167

glaskunst Jozef Karlik Oostenrijk rond 1900 vaas met bloemen

Een -glaskunst Jozef Karlik Oostenrijk rond 1900 vaas met bloemen - gravé gemerkt op de bodem, H 33 cm iriserend glas
€ 250,00 / € 350,00 -
170

585/1000 geel gouden ketting met sterrenbeeld als hanger

Een -585/1000 geel gouden ketting met sterrenbeeld als hanger -ca 7 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 200,00 / € 300,00 -
367

Pander serre bankstelletje

Een -3-1-1 Pander serre bankstelletje, notenhout met diverse bekledingen

€ 250,00 / € 400,00 -
370

Een -Perzisch tapijt - ca 190x125 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
586

stel van 2 bronzen beeldjes

Een -stel van 2 bronzen beeldjes - H 30 cm incl. gecontourneerde houten voetstuk - niet gesigneerd
€ 120,00 / € 200,00 -
706

Bouchard geel gouden 585/1000 damespolshorloge met lederen band

Een -Bouchard geel gouden 585/1000 damespolshorloge met lederen band - bruto ca 10 gr zonder band
€ 250,00 / € 400,00 -
220

kapitale smeedijzeren buitenlantaarn constructie met dierfiguur voor hoekbevestiging

Een -kapitale smeedijzeren buitenlantaarn constructie met dierfiguur voor hoekbevestiging
€ 250,00 / € 500,00 -
489

585/1000 geel gouden zegelring met groen steentje

Een -585/1000 geel gouden zegelring met groen steentje - bruto ca 7,7 gr
€ 150,00 / € 200,00 -
1155

gouden fantasiering

Een -gouden fantasiering - ca 6 gr met 2 grote cultivéparels en 6 saffiertjes
€ 170,00 / € 250,00 -
1159

gouden 8jes collier met gouden geloof, hoop en liefde hanger

Een -gouden 8jes collier met gouden geloof, hoop en liefde hanger - ca 6 gr
€ 150,00 / € 250,00 -
40

F Leonard; "pluimvee in landschap" olieverf op paneel

Een -F Leonard; "pluimvee in landschap" olieverf op paneel - 17x23 cm

€ 300,00 / € 450,00 -
57

Chinees plantentafeltje met marmeren blad

Een -Chinees plantentafeltje met marmeren blad
€ 150,00 / € 250,00 -
253

eiken imposante kast met 4 deuren boven 3 laden

Een -eiken imposante kast met 4 deuren boven 3 laden - zeldzaam meubel ca 270x50x210 cm
€ 300,00 / € 45,00 -
378

klepsecretaire 18e eeuw met schuine klep

Een -klepsecretaire 18e eeuw met schuine klep - 2 hele en 2 halve laden - div houtsoorten
€ 300,00 / € 450,00 -
414

trouwring 585/1000 geel goud

Tweemaal -trouwring 585/1000 geel goud - samen ca 8 gr
€ 200,00 / € 300,00 -
453

14 krt geel gouden zegelring met gelaagde blauwe steen

Een -14 krt geel gouden zegelring met gelaagde blauwe steen - met gegraveerd wapen ca 7 gr bruto
€ 150,00 / € 250,00 -
468

Engelse staande klok deels mahonie fineer kast, geschilderde wijzerplaat Rom. Cijfers, datum, anker. "zwemmende zwaan" mechaniek seconde aanduiding Adam kap, Sj. Bibby, caravan band intarsia

Een -Engelse staande klok deels mahonie fineer kast, geschilderde wijzerplaat Rom. Cijfers, datum, anker. "zwemmende zwaan" mechaniek seconde aanduiding Adam kap, Sj. Bibby, caravan band intarsia
€ 300,00 / € 450,00 -
477

Engelse staande klok in eikenhouten kast, 2 afgedraaide kolommen in composiet gladde kap met regels, 2 gewichts uurwerk met anker R Hamson Warsington, ijzeren wijzers klein model H 206 cm

Een -Engelse staande klok in eikenhouten kast, 2 afgedraaide kolommen in composiet gladde kap met regels, 2 gewichts uurwerk met anker R Hamson Warsington, ijzeren wijzers klein model H 206 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
602

18e eeuwse kast met glas in deur en zijkanten

Een -18e eeuwse kast met glas in deur en zijkanten - snijwerk in fries en 2 getorste zuilen links en rechts
€ 350,00 / € 500,00 -
753

staande klok met 3 gewichten, maanaanduiding, harpslinger en secondewijzer

Een -staande klok met 3 gewichten, maanaanduiding, harpslinger en secondewijzer - 20e eeuw
€ 245,00 / € 350,00 -
855

design "banzbord" dressoir

Een -design "banzbord" dressoir - hangend groen

€ 300,00 / € 450,00 -
709

sloopgoud

€ 200,00 / € 300,00 -
258

antieke iepen armstoelen

Twee -antieke iepen armstoelen - 19e eeuw Windsor chairs Engels
€ 250,00 / € 400,00 -
268

antieke eiken kussenkastje

Een -antieke eiken kussenkastje - 2 deurs met ebben details en 3 gedrukte bolpoten
€ 250,00 / € 400,00 -
662

rijtuigkoets met alle lederen tuigen voor paard en voor pony

Een -rijtuigkoets met alle lederen tuigen voor paard en voor pony
€ 400,00 / € 600,00 -