326

+ beogram cd 3500 + boxen geen ab

Een B&O; beocenter 2100 - + beogram cd 3500 + boxen (2x) geen ab
€ 250,00 / € 400,00 -
726

antieke wit Delftse tegels met mangaan hoekmotief

Twintig -antieke wit Delftse tegels met mangaan hoekmotief - + 13 antieke tegels wit met mangaan tekeningen van figuren, spelen enz. met idem hoekmotief
€ 250,00 / € 400,00 -
866

sauna compleet gedemonteerd, privé cabine

Een -sauna compleet gedemonteerd, privé cabine
€ 250,00 / € 400,00 -
908

album België, Davos compl.

Een -album België, Davos compl.
€ 250,00 / € 400,00 -
1362

Arjan van Arendonk; siliconen op bedrukte stof

Een -Arjan van Arendonk; siliconen op bedrukte stof - kunstenaar heeft werk NBR museum en Groninger museum 100x100 cm
€ 250,00 / € 400,00 -

olieverf op doek; J.W. Haverkamp 19/20e eeuw "ziekenbezoek"

€ 260,00 / € 420,00 -
20

Kutani Japanse antieke vazen

Twee -Kutani Japanse antieke vazen - met 6 merk H 30 cm

€ 300,00 / € 450,00 -
27

Toon Verplak; olieverf op doek

Een -Toon Verplak; olieverf op doek - 50x70 cm gesign. L.O. "zomer op Hollands meer" in fraaie lijst
€ 300,00 / € 450,00 -
85

schilderij op jute "bloemen in pot" 45x36 cm

Een -schilderij op jute "bloemen in pot" 45x36 cm - Frans Kops 'Hertogenbosch 1916
€ 300,00 / € 450,00 -
99

tibet thangka ca 110x120 cm

Een -tibet thangka ca 110x120 cm - 2 delen handgeschilderd en geborduurd
€ 300,00 / € 450,00 -
117

Antoon Markus; "huisje aan het water"

Een -Antoon Markus; "huisje aan het water" - 50x80 cm in fraaie lijst
€ 300,00 / € 450,00 -
127

5 delig Samson porseleinen 11 cm famille rose kaststelletje

Een -5 delig Samson porseleinen 11 cm famille rose kaststelletje - best uit 2 stelvaasjes en 3 dekselvaasjes (2 deksels hersteld)
€ 300,00 / € 450,00 -
136

haardplaat 17e eeuw "Hollandse maagd in de tuin" pro patria

Een -haardplaat 17e eeuw "Hollandse maagd in de tuin" pro patria - 1e politieke haardplaat vuurschade
€ 300,00 / € 450,00 -
138

mahonie buro met opstand

Een -mahonie buro (klepsecretaire) met opstand - gebogen kap, intarsia en glas in deurtjes van opstand, 19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -
146

T Offermans; olieverf op doek

Een -T Offermans; olieverf op doek - 42x55 cm in lijst "na de arbeid" gesign. R.O.
€ 300,00 / € 450,00 -
189

vergulde empire pendule

Een -vergulde empire pendule - zittend vrouwenfiguur met luit
€ 300,00 / € 450,00 -
191

George Booth Scotland staande klok

Een -George Booth Scotland staande klok - voor 1818
€ 300,00 / € 450,00 -
286

perfect onderhouden bruin lederen oorfauteuilles

Twee -perfect onderhouden bruin lederen oorfauteuilles
€ 300,00 / € 450,00 -
383

schedel compleet

Een -schedel compleet
€ 300,00 / € 450,00 -
394

doek olieverf; Ben Hosman "liggend naakt"

Een -doek olieverf; Ben Hosman "liggend naakt" - 40x62 cm gesign R.O.
€ 300,00 / € 450,00 -
648

Chesterfield bruin lederen 3 zitter

Een -Chesterfield bruin lederen 3 zitter
€ 300,00 / € 450,00 -
1340

map met 6 kleuren houtsneden Mercedes Benz

Een -map met 6 kleuren houtsneden Mercedes Benz - + 200.000 km ster
€ 300,00 / € 450,00 -
7

gouden 10 gld Wilhelmina 1912

€ 320,00 / € 500,00 -
8

gouden 10 gld WIII 1875

€ 320,00 / € 500,00 -
87

polychroom houten Moriaan als kaarsdrager

Een -polychroom houten Moriaan als kaarsdrager - (elektr.) met 5 armige kroon
€ 350,00 / € 500,00 -