1386

W 40 cm Delfts blauwe schotel Royal Sfinx Maastricht

Een -W 40 cm Delfts blauwe schotel Royal Sfinx Maastricht
€ 20,00 / € 30,00 -
1193

W.F. Hermans "mandarijnen op zwavelzuur"

Een -W.F. Hermans "mandarijnen op zwavelzuur" - + supplement
€ 10,00 / € 15,00 -
1244

Walasse Ting; 3 div kleurprinten in lijst

Lot -Walasse Ting; 3 div kleurprinten in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
481

Waldman design professional tablelamp

Een -Waldman design professional tablelamp
€ 70,00 / € 100,00 -
428

wandelstok met o.a. hoorn

Een -wandelstok met o.a. hoorn
€ 30,00 / € 45,00 -
734

wandklok met slinger en gewichten

Een -wandklok met slinger en gewichten
€ 20,00 / € 30,00 -
704

wandklokje klein model

Een -wandklokje klein model - bimbam in noten kast
€ 15,00 / € 25,00 -
843

wedgwood "queens garden" serviesdeel ca 45 delen

Een -wedgwood "queens garden" serviesdeel ca 45 delen
€ 20,00 / € 30,00 -
1458

weegschaal + groen emaille waterketel

Een -weegschaal + groen emaille waterketel
€ 15,00 / € 25,00 -
1459

weegschaal met 35 mm film in blik

Een -weegschaal met 35 mm film in blik
€ 15,00 / € 25,00 -
663

weerstation in 8kant gestoken lijst

Een -weerstation in 8kant gestoken lijst - Hollands, Mossinger Groningen
€ 15,00 / € 25,00 -
970

werkmans zakhorloges in blikken beschermkastje

Vier -werkmans zakhorloges in blikken beschermkastje
€ 30,00 / € 45,00 -
898

WIII biedermeier mahonie spiegelkast met 1 deur

Een -WIII biedermeier mahonie spiegelkast met 1 deur - eind 19e eeuw
€ 100,00 / € 150,00 -
467

WIII eiken kabinet met snijwerk in top gebogen kap

Een -WIII eiken kabinet met snijwerk in top gebogen kap - en 3 laden in de onderkast
€ 200,00 / € 300,00 -
1020

wijntafeltje op 3 poot met ovaal topblad

Een -wijntafeltje op 3 poot met ovaal topblad
€ 20,00 / € 30,00 -
6

Wim Bos "havengezicht" olieverf op paneel

Een -Wim Bos "havengezicht" olieverf op paneel - sign. R.O. 32x27 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
971

windbuks met kijker

Een -windbuks met kijker - zware uitvoering, als nw
€ 100,00 / € 150,00 -
1440

wit aardewerk zuiltje 42 cm

Een -wit aardewerk zuiltje 42 cm - + 2 doosjes kristallen messenleggers
€ 4,00 / € 6,00 -
1489

wit emaille met chroom fornuis

Een -wit emaille met chroom fornuis
€ 20,00 / € 30,00 -
169

wit geglazuurde "kaketoe" (geen replica) met grove craquelé

Een -wit geglazuurde "kaketoe" (geen replica) met grove craquelé - ontwerp Leen J Muller 1928 plateelbakkerij Zuid Holland Gouda gemerkt en 1928 H 23 B 8,4 cm diep 14,6 cm
€ 125,00 / € 200,00 -
967

wit gekleurde aardewerk vaas met bladoren en bloemdecor in reliëf

Een -wit gekleurde aardewerk vaas met bladoren en bloemdecor in reliëf - H 53 cm niet gesign.
€ 35,00 / € 50,00 -
923

wit gouden ring met ronde zetting en bloemmand decor

Een -wit gouden ring met ronde zetting en bloemmand decor - ca 5 gr 18 krt
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 175,00 / € 250,00 -
1300

wit Hongkongsnoer

Een -wit Hongkongsnoer - + groen jade collier + hanghorloge aan ketting
€ 15,00 / € 25,00 -
717

wit keramisch beeld

Een -wit keramisch beeld- van een "zwangere vrouw", niet gesigneerd op vierkante voet, H 60cm
€ 60,00 / € 100,00 -
348

wit plateel haantje

Een -wit plateel haantje - + wit porseleinen vogeltje H ca 12 cm
€ 25,00 / € 40,00 -