240

Einar Bogh Jessen (pseudoniem E. Birk) 1907/1917 olieverf op doek

Een -Einar Bogh Jessen (pseudoniem E. Birk) 1907/1917 olieverf op doek - 65x95 cm "landschap in Denemarken" gesign. E. Birk R.O.
€ 200,00 / € 300,00 -
265

lot van 7 blauw en wit Chinees porseleinen theekop en schotels

Een -lot van 7 blauw en wit Chinees porseleinen theekop en schotels - w.o. divers Kangxi e.a. periode + 7 div. schoteltjes Kangxi e.a. div. periode en decor, 1x kopje met haarlijn, 1x hersteld
€ 200,00 / € 300,00 -
287

ronde mahonie tafel op stervoet

Een -ronde mahonie tafel op stervoet - met klauwtjes
€ 200,00 / € 300,00 -
289

driedelig marmeren klokkenstel

Een -driedelig marmeren klokkenstel - in Lodewijkstijl met geëmailleerde wijzerplaat (soldaat in top vastschroeven)
€ 200,00 / € 300,00 -
325

vierkante noten betaaltafel

Een -vierkante noten betaaltafel - bladmaat ca 110x110 met plat op de bodem de 4 regels tussen de poten + 1 lade
€ 200,00 / € 300,00 -
414

trouwring 585/1000 geel goud

Tweemaal -trouwring 585/1000 geel goud - samen ca 8 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 200,00 / € 300,00 -
432

eiken bureau met zwaar onderstel van 2 dubbele poten met regel

Een -eiken bureau met zwaar onderstel van 2 dubbele poten met regel -fraai snijwerk + stoel
€ 200,00 / € 300,00 -
448

gebiesd mahonie Louis Seize stijl 4ladenkastje

Een -gebiesd mahonie Louis Seize stijl 4ladenkastje - met verguld beslag, 19e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -
467

WIII eiken kabinet met snijwerk in top gebogen kap

Een -WIII eiken kabinet met snijwerk in top gebogen kap - en 3 laden in de onderkast
€ 200,00 / € 300,00 -
512

Erivan Afghaan tapijt

Een -Erivan Afghaan tapijt - ca 120x200 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
531

A.W.W. Thüringen Duitsland pop, 73 cm met porseleinen hoofd

Een -A.W.W. Thüringen Duitsland pop, 73 cm met porseleinen hoofd - geleed lijf, open mond met 4 tandjes, bruine slaapogen, oorbelgaatjes. Linkervoetje gerestaureerd 1900/1910 in goede staat , moet gespannen worden
€ 200,00 / € 300,00 -
553

zeer rijk met snijwerk versierde eendeurs kast met wijnbouw en kloosterlingen decor

Een -zeer rijk met snijwerk versierde eendeurs kast met wijnbouw en kloosterlingen decor
€ 200,00 / € 300,00 -
670

585/1000 speldbroche met 13 briljantjes

Een -585/1000 speldbroche met 13 briljantjes
€ 200,00 / € 300,00 -
701

notenhouten Belgische kast, buffet met 3 deurtjes in onderkast

Een -notenhouten Belgische kast, buffet met 3 deurtjes in onderkast - en baldakijn in top
€ 200,00 / € 300,00 -
716

olieverf op doek

Een -olieverf op doek-; gesign "Kooning" met kroontje boven dubbel O, zonder titel 150x100 cm, op aluminium spieraam? Signatuur r.o.
€ 200,00 / € 350,00 -
907

antiek mahonie fineer cilinderbureau met interieur

Een -antiek mahonie fineer cilinderbureau met interieur - 3 gebogen laden
€ 200,00 / € 300,00 -
936

Perzisch tapijt 185x110 cm zijde handgeknoopt

Een -Perzisch tapijt 185x110 cm zijde handgeknoopt
€ 200,00 / € 300,00 -
1034

Nick Furry "electric needle gun" shield NF 300 design 1960 Jim Steranko in originele doos

Een -Nick Furry "electric needle gun" shield NF 300 design 1960 Jim Steranko in originele doos
€ 200,00 / € 300,00 -
1312

zeldzaam tuin/terras meubel/strandstoel

Een -zeldzaam tuin/terras meubel/strandstoel
€ 200,00 / € 300,00 -
1354

scandesign tafel met 6 stoelen

Een -scandesign tafel met 6 stoelen
€ 200,00 / € 300,00 -
2051

café biljard met keustandaard, muntinworp en ballen

Een -café biljard met keustandaard, muntinworp en ballen
€ 200,00 / € 300,00 -
709

sloopgoud

€ 200,00 / € 300,00 -
121

barok bankstel

Een -barok bankstel - bestaande uit 4 zits bank met 2 fauteuils
€ 220,00 / € 300,00 -
303

Tom Slager 1918/1994 impressionistisch olieverfschilderij

Een -Tom Slager 1918/1994 impressionistisch olieverfschilderij - 41x50 cm "herfstbos" gesigneerd R.O.
€ 225,00 / € 400,00 -
753

staande klok met 3 gewichten, maanaanduiding, harpslinger en secondewijzer

Een -staande klok met 3 gewichten, maanaanduiding, harpslinger en secondewijzer - 20e eeuw
€ 245,00 / € 350,00 -