150

blauw en wit Chinees porseleinen kop en schoteltjes

Zes -blauw en wit Chinees porseleinen kop en schoteltjes - schoteltjes w 9 cm cupjes w 7 cm ca
€ 90,00 / € 150,00 -
149

18e eeuwse Delftse blauw met wit W 32 cm aardewerk schotel

Een -18e eeuwse Delftse blauw met wit W 32 cm aardewerk schotel - met floraal decor
€ 60,00 / € 120,00 -
148

polychroom Delftse pauwenschotel

Een -polychroom Delftse pauwenschotel - W 30 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
147

W 22,5 cm decor vogels in landschap (1X haarlijn, chips aan rand en onderkant, 1x restauratie)

Vier blauw en wit Chinees porseleinen 18e eeuwse borden - W 22,5 cm decor vogels in landschap (1X haarlijn, chips aan rand en onderkant, 1x restauratie)
€ 150,00 / € 250,00 -
146

Vieux Bruxelles porseleinen vazen met een decor van dames

Twee stuks -Vieux Bruxelles porseleinen vazen met een decor van dames - H 45 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
145

blauw en wit Chinees porseleinen borden

Drie -blauw en wit Chinees porseleinen borden - 18e eeuw met ene vaasdecor W 22,5 cm, bruine randen (1x haarlijn, schade centrum en rand centrum bord)
€ 75,00 / € 125,00 -
144

grote messing kwispedoor

Een -grote messing kwispedoor
€ 35,00 / € 50,00 -
143

Royal Daulton; 2 porseleinen rechthoekige theebussen met deksel

Stel -Royal Daulton; 2 porseleinen rechthoekige theebussen met deksel - en gekleurde landhuizen in medaillons
€ 50,00 / € 75,00 -
142

witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

Een -witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 1.150,00 / € 1.500,00 -
141

stenen/betonnen Chinees tuinornament

Een -stenen/betonnen Chinees tuinornament - H 150 cm met in top vogelvoerplek met 8kant pagodedak
€ 120,00 / € 200,00 -
140

porseleinen 19e eeuwse figurine

Een -porseleinen 19e eeuwse figurine - gekroonde N gemerkt (pink en staartpuntje)
€ 60,00 / € 100,00 -
138

gesneden voorstelling van vele figuren

Een -gesneden voorstelling van vele figuren - waaronder een met aureool?, 25,5x15,5 excl. rand, rood gelakt
€ 20,00 / € 30,00 -
137

chinoiserie Delfts bord

Een -chinoiserie Delfts bord - W 22 cm toegevoegd Delfts bord ca 25 cm met een eenvoudig blauw decor
€ 40,00 / € 60,00 -
136

groot couvert Haags lof lepel/vork 835/1000

Twaalf maal -groot couvert Haags lof lepel/vork 835/1000 - en 12x klein couvert Haags lof lepel/vork 835/1000 zilver (1 kleine vork mist) totaal ca 2500 gr

€ 1.000,00 / € 1.500,00 -
135

woodblockprint "Samoerai in waaiervormig perk"

Een -woodblockprint "Samoerai in waaiervormig perk" - 19e eeuw Japan
€ 40,00 / € 60,00 -
134

woodblockprint; "Samoerai onder bloemenstruik"

Een -woodblockprint; "Samoerai onder bloemenstruik" - 23x34 cm 19e eeuw gesigneerd L.B.
€ 40,00 / € 60,00 -
133

zilveren 835/1000 ovale schaaltjes met gecontourneerd randje 7x5,5x2 cm

Twee -zilveren 835/1000 ovale schaaltjes met gecontourneerd randje 7x5,5x2 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
132

mahonie commode met 2 pilaartjes links en rechts van de 2 deurtjes

Een -mahonie commode met 2 pilaartjes links en rechts van de 2 deurtjes - onder vooruitstekende lade met mascarons en marmeren blad + 2 inklapbare schapjes in opstand
€ 150,00 / € 250,00 -
131

Koningin Juliana 70 jaar zilveren penning

Een -Koningin Juliana 70 jaar zilveren penning
€ 20,00 / € 30,00 -
130

zilveren sigarettendoos

Een -zilveren sigarettendoos - 18,5x9,5 cm met houten binnenkant, ca 355 gr bruto 925/1000
€ 100,00 / € 150,00 -
129

Kaukasisch tapijt Baku Kuba, wol op wol, antiek tapijt

Een -Kaukasisch tapijt Baku Kuba, wol op wol, antiek tapijt - 136x92 cm
€ 400,00 / € 600,00 -
128

Hollandse koperen kraantjeskan

Een -Hollandse koperen kraantjeskan - toegevoegd een tinnen kraantjeskan
€ 20,00 / € 40,00 -
127

zilveren broodmand ajour gezaagd

Een -zilveren broodmand ajour gezaagd - 835/1000 met echte parelrand 27,5x22,5 cm ca 435 gr
€ 350,00 / € 500,00 -
126

B&O geluidsinstallatie incl. boxen

Een -B&O geluidsinstallatie incl. boxen - afstandsbediening in vitrine
€ 200,00 / € 300,00 -
125

Fritz Hansen, vintage (1974 gemerkt) vlinderstoeltjes, wit

Vier -Fritz Hansen, vintage (1974 gemerkt) vlinderstoeltjes, wit - Denemarken 1974
€ 240,00 / € 350,00 -