51

antiek eiken armstoelen met snijwerk in armleuningen

Twee -antiek eiken armstoelen met snijwerk in armleuningen - en getorst frame met lederen bekleding

€ 160,00 / € 250,00 -
152

Chinees porseleinen famille rose borden met rand van bloemen en figuren met paard in centrum

Zes - Chinees porseleinen famille rose borden met rand van bloemen en figuren met paard in centrum - W 23 cm
€ 180,00 / € 250,00 -
272

Frans v. d. Heide

€ 180,00 / € 300,00 -
34

zilveren 835/1000 roomstel ajour en parelrand

Een -zilveren 835/1000 roomstel ajour en parelrand - ca 668 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 200,00 / € 300,00 -
38

18e eeuws bureau met schuine klep

Een -18e eeuws bureau met schuine klep - 3 laden en Lois Seize beslag, Engels
€ 200,00 / € 300,00 -

mahonie Chinese ladenkist met fraai snijwerk

Een -mahonie Chinese ladenkist met fraai snijwerk - en 5 laden op 4 pootjes met vlakke top
€ 200,00 / € 300,00 -
59

tekeningen; Marten Molema

€ 200,00 / € 300,00 -
60

vaas in ringeloortechniek

Porceleine fles experimentele afdeling Cornelius Hartog een jade of Celadon kleur -vaas in ringeloortechniek- H26 cm met deksel
€ 200,00 / € 300,00 -
67

antieke pendule onder stolp

€ 200,00 / € 350,00 -
73

oude Perzische loper Beloudj

Een -oude Perzische loper Beloudj - 330x105 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
86

blauw en wit Chinees porseleinen 18e eeuwse borden

Vier -blauw en wit Chinees porseleinen 18e eeuwse borden - W 22 cm met floraal motief (3x haarlijn in kraag)
€ 200,00 / € 300,00 -
100

165 cm hoog beeld van een godin

Dewi Sri lord; Dewi Sri Lashmi een -165 cm hoog beeld van een godin - Indonesië 20e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -

booglamp Martinelli luce Italië

Een -booglamp Martinelli luce Italië - model serpente
€ 200,00 / € 300,00 -
126

B&O geluidsinstallatie incl. boxen

Een -B&O geluidsinstallatie incl. boxen - afstandsbediening in vitrine
€ 200,00 / € 300,00 -
182

z.g.a.n. blauw leer relax fauteuil

Een -z.g.a.n. blauw leer relax fauteuil - elektrisch op rvs ronde voet
€ 200,00 / € 300,00 -
204

design vintage chroom armstoelen met blauwgrijze bekleding

Twee -design vintage chroom armstoelen met blauwgrijze bekleding - op zweef/slede onderstellen
€ 200,00 / € 300,00 -
207

olieverf op paneel; Derk van Dijken "stilleven met tuit en Brabantse koperen appelketel"

Een -olieverf op paneel; Derk van Dijken "stilleven met tuit en Brabantse koperen appelketel" - 26x30 cm gesign L.O. en 1994
€ 200,00 / € 300,00 -
220

Perzische loper

Een -Perzische loper - 360x115 cm, gebruikt
€ 200,00 / € 300,00 -
235

gouden dukaat 1806

€ 200,00 / € 350,00 -
239

notenhouten rechthoekige eetkamertafel

Een -notenhouten rechthoekige eetkamertafel - 200x95 cm met 4 poten en wit onderstel
€ 200,00 / € 300,00 -
262

litho; R. Ricjier gesign en e.a. met potlood

Een -litho; R. Ricjier gesign en e.a. met potlood - ca 15x22 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
269

F Storm; 95x90 cm "madition" gesigneerd

Een -F Storm; 95x90 cm "madition" gesigneerd - L.O. olieverf op doek
€ 200,00 / € 300,00 -
320

3 rijig bloedkoraal collier met 3 delig 585/1000 gouden slot

Een -3 rijig bloedkoraal collier met 3 delig 585/1000 gouden slot
€ 200,00 / € 300,00 -
334

enkel geregen granatencollier met een 4 slag geregen granaat armband

Een -enkel geregen granatencollier met een 4 slag geregen granaat armband - beide met gouden 585/1000 sloten met granaatinzet
€ 200,00 / € 300,00 -
338

vintage design witte lampen met kappen

Twee -vintage design witte lampen met kappen - Duits ca 1970
€ 200,00 / € 300,00 -