1420

occulte images, sport pictures, silhouettes, the human body images, erotic images en traditional henna designs

Lot -occulte images, sport pictures, silhouettes, the human body images, erotic images en traditional henna designs
€ 20,00 / € 30,00 -
1421

Tiffany Jacob Baal, schouwburg der dieren Caleidocycli, de Gelderse valleigeschiedenis in oude kaarten

Een -Tiffany Jacob Baal, schouwburg der dieren Caleidocycli, de Gelderse valleigeschiedenis in oude kaarten
€ 20,00 / € 30,00 -
1422

groot lot bijzondere boeken over glas in lood

Een -groot lot bijzondere boeken over glas in lood
€ 40,00 / € 60,00 -
1423

groot lot boeken over onderwerpen van kunst en cultuur

Een -groot lot boeken over onderwerpen van kunst en cultuur
€ 40,00 / € 60,00 -
1424

lot kunstboeken o.a. bijbel in de kunst, Tolkien jaren enz.

Een -lot kunstboeken o.a. bijbel in de kunst, Tolkien jaren enz.
€ 20,00 / € 30,00 -
1425

machinaal tapijt + tafelpersje

Een -machinaal tapijt + tafelpersje
€ 20,00 / € 30,00 -
1426

van der Steene schilderij olieverf 80x100 cm "boerenwoning en molen in de sneeuw"

Een -van der Steene schilderij olieverf 80x100 cm "boerenwoning en molen in de sneeuw" - gesign R.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
1427

H Kommer of Kummer onduidelijk gesign. Olieverf op doek "botters op zee"

Een -H Kommer of Kummer onduidelijk gesign. Olieverf op doek "botters op zee" - 55x75 cm in fraaie lijst (doek matig/slechte staat)
€ 60,00 / € 100,00 -
1428

olieverfschilderijtjes gesign. Smit

Twee -olieverfschilderijtjes gesign. Smit - + olieverf op doek "melkmeisje" kopie
€ 30,00 / € 45,00 -
1429

div olieverfschilderijtjes in mooie lijstjes

Drie -div olieverfschilderijtjes in mooie lijstjes
€ 20,00 / € 30,00 -
1430

AKAI audiosetje

Een -AKAI audiosetje - ab in vitrine
€ 20,00 / € 30,00 -
1431

lakwerk kist met interieur voor 4 flessen

Een -lakwerk kist met interieur voor 4 flessen
€ 30,00 / € 45,00 -
1432

groot lot afbeeldingen in lijst

Een -groot lot afbeeldingen in lijst - + lotje losse lijsten
€ 20,00 / € 30,00 -
1433

jaargangen Katholieke illustratie gebonden 3 boeken

Drie -jaargangen Katholieke illustratie gebonden 3 boeken
€ 2,00 / € 4,00 -
1434

Biblia Hebraica

Een -Biblia Hebraica - + 2 andere Hebreeuwse boeken + boek der palmen 1830 _ NO 1 EN 3 VREDEMAN 1830
€ 20,00 / € 30,00 -
1435

knopte natuurlijke historie der zoogende dieren door ID Pasteur 2e en 3e deel te Leyden bij; Honkoop en du Mortier 1800

Een -knopte natuurlijke historie der zoogende dieren door ID Pasteur 2e en 3e deel te Leyden bij; Honkoop en du Mortier 1800
€ 100,00 / € 150,00 -
1436

De kleine zimmerman door P.G. Witsen 1824, deel 1, 2 en 3

Een -De kleine zimmerman door P.G. Witsen 1824, deel 1, 2 en 3 - voorkant kaftje deel 1 ontbreekt
€ 70,00 / € 100,00 -
1437

Bloemhof, gebeden en gezangen W ter Burg 19e eeuw

Een -Bloemhof, gebeden en gezangen W ter Burg 19e eeuw - + boek Predicatien 18e eeuw, conditie zeer matig
€ 30,00 / € 45,00 -
1438

3 delig Chinees porseleinen kaststel 20e eeuw

Een -3 delig Chinees porseleinen kaststel 20e eeuw
€ 15,00 / € 25,00 -
1439

tinnen hanglamp met opaline kap

Een -tinnen hanglamp met opaline kap
€ 10,00 / € 15,00 -
1440

wit aardewerk zuiltje 42 cm

Een -wit aardewerk zuiltje 42 cm - + 2 doosjes kristallen messenleggers
€ 4,00 / € 6,00 -
1441

notenhouten pied de stalles met een aardewerk vaas met deksel en metalen grepen

Een -notenhouten pied de stalles met een aardewerk vaas met deksel en metalen grepen
€ 20,00 / € 30,00 -
1442

ronde bruin lederen fauteuil

Een -ronde bruin lederen fauteuil
€ 40,00 / € 60,00 -
1443

noten vierkant bijzettafeltje met gespelen glazen blad

Een -noten vierkant bijzettafeltje met gespelen glazen blad - 55x55 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1444

notenhouten dressoir met 4 deuren en 1 lade

Een -notenhouten dressoir met 4 deuren en 1 lade
€ 60,00 / € 100,00 -