99

Makkum, Oar work, vaas

Een -Makkum, Oar work, vaas -design Jan vd Vaart, H 21,5 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
98

spectaculair handgesneden kamerscherm

Een -spectaculair handgesneden kamerscherm - ca 180x180 cm met 1 kant snijwerk en lakwerk achterkant, Oceanië 20e eeuw
€ 400,00 / € 600,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 20,00 / € 30,00 -
96

celadon baluster vaas met deksel

Een -celadon baluster vaas met deksel - (deksel gelijmd)
€ 80,00 / € 120,00 -
95

Chinese gekleurde balustervaas

Een -Chinese gekleurde balustervaas - H 30 cm + deksel (gelijmd) 10 cm met 6 merk in dubbele cirkel op bodem
€ 120,00 / € 200,00 -
94

Chinees wit en blauw porseleinen vaas met draakdecor en leeuw op deksel

Een -Chinees wit en blauw porseleinen vaas met draakdecor en leeuw op deksel - 4 merk 19e eeuw H met deksel ca 40 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
93

mahonie likeurkeldertje

Een -mahonie likeurkeldertje - eind 19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -
92

geslepen kristallen parfumflesje met gouden montuur

Een -geslepen kristallen parfumflesje met gouden montuur
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 100,00 / € 150,00 -
91

eiken chiffonnière met zuilen op stijlen

Een -eiken chiffonnière met zuilen op stijlen - Hollands ca 1820
€ 120,00 / € 200,00 -
90

Sandzell & Co Hoffner Dresden wit porseleinen figurines H ca 20 cm

Drie -Sandzell & Co Hoffner Dresden wit porseleinen figurines H ca 20 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
89

Charles Dankmeijer 1861/1923 "knotwilgen in Hollands landschap"

€ 400,00 / € 600,00 -
88

zilveren servies

Een -zilveren servies best. Uit; theepot, suikerpot, melkkan, lepelvaas op blad - met hoekcontouren, type kardinaal 43,32 cm 835/1000 v Kempen totaal ca 2575 gr

€ 1.500,00 / € 2.500,00 -
87

bronzen bolkroon

Antiek zes armige -bronzen bolkroon- voor kaarsen
€ 30,00 / € 45,00 -
86

blauw en wit Chinees porseleinen 18e eeuwse borden

Vier -blauw en wit Chinees porseleinen 18e eeuwse borden - W 22 cm met floraal motief (3x haarlijn in kraag)
€ 200,00 / € 300,00 -
85

Wim Rietveld panama lamp Giso jaren 50

Een -Wim Rietveld panama lamp Giso jaren 50 - vintage grijze arm, mintgroene kap en zwarte muurplaat
€ 100,00 / € 150,00 -
84

groot bruin steengoed zoutvat met wielmerk

Een -groot bruin steengoed zoutvat met wielmerk
€ 25,00 / € 40,00 -
83

assegaai; Arusha Tanzania

Een -assegaai; Arusha Tanzania
€ 20,00 / € 40,00 -
82

Willem Noordijk; olieverf "waterlelies"

Een -Willem Noordijk; olieverf "waterlelies" - 30x40 cm gesign. L.O.
€ 60,00 / € 90,00 -

goud vergulde grote spiegel met schilderij in de bovenbouw

Een -goud vergulde grote spiegel met schilderij in de bovenbouw
€ 350,00 / € 500,00 -
80

Limoges wit met gouden randen

Een -Limoges wit met gouden randen - ca 85 delen servies
€ 150,00 / € 250,00 -
79

vintage empire Tirschenreuter Bavaria

Een -vintage empire Tirschenreuter Bavaria - 80 delig serviesdeel met gouden bewerkte randen en met de hand genummerd
€ 150,00 / € 250,00 -
78

Francine Schrikkema '91 schilderij olieverf op doek Kubistisch landschap

Een - Francine Schrikkema '91 schilderij olieverf op doek Kubistisch landschap - gesign R.O. 40x50 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
77

grote steengoed blauwe vaas met oor

Een -grote steengoed blauwe vaas met oor - H ca 55 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
76

B.C. Rich gitaar in koffer, elektr.

Een -B.C. Rich gitaar in koffer, elektr.

€ 125,00 / € 250,00 -
75

Stagg viool elektr. in koffer

Een -Stagg viool elektr. in koffer

€ 125,00 / € 200,00 -