten

€ 20,00 / € 30,00 -
1610

Collection national Monnaie de Paris penningen

Dertig -Collection national Monnaie de Paris penningen

€ 50,00 / € 75,00 -
1611

latoenkoperen afdruk Louis 18e medaille mariage du Duc de Berry 1816

Een -latoenkoperen afdruk Louis 18e medaille mariage du Duc de Berry 1816 - + agro medaille, beide gemonteerd in lijstjes

€ 40,00 / € 60,00 -
1612

Belg/Ned. Ver. Van vrienden van de medaille als kunstwerk, zittend naakt

Een -Belg/Ned. Ver. Van vrienden van de medaille als kunstwerk, zittend naakt - W 65 mm, brons

€ 20,00 / € 30,00 -
1613

gouden (minder dan 15 krt) plaque ca 8,5 gr met afb. in reliëf van "Maria met kind"

Een -gouden (minder dan 15 krt) plaque ca 8,5 gr met afb. in reliëf van "Maria met kind" - W 55 mm op lijstje gemonteerd
€ 120,00 / € 200,00 -
1614

gouden op rood velours gemonteerd gouden plaque met gevleugeld cerubijntje in reliëf

Een -gouden op rood velours gemonteerd gouden plaque met gevleugeld cerubijntje in reliëf - (minder dan 14 krt) W 4,3 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
1615

wit metalen icoontje 10x12 cm in reliëf "Maria met kind"

Een -wit metalen icoontje 10x12 cm in reliëf "Maria met kind" - Zuid Europa 19/20e eeuw in rood belijmd kistje
€ 100,00 / € 150,00 -
1616

o.a. zilveren penningen Frankrijk 19/20e eeuw

Tien -o.a. zilveren penningen Frankrijk 19/20e eeuw
€ 50,00 / € 75,00 -
1617

€ 50,00 / € 75,00 -
1618

munten en penningen Engeland, Frankrijk 129/20e eeuw

Dertien -munten en penningen Engeland, Frankrijk 129/20e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
1619

voornamelijk zilveren huwelijkspenningen 19/20e eeuw, Frankrijk

Twintig -voornamelijk zilveren huwelijkspenningen 19/20e eeuw, Frankrijk
€ 120,00 / € 200,00 -
1620

Britse George V 14 18 medaille met randschrift 158738 GNR W.H. Hill RA

Een -Britse George V 14 18 medaille met randschrift 158738 GNR W.H. Hill RA - medaille "Audine" + medaille KvK ministerie 1933, plaque rechth. A Dubois en tentoonstelling Parisj 1900 (5x)
€ 100,00 / € 150,00 -
1621

opaline vaasjes met plooikraag

Twee -opaline vaasjes met plooikraag - H 22 cm
€ 20,00 / € 30,00 -