124

olieverfschilderij uit de 18e eeuw in ovale houten passe partout in wit geverfde lijst

Een -olieverfschilderij uit de 18e eeuw in ovale houten passe partout in wit geverfde lijst - 60x75 cm, onbekende meester "meisje met kanten muts en shawl"
€ 400,00 / € 600,00 -
123

blauw en wit iriserend dikwandig glazen parfumflacon

Een -blauw en wit iriserend dikwandig glazen parfumflacon - en een wit iriserend glazen flacon Oostenrijk 20e eeuw H 9 en 7 cm zonder stop
€ 40,00 / € 60,00 -
122

uit ivoor gesneden rituele figuur met een gestileerd panterkostuum

Een -uit ivoor gesneden rituele figuur met een gestileerd panterkostuum - Afrikaans, vroeg 19/20e eeuw "ANYOTA Menya B." op voet
€ 300,00 / € 450,00 -
121

zevendelige wit porseleinen kerstgroep

Een -zevendelige wit porseleinen kerstgroep
€ 30,00 / € 45,00 -
120

levensboom fraai Afrikaans snijwerk in ivoor

Een -levensboom fraai Afrikaans snijwerk in ivoor - (met ISO certificaat) H ca 41 cm, coromandel voet
€ 150,00 / € 250,00 -
119

zilveren collier + armband

€ 10,00 / € 15,00 -
118

zilveren toastmandje, een zilveren broodmandje

Een -zilveren toastmandje, een zilveren broodmandje - en een zilveren bonbonmandje, allen miniatuur
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 60,00 / € 100,00 -
117

Porceleine fles Delfts blauwe kan

Een -Porceleine fles Delfts blauwe kan - met zeilboten in cartouche H 23 cm no 5013
€ 60,00 / € 100,00 -
116

bronzen veelvuldig gebruikte 17/18e eeuwse vijzel met stamper

Een -bronzen veelvuldig gebruikte 17/18e eeuwse vijzel met stamper
€ 30,00 / € 45,00 -
115

tinnen moffenwarmertje met schroefdeksel

Een -tinnen moffenwarmertje met schroefdeksel - 19e eeuw (deukjes)
€ 60,00 / € 100,00 -
114

Aldo v.d. Nieuwelaar 1944/2010 vloerlamp

Een -Aldo v.d. Nieuwelaar 1944/2010 vloerlamp - Artimeta TC2, gefabriceerd 70er jaren goede conditie vintage, wit gecoat L 28, H 77 inch

€ 750,00 / € 1.250,00 -
113

Delfts blauwe wandplaquette

Een -Delfts blauwe wandplaquette - De Porceleine fles met een stadsgezicht en ophaalbrug
€ 100,00 / € 150,00 -

booglamp Martinelli luce Italië

Een -booglamp Martinelli luce Italië - model serpente
€ 200,00 / € 300,00 -
111

830/1000 zilveren diepe rechthoekige serveer of fruitschaal

Reen -830/1000 zilveren diepe rechthoekige serveer of fruitschaal - 31x21x3,5 cm ca 410 gr
€ 125,00 / € 200,00 -
110

schaaltjes rood en groen porselein, 18/19e eeuw

Viermaal - schaaltjes rood en groen porselein, 18/19e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
109

Gianfranco Fratini vloerlamp Caltha

Een -Gianfranco Fratini vloerlamp Caltha - voor luci, zwart gecoat
€ 150,00 / € 250,00 -
108

zilveren theelepeltjes met rond bakje en knopje in top

Twaalf - zilveren theelepeltjes met rond bakje en knopje in top
€ 30,00 / € 45,00 -
107

zilveren 835/1000 van Kempen Begeer bestek

Een -zilveren 835/1000 van Kempen Begeer bestek - 12 grote lepels, 11 grote vorken, 10 klein bestek lepels en vorken, 4x schepwerk en klein vleesvorkje totaal ca 2485 gr + 11 grote en 11 kleine zilver/staal messen bruto ca 1500 gr

€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
106

blauw en wit Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde rand

Twee - blauw en wit Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde rand - en een decor van rivierlandschap, 1x 32 cm en 1x 29 cm,(1x haarlijn kraag grote schotel)
€ 300,00 / € 450,00 -
105

blauw en wit Chinees porseleinen schotel

Een -blauw en wit Chinees porseleinen schotel - W 29,5 cm met een decor van dorp met figuren vee en bomen (randchip)
€ 100,00 / € 150,00 -
104

zilveren 835/1000 pijpcomfoor met gelobde bak en gecontourneerde rand met gravures

Een -zilveren 835/1000 pijpcomfoor met gelobde bak en gecontourneerde rand met gravures - 16x13x9 cm op zwart houten basement
€ 150,00 / € 250,00 -
103

Makkum 4 blauw en wit tegels in lijsten "oude Ambachten"

Lot -Makkum 4 blauw en wit tegels in lijsten "oude Ambachten"
€ 30,00 / € 45,00 -
102

Makkum 4 polychroom tegels in lijsten "oude ambachten"

Lot -Makkum 4 polychroom tegels in lijsten "oude ambachten"
€ 30,00 / € 45,00 -
101

zilveren empire gelobde bokaal

Een -zilveren empire gelobde bokaal - verpoetste merken in ovale voet, H 17 cm Engels met vergulde binnenzijde ca 465 gr
€ 225,00 / € 350,00 -
100

165 cm hoog beeld van een godin

Dewi Sri lord; Dewi Sri Lashmi een -165 cm hoog beeld van een godin - Indonesië 20e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -