187

Jori design rood lederen fauteuil met chroom onderstel

Een -Jori design rood lederen fauteuil met chroom onderstel
€ 150,00 / € 250,00 -
220

Perzische loper

Een -Perzische loper - 360x115 cm, gebruikt
€ 200,00 / € 300,00 -
1

Dalou gesigneerde bronzen sculptuur, Aime Jules Dalou 1838/1902

Een -Dalou gesigneerde bronzen sculptuur, Aime Jules Dalou 1838/1902 - lost wax cast, op de basis Dalou stempel en signatuur "Suss freres Paris"
€ 300,00 / € 450,00 -
89

Charles Dankmeijer 1861/1923 "knotwilgen in Hollands landschap"

€ 400,00 / € 600,00 -
106

blauw en wit Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde rand

Twee - blauw en wit Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde rand - en een decor van rivierlandschap, 1x 32 cm en 1x 29 cm,(1x haarlijn kraag grote schotel)
€ 300,00 / € 450,00 -
457

grijs lederen 3 1 1 kubus model bankstel

Een -grijs lederen 3 1 1 kubus model bankstel
€ 300,00 / € 450,00 -
829

olieverf op doek ca 60x70 cm "portretten" van een 19e eeuws paar "

Tweemaal -olieverf op doek ca 60x70 cm "portretten" van een 19e eeuws paar "- vereeuwigd door Roermondse schilder Heinrich Windhausen 1857/1922 in houten lijsten (manco's)
€ 300,00 / € 450,00 -
32

olieverf op doek; Daan de Jong "wolkenstudies vol '12 Cumulus 2"

Een -olieverf op doek; Daan de Jong "wolkenstudies vol '12 Cumulus 2" - 30x40 cm init R.O.
€ 250,00 / € 400,00 -
791

jugendstil buste

Een -jugendstil buste - ca 52 cm hoog gesign. Nelson aardewerk op rond basement
€ 35,00 / € 50,00 -
833

fraai portret van een "zittende boerenmeisje met rode jurk en gele hoofddoek"

Een -fraai portret van een "zittende boerenmeisje met rode jurk en gele hoofddoek" - 36x48 cm gesign. Slatter H R.O.
€ 200,00 / € 300,00 -
1163

Swatch wandhorloge

Een -Swatch wandhorloge

€ 10,00 / € 15,00 -

goud vergulde grote spiegel met schilderij in de bovenbouw

Een -goud vergulde grote spiegel met schilderij in de bovenbouw
€ 350,00 / € 500,00 -
94

Chinees wit en blauw porseleinen vaas met draakdecor en leeuw op deksel

Een -Chinees wit en blauw porseleinen vaas met draakdecor en leeuw op deksel - 4 merk 19e eeuw H met deksel ca 40 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
127

zilveren broodmand ajour gezaagd

Een -zilveren broodmand ajour gezaagd - 835/1000 met echte parelrand 27,5x22,5 cm ca 435 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 350,00 / € 500,00 -
454

Martinelli luce model Bolla vierkant witte kunststof lamp 9wand/plafond) Italiaans design, 90x90 cm

Een -Martinelli luce model Bolla vierkant witte kunststof lamp (wand/plafond) Italiaans design, 90x90 cm

€ 250,00 / € 400,00 -
762

ca 11 gram geel gouden filigrein ovale hanger aan kettinkje

Een -ca 11 gram geel gouden filigrein ovale hanger aan kettinkje
€ 150,00 / € 250,00 -
1414

groot lot verordeningen, pamfletten, bekendmakingen bij kaarten e.d.

Een -groot lot verordeningen, pamfletten, bekendmakingen bij kaarten e.d. - WO II
€ 50,00 / € 75,00 -
163

mahonie empirestijl groot dressoir

Een -mahonie empirestijl groot dressoir - met verguld beslag
€ 500,00 / € 750,00 -
175

vintage scandesign palissander dressoir

Een -vintage scandesign palissander dressoir - met 2 schuifdeuren en 3 laden in front op stalen onderstel, 60er jaren Zweden
€ 300,00 / € 450,00 -
202

vintage design chroom/glas eettafel "Cattellan Italia"

Een -vintage design chroom/glas eettafel "Cattellan Italia" - met 4 chroom zweefstoelen op sledevoet, gebruikssporen
€ 500,00 / € 750,00 -
205

Frans eind 18e eeuw comtoise met kettingmechaniek

Een -Frans eind 18e eeuw comtoise met kettingmechaniek - e 2 eenhoorns in top koperen front gedateerd 1778
€ 400,00 / € 600,00 -
301

zeldzame mahoniehouten spellenkist met inhoud

Een -zeldzame mahoniehouten spellenkist met inhoud - div gezelschapsspellen o.a. schaakspel, vele compartimenten verzilverd beslag, gebruikssporen, Duitsland 19/20e eeuw
€ 240,00 / € 350,00 -
1061

design eethoek met witte tafel en 4 gestoffeerde kuipstoeltjes + 1 leder chroom op wieltjes "Johanson"

Een -design eethoek met witte tafel en 4 gestoffeerde kuipstoeltjes + 1 leder chroom op wieltjes "Johanson"
€ 300,00 / € 450,00 -
62

Gispen 4 zweefstoelen met rechte lus

Lot -Gispen 4 zweefstoelen met rechte lus - (na 1945) waarvan 1 met armlenuning no 2017

€ 500,00 / € 750,00 -
34

zilveren 835/1000 roomstel ajour en parelrand

Een -zilveren 835/1000 roomstel ajour en parelrand - ca 668 gr
€ 200,00 / € 300,00 -