453

Martinelli luce model Bolla witte kunststof lamp

Een -Martinelli luce model Bolla witte kunststof lamp - 60x60 cm Italiaans design
€ 150,00 / € 250,00 -
469

gouden pijl 14k met fraaie diamant

Een -gouden pijl 14k met fraaie diamant - ca 3,4 gr bruto
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 150,00 / € 250,00 -
513

Hagoort Willem design lamp 60/70er jaren verstelbaar

Een -Hagoort Willem design lamp 60/70er jaren verstelbaar - (gebruikssporen centrum kap)
€ 150,00 / € 250,00 -
588

Birds by Toikka "Pajusotha" whip poor will zittende vogel

Een -Birds by Toikka "Pajusotha" whip poor will zittende vogel
€ 150,00 / € 250,00 -
591

Toikka ; Punatulkku bullfinch, zittende vogel

Een -Toikka ; Punatulkku bullfinch, zittende vogel
€ 150,00 / € 250,00 -
633

antiek ivoren blaasinstrument Afrikaans 19/20e eeuw (met cert)

Een -antiek ivoren blaasinstrument Afrikaans 19/20e eeuw (met cert)
€ 150,00 / € 250,00 -
635

bijzonder lot munten

Een -bijzonder lot munten - div vervalsingen, veel Dollars tot ca 75 stuks
€ 150,00 / € 250,00 -
637

werk/wandtafel met terazzo/stenenblad

Een -werk/wandtafel met terazzo/stenenblad - 185x50 cm en ca 90 cm hoog, zeer decoratief
€ 150,00 / € 250,00 -
762

ca 11 gram geel gouden filigrein ovale hanger aan kettinkje

Een -ca 11 gram geel gouden filigrein ovale hanger aan kettinkje
€ 150,00 / € 250,00 -
798

S. Uiterwaal Leerdam glas madonna op zwart plateel voet

Een -S. Uiterwaal Leerdam glas madonna op zwart plateel voet - H ca 24 cm met voet 32 cm, uit 1929
€ 150,00 / € 250,00 -
843

Friese stoeltjesklok met loden meerminnen

Een -Friese stoeltjesklok met loden meerminnen - beschilderde wijzerplaat 18/19e eeuw
€ 150,00 / € 250,00 -
868

P. Schouten; olieverf op doek "schapen met hoedster in landschap"

Een -P. Schouten; olieverf op doek "schapen met hoedster in landschap" - 60x90 cm gesign. L.O. (scheur L.B.) zonder lijst
€ 150,00 / € 250,00 -
876

iepenhouten Friese staartklok met maanaanduiding en latoenkoperen waaiers 18/19e eeuw

Een -iepenhouten Friese staartklok met maanaanduiding en latoenkoperen waaiers 18/19e eeuw
€ 150,00 / € 250,00 -
889

aluminium salontafel met fixeert glazen blad

Een -aluminium salontafel met fixeert glazen blad
€ 150,00 / € 250,00 -
891

Franse comtoiseklok, emaille wijzerplaat

Een -Franse comtoiseklok, emaille wijzerplaat - met harpslinger Caleson à St Aubin des Cornier
€ 150,00 / € 250,00 -
1067

groen lederen draaifauteuils op ronde voet

Twee -groen lederen draaifauteuils op ronde voet - kalfsleder
€ 150,00 / € 250,00 -
1084

gietijzeren grote haardplaat met mijnwerkersvoorstelling

Een -gietijzeren grote haardplaat met mijnwerkersvoorstelling
€ 150,00 / € 250,00 -
1094

set wit rieten waranda tuinmeubilair,

Een -set wit rieten waranda tuinmeubilair,- bestaande uit lage kast + 2 bijzettafeltje + bank + stoel
€ 150,00 / € 250,00 -
1160

levendig maritiem schilderij 19e eeuw

Een -levendig maritiem schilderij 19e eeuw - olieverf op prepaired millboard ca 26x36 cm, onbekende meester, zonder lijst
€ 150,00 / € 250,00 -
1436

De kleine zimmerman door P.G. Witsen 1824, deel 1, 2 en 3

Een -De kleine zimmerman door P.G. Witsen 1824, deel 1, 2 en 3 - voorkant kaftje deel 1 ontbreekt
€ 150,00 / € 250,00 -
1496

zilveren bekers + lot bestek , suikertang enz.

Twee -zilveren bekers + lot bestek , suikertang enz. - totaal ca 450 gr
€ 150,00 / € 250,00 -

verzameling van 5 antieke polychroom Delftse apothekerspotten

Een -verzameling van 5 antieke polychroom Delftse apothekerspotten

€ 150,00 / € 250,00 -
56

wortelnoten secretaire met schuine klep

Een -wortelnoten secretaire met schuine klep - en 3 gebogen laden op bolklauwpoten

€ 150,00 / € 250,00 -
63

Gispen 1950 bijzettafel no 519

Een -Gispen 1950 bijzettafel no 519 - met onderblad

€ 150,00 / € 250,00 -
1165

Friese staartklok met houten poppen

Vroeg -Friese staartklok met houten poppen - goed werkend scheepjes en engel mechaniek, zijglas schade
€ 160,00 / € 300,00 -