1416

benen heft

Een -benen heft
€ 15,00 / € 25,00 -
1419

W Bos?

Schilderij op doek -W Bos? - "picknicken in park"
€ 50,00 / € 75,00 -
1468

olieverf maroufle

Een -olieverf maroufle - 45x60 cm onbek schilder "Hollands ijsgezicht met figuren"
€ 40,00 / € 60,00 -
1469

"la melancholie"

Olieverf op doek -"la melancholie" - kopie schilderij Dominico Feti; ca 53x70 cm , schilderij is een keer verdoekt
€ 120,00 / € 200,00 -
1482

mahonie gelegenheidtafeltje op 3 poot

Een -mahonie gelegenheidtafeltje op 3 poot
€ 20,00 / € 30,00 -
1486

antieke geel en rood koperen beddenpan

Een -antieke geel en rood koperen beddenpan - bijzondere uitvoering met koperen steel
€ 20,00 / € 30,00 -