175

vintage scandesign palissander dressoir

Een -vintage scandesign palissander dressoir - met 2 schuifdeuren en 3 laden in front op stalen onderstel, 60er jaren Zweden
€ 300,00 / € 450,00 -
174

Haemsted Orliens, boven aan deze prent aan beide zijden een kleinere prent, zwart wit M. Smalle gange 1696

Een -Haemsted Orliens, boven aan deze prent aan beide zijden een kleinere prent, zwart wit M. Smalle gange 1696 - de Baenderheerlijkheyt
€ 10,00 / € 15,00 -
173

Noorthey aan de achterzijde, P.J. Lutgers, steendruk

Twee stuks -Noorthey aan de achterzijde, P.J. Lutgers, steendruk
€ 30,00 / € 45,00 -
172

gezicht van het huys Den Bosch, ets J. Besoet

Een -gezicht van het huys Den Bosch, ets J. Besoet - anno 1758
€ 40,00 / € 60,00 -
171

Gezicht op het Slot en de stadt Muyden, ets 17e eeuw

Een -Gezicht op het Slot en de stadt Muyden, ets 17e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
170

antiek porseleinen groepje

Een -antiek porseleinen groepje - gemerkt met gekroonde N, H 16 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
169

div Chinees blauw en wit porseleinen borden

Drie -div Chinees blauw en wit porseleinen borden - 18e eeuw divers decor 2x W 22,5 cm ca 1x W 23,5 cm 2x haarlijn
€ 90,00 / € 150,00 -
168

olieverf op doek 45x70 cm niet gesigneerd

Een -olieverf op doek 45x70 cm niet gesigneerd - "boerenwoning in waterrijk landschap"
€ 60,00 / € 100,00 -
167

glaskunst Jozef Karlik Oostenrijk rond 1900 vaas met bloemen

Een -glaskunst Jozef Karlik Oostenrijk rond 1900 vaas met bloemen - gravé gemerkt op de bodem, H 33 cm iriserend glas
€ 350,00 / € 500,00 -
166

Boeddha Sakyamuni India

Een -Boeddha Sakyamuni India - H ca 20 cm zittend op een lotustroon
€ 300,00 / € 450,00 -
165

mahonie eetstoeltjes met rood blauw gestreepte bekleding

Zes -mahonie eetstoeltjes met rood blauw gestreepte bekleding - passend bij tafel 164, empirestijl
€ 300,00 / € 450,00 -
164

mahonie empirestijl grote diner tafel

Een -mahonie empirestijl grote diner tafel
€ 500,00 / € 750,00 -
163

mahonie empirestijl groot dressoir

Een -mahonie empirestijl groot dressoir - met verguld beslag
€ 500,00 / € 750,00 -
162

18e eeuws Chinees porseleinen bord met een decor van 4 gouden vissen

Een -18e eeuws Chinees porseleinen bord met een decor van 4 gouden vissen - randknabbels en haarlijn
€ 75,00 / € 125,00 -
161

messing reiswekker ca 1850

Een -messing reiswekker ca 1850 - Mappings & Webb 1900 Paris, Eliot & Sons London, balansgang 1892 (m.s.)
€ 250,00 / € 500,00 -
160

Burgsluys, 't slot Krayenstyn en de heerlykheid van Burgt, oude gravure

Een -Burgsluys, 't slot Krayenstyn en de heerlykheid van Burgt, oude gravure
€ 40,00 / € 60,00 -
159

"Smalle gange 1696

Gravure - "Smalle gange 1696 - 608 Brouwershaven uit de Nieuwe cronyk van Zeeland
€ 40,00 / € 60,00 -
158

ronde tinnen inktpot verstelbaar

Een -ronde tinnen inktpot verstelbaar - A Copier Noire Rouge
€ 60,00 / € 100,00 -
157

div 17/18e eeuws Chinees porseleinen borden

Negen -div 17/18e eeuws Chinees porseleinen borden - allen reparatie of barst
€ 50,00 / € 75,00 -
156

kasteel van Harmstede, C Rochussen, litho

Het -kasteel van Harmstede, C Rochussen, litho
€ 15,00 / € 25,00 -
155

prent in lijst D.E.L.F. heraldieke

Een -prent in lijst D.E.L.F. heraldieke
€ 20,00 / € 30,00 -
154

famille rose Chinees porseleinen ronde dozen met deksel

Twee -famille rose Chinees porseleinen ronde dozen met deksel - div knabbels en lijntjes
€ 30,00 / € 45,00 -
153

kaart van het eiland Zuid Beveland

Een -kaart van het eiland Zuid Beveland - kopergravure W.T. Hattinga 1747 - 32,6x61,3 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
152

Chinees porseleinen famille rose borden met rand van bloemen en figuren met paard in centrum

Zes - Chinees porseleinen famille rose borden met rand van bloemen en figuren met paard in centrum - W 23 cm
€ 180,00 / € 250,00 -
151

Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712

Een -Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712 - afm. 50x58 cm
€ 80,00 / € 120,00 -