1288

kist met gouden 10 gld WII

Een -kist met gouden 10 gld WII - 14 krt goud Krugerrand goud op zilver, euromunten Vaticaan, Monaco en San Marino, zilv huwelijk Willen en Maxima 5 euro Rembrandt en een Ossenaar
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 225,00 / € 350,00 -
125

Fritz Hansen, vintage (1974 gemerkt) vlinderstoeltjes, wit

Vier -Fritz Hansen, vintage (1974 gemerkt) vlinderstoeltjes, wit - Denemarken 1974
€ 240,00 / € 350,00 -
301

zeldzame mahoniehouten spellenkist met inhoud

Een -zeldzame mahoniehouten spellenkist met inhoud - div gezelschapsspellen o.a. schaakspel, vele compartimenten verzilverd beslag, gebruikssporen, Duitsland 19/20e eeuw
€ 240,00 / € 350,00 -
32

olieverf op doek; Daan de Jong "wolkenstudies vol '12 Cumulus 2"

Een -olieverf op doek; Daan de Jong "wolkenstudies vol '12 Cumulus 2" - 30x40 cm init R.O.
€ 250,00 / € 400,00 -
161

messing reiswekker ca 1850

Een -messing reiswekker ca 1850 - Mappings & Webb 1900 Paris, Eliot & Sons London, balansgang 1892 (m.s.)
€ 250,00 / € 500,00 -
181

Montis met blauw leer beklede armstoelen op rvs zweefframe met hoofdkussens

Twee -Montis met blauw leer beklede armstoelen op rvs zweefframe met hoofdkussens
€ 250,00 / € 400,00 -
454

Martinelli luce model Bolla vierkant witte kunststof lamp 9wand/plafond) Italiaans design, 90x90 cm

Een -Martinelli luce model Bolla vierkant witte kunststof lamp (wand/plafond) Italiaans design, 90x90 cm

€ 250,00 / € 400,00 -
614

moderne eiken gestraalde dressoir

Een -moderne eiken gestraalde dressoir - 45x220x90 cm met 2 deurtjes en laden in het midden
€ 250,00 / € 400,00 -
888

Engelse eikenhouten panelenkist met dekselpanelen

Een -Engelse eikenhouten panelenkist met dekselpanelen - 3 roospanelen en gestoken bovenregel op 4 poten, 18e eeuw

€ 260,00 / € 350,00 -
1

Dalou gesigneerde bronzen sculptuur, Aime Jules Dalou 1838/1902

Een -Dalou gesigneerde bronzen sculptuur, Aime Jules Dalou 1838/1902 - lost wax cast, op de basis Dalou stempel en signatuur "Suss freres Paris"
€ 300,00 / € 450,00 -
69

6 slag zaadparel collier met 6 kleine diamantjes en centraal een cabouchon geslepen saffier zaadparel snoeren om beurt geregen

Een -6 slag zaadparel collier met 6 kleine diamantjes en centraal een cabouchon geslepen saffier zaadparel snoeren om beurt geregen - met in totaal 96 gouden bolletjes
€ 300,00 / € 450,00 -
93

mahonie likeurkeldertje

Een -mahonie likeurkeldertje - eind 19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -
106

blauw en wit Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde rand

Twee - blauw en wit Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde rand - en een decor van rivierlandschap, 1x 32 cm en 1x 29 cm,(1x haarlijn kraag grote schotel)
€ 300,00 / € 450,00 -
122

uit ivoor gesneden rituele figuur met een gestileerd panterkostuum

Een -uit ivoor gesneden rituele figuur met een gestileerd panterkostuum - Afrikaans, vroeg 19/20e eeuw "ANYOTA Menya B." op voet
€ 300,00 / € 450,00 -
165

mahonie eetstoeltjes met rood blauw gestreepte bekleding

Zes -mahonie eetstoeltjes met rood blauw gestreepte bekleding - passend bij tafel 164, empirestijl
€ 300,00 / € 450,00 -
166

Boeddha Sakyamuni India

Een -Boeddha Sakyamuni India - H ca 20 cm zittend op een lotustroon
€ 300,00 / € 450,00 -
175

vintage scandesign palissander dressoir

Een -vintage scandesign palissander dressoir - met 2 schuifdeuren en 3 laden in front op stalen onderstel, 60er jaren Zweden
€ 300,00 / € 450,00 -
190

olieverf op doek 18e eeuw 87x110 cm "stilleven met geschoten wild en geweer met kruidhoorn"

Een -olieverf op doek 18e eeuw 87x110 cm "stilleven met geschoten wild en geweer met kruidhoorn" - onbekende meester
€ 300,00 / € 450,00 -
196

zeer groot bureau ministre dubbelburo met blokken

Een -zeer groot bureau ministre dubbelburo met blokken - L 130 B 48 H 48 cm en bladmaat ca 138x168 cm notenhout, div gebruikssporen
€ 300,00 / € 450,00 -
457

grijs lederen 3 1 1 kubus model bankstel

Een -grijs lederen 3 1 1 kubus model bankstel
€ 300,00 / € 450,00 -
479

Engelse staande klokkast div houtsoorten met timphaan in top

Een -Engelse staande klokkast div houtsoorten met timphaan in top - J. Whitern Abingdon met maanaanduiding
€ 300,00 / € 450,00 -
829

olieverf op doek ca 60x70 cm "portretten" van een 19e eeuws paar "

Tweemaal -olieverf op doek ca 60x70 cm "portretten" van een 19e eeuws paar "- vereeuwigd door Roermondse schilder Heinrich Windhausen 1857/1922 in houten lijsten (manco's)
€ 300,00 / € 450,00 -
884

Friese staartklok met korte staart atlas in top en eiken kast

Een -Friese staartklok met korte staart atlas in top en eiken kast - notarisklokje, lengte 103 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
1061

design eethoek met witte tafel en 4 gestoffeerde kuipstoeltjes + 1 leder chroom op wieltjes "Johanson"

Een -design eethoek met witte tafel en 4 gestoffeerde kuipstoeltjes + 1 leder chroom op wieltjes "Johanson"
€ 300,00 / € 450,00 -
1082

Ocer Sacharinum interieur bestaande uit groot wandmeubel en buffet/roomdivider

Een -Ocer Sacharinum (suikerdoorn) interieur bestaande uit groot wandmeubel en buffet/roomdivider
€ 300,00 / € 450,00 -