412

fraai houtsnijwerk van een mythisch tafereel

Zeer -fraai houtsnijwerk van een mythisch tafereel - Ned. Indiƫ, begin 20e eeuw (chip) H 35 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
417

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat 18e eeuw

Een -Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat 18e eeuw - met houten poppen
€ 200,00 / € 300,00 -
433

clubfauteuiltjes met velours bekleding ZGAN unique blossom

Vier -clubfauteuiltjes met velours bekleding ZGAN unique blossom
€ 200,00 / € 300,00 -
580

vintage teak wandsysteem meubel

Een -vintage teak wandsysteem meubel - Royale systems ontw. Paul Cadovius
€ 200,00 / € 300,00 -
582

Hollands eiken linnenpers met lade op 2deurs onderkast

Een -Hollands eiken linnenpers met lade op 2deurs onderkast
€ 200,00 / € 300,00 -
594

lederen opstafauteuil, Geolux

Een -lederen opstafauteuil, Geolux
€ 200,00 / € 300,00 -
608

€ 200,00 / € 300,00 -
626

Sjako; officier schutterij Rotterdam zwart haarvilt en zwart lakleer metalen zilverkleurige tulp en plaat met rijkswapen

Een -Sjako; officier schutterij Rotterdam zwart haarvilt en zwart lakleer metalen zilverkleurige tulp en plaat met rijkswapen - (museum Rotterdam)
€ 200,00 / € 300,00 -
727

strakke 2 deurs antiek eiken kast met rechte kap

Een -strakke 2 deurs antiek eiken kast met rechte kap
€ 200,00 / € 300,00 -
833

fraai portret van een "zittende boerenmeisje met rode jurk en gele hoofddoek"

Een -fraai portret van een "zittende boerenmeisje met rode jurk en gele hoofddoek" - 36x48 cm gesign. Slatter H R.O.
€ 200,00 / € 300,00 -
870

LG invekter airco server

Een -LG invekter airco server - compl airco installatie 1 maal gedraaid
€ 200,00 / € 300,00 -
873

A.J. Zwart olieverf "man met trekschuit"

Een -A.J. Zwart olieverf "man met trekschuit" - 48x68 cm in fraaie lijst gesign. L.O.
€ 200,00 / € 300,00 -
883

Ierse staartklok met mekrab kast en beschilderde wijzerplaat

Een -Ierse staartklok met mekrab kast en beschilderde wijzerplaat - 2 bazuin blazende engelen en atlas in top, met wekkertje en stopgewicht
€ 200,00 / € 300,00 -
954

eendeurs eiken spekkast

Een -eendeurs eiken spekkast
€ 200,00 / € 300,00 -
1040

dubbele vierdeurs volglas roomdividervitrine met verlichting

Een -dubbele vierdeurs volglas roomdividervitrine met verlichting
€ 200,00 / € 300,00 -
1062

zwart Interlubke modulaire wandkast

Een -zwart Interlubke modulaire wandkast - + 2 deurs schoenenkast met passpiegel op de deuren
€ 200,00 / € 300,00 -
1069

Chinees polychroom aardewerk beeldje

Antiek -Chinees polychroom aardewerk beeldje - met div restauraties
€ 200,00 / € 300,00 -
1085

eiken kabinet 19e eeuw met 3 laden in onderkast

Een -eiken kabinet 19e eeuw met 3 laden in onderkast
€ 200,00 / € 300,00 -
1209

grote eiken bruidskist 18e eeuw

Een -grote eiken bruidskist 18e eeuw - met gestoken front en vlakke deksel
€ 200,00 / € 300,00 -
1213

mahonie klapbuffetje met besteklade

Een -mahonie klapbuffetje met besteklade - boven jalousiedeurtje en 2 schapjes in opstand
€ 200,00 / € 300,00 -
1435

knopte natuurlijke histarie der zoogende dieren door ID Pasteur 2e en 3e deel te Leyden bij; Honkoop en du Mortier 1800

Een -knopte natuurlijke histarie der zoogende dieren door ID Pasteur 2e en 3e deel te Leyden bij; Honkoop en du Mortier 1800
€ 200,00 / € 300,00 -
33

zilveren dienblaadje met een zilveren suikerpot met deksel en een zilveren lepelvaasje

Een -zilveren dienblaadje met een zilveren suikerpot met deksel en een zilveren lepelvaasje - ca 800 gr 835/1000
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 220,00 / € 350,00 -
607

grote eiken kamferkist met 4 panelen in front en vlakke deksel

Een -grote eiken kamferkist met 4 panelen in front en vlakke deksel - ca 75x150x75 cm 18/19e eeuw
€ 220,00 / € 300,00 -

saxofoon alt in koffer

Een -saxofoon alt in koffer
€ 225,00 / € 350,00 -
101

zilveren empire gelobde bokaal

Een -zilveren empire gelobde bokaal - verpoetste merken in ovale voet, H 17 cm Engels met vergulde binnenzijde ca 465 gr
€ 225,00 / € 350,00 -