248

stilleven olieverf onduidelijk R.O.

Een -stilleven olieverf onduidelijk R.O. - 40x50 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
473

stoeltjes Infineti design

Een -stoeltjes Infineti design
€ 30,00 / € 45,00 -
1257

suikerschepje, vleesvorkje, botermesje, longdrinklepel, 2 servet + 2 vingerdoekringen

Twee -suikerschepje, vleesvorkje, botermesje, longdrinklepel, 2 servet + 2 vingerdoekringen - + servetklemmen aan ketting, alles 835/1000 zilver samen ca 210 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 -
1234

taartmes met zilveren heft

€ 40,00 / € 60,00 -
1361

tabaksdoosjes met dorp en Holl. Tafereel + 2 zeer fraai gegraveerde koperen dozen

Twee -tabaksdoosjes met dorp en Holl. Tafereel + 2 zeer fraai gegraveerde koperen dozen
€ 60,00 / € 100,00 -
459

table de Delfland, Schielande, et Isles de Voorn, ca 1700

Een -table de Delfland, Schielande, et Isles de Voorn, ca 1700
€ 40,00 / € 70,00 -
457

tafelharmonium of missionair orgel als nieuw

Een -tafelharmonium of missionair orgel als nieuw
€ 75,00 / € 125,00 -
2052

tafelklokje

Een -tafelklokje - manco's
€ 5,00 / € 10,00 -
620

Tang paard aardewerk met groen glazuur

Een -Tang paard aardewerk met groen glazuur - H 25 W 28 cm 20e eeuw China
€ 20,00 / € 30,00 -
540

tapijt Chasny open terra

Een -tapijt Chasny open terra - 204x157 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
2093

tapijtje 100x160

Een -tapijtje 100x160
€ 10,00 / € 15,00 -
1132

TCI Saronne plafondkroon

Een TCI Saronne plafondkroon met 6 armen

€ 20,00 / € 30,00 -
783

teak houten vintage pastoestijl kast

Een -teak houten vintage pastoestijl kast -70er jaren met 6 deurtjes, 3 schappen en 2 glasdeuren
€ 60,00 / € 100,00 -
744

tekening Picasso "vrouwenhoofd"

Een -tekening Picasso "vrouwenhoofd" - geisgn R.O. in de plaat en 1e mai 46 R.B., 20x26 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
233

tekening rode inkt 19e eeuw

Een -tekening rode inkt 19e eeuw - de Racinel 1825/1893
€ 15,00 / € 25,00 -
59

tekeningen; Marten Molema

€ 60,00 / € 100,00 -

Ten cate romantische school, olieverf op hout

Een -Ten cate romantische school, olieverf op hout - 38x28 cm in pianozwarte 19e eeuwse lijst, gesign L.O.
€ 350,00 / € 500,00 -
434

Th. Taminiau; aquarel "gehoekte vaas met 3 vruchten"

Een -Th. Taminiau; aquarel "gehoekte vaas met 3 vruchten" - in gepoederde lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
1204

The architecture pack; Ron van der Meer met bandje en Rietveld Schröder bouwpakket

Een -The architecture pack; Ron van der Meer met bandje en Rietveld Schröder bouwpakket
€ 20,00 / € 30,00 -
1290

The complete mastervoice, 2x box met 40 cd's elk

Lot -The complete mastervoice, 2x box met 40 cd's elk
€ 15,00 / € 25,00 -
1534

the official 1977 presidential inaugural medal

Een -the official 1977 presidential inaugural medal
€ 25,00 / € 40,00 -
1206

The St Osuth of the Oriënt line; kleurprent

Lot -The St Osuth of the Oriënt line; kleurprent - + 2 scheepsportretten in kleur postkaart formaat
€ 15,00 / € 25,00 -
1341

The united states liberty coins in orgn cassette zilver

Een -The united states liberty coins in orgn cassette zilver
€ 35,00 / € 50,00 -
956

Theo Zwagemakers; "veldbloemen" olieverf 40x50 cm

Een -Theo Zwagemakers; "veldbloemen" olieverf 40x50 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
591

thermometer glas

Een -thermometer glas
€ 15,00 / € 25,00 -