Logo

Catalogus

Nummer   Naam Verwachte opbrengst Huidig bod
374

enorm archief met 25 mappen vol ansichten en omschrijvingen van Frankrijk, Toscane enz

Een -enorm archief met 25 mappen vol ansichten en omschrijvingen van Frankrijk, Toscane enz (25x)
Divers
€ 125,00 / € 200,00 -
455

Martinelli luce model Bolla vierkante kunststof lamp

Een -Martinelli luce model Bolla vierkante kunststof lamp - Italiaans design 35x35 cm
Meubels & lampen
€ 125,00 / € 200,00 -
1127

schildering olieverf op koper "Maria met kind"

Een -schildering olieverf op koper "Maria met kind" - 15x20 cm 18/19e eeuw
Schilderijen en werk op papier
€ 125,00 / € 200,00 -
1164

Engels staand horloge

Een -Engels staand horloge - mahonie kast, loopt prima
Klokken, horloges & uurwerken
€ 125,00 / € 200,00 -
1375

motorhelmen, motorlaarzen mt 50, handschoenen en pak

Zes -motorhelmen, motorlaarzen mt 50, handschoenen en pak - (kleding), motortassen enz. i.p.s.
Divers
€ 125,00 / € 200,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

Een -aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht" - gesigneerd en 1978 ca 60x45 cm in lijst
Schilderijen en werk op papier
€ 140,00 / € 200,00 -
314

mahonie 2 deurs linnenkast met geknobbelde stijlen en snijwerk

Een -mahonie 2 deurs linnenkast met geknobbelde stijlen en snijwerk - op de deuren ca 1860
Meubels & lampen
€ 140,00 / € 200,00 -
41

verzameling euro postzegels ongestempeld

Een -verzameling euro postzegels ongestempeld - met een nominale waarde van circa â?¬ 330,- + div fl. en USA
Boeken, kaarten & postzegels
€ 150,00 / € 250,00 -
79

vintage empire Tirschenreuter Bavaria

Een -vintage empire Tirschenreuter Bavaria - 80 delig serviesdeel met gouden bewerkte randen en met de hand genummerd
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 150,00 / € 250,00 -
80

Limoges wit met gouden randen

Een -Limoges wit met gouden randen - ca 85 delen servies
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 150,00 / € 250,00 -
104

zilveren 835/1000 pijpcomfoor met gelobde bak en gecontourneerde rand met gravures

Een -zilveren 835/1000 pijpcomfoor met gelobde bak en gecontourneerde rand met gravures - 16x13x9 cm op zwart houten basement
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 150,00 / € 250,00 -
109

Gianfranco Fratini vloerlamp Caltha

Een -Gianfranco Fratini vloerlamp Caltha - voor luci, zwart gecoat
Meubels & lampen
€ 150,00 / € 250,00 -
120

levensboom fraai Afrikaans snijwerk in ivoor

Een -levensboom fraai Afrikaans snijwerk in ivoor - (met ISO certificaat) H ca 41 cm, coromandel voet
Divers
€ 150,00 / € 250,00 -
132

mahonie commode met 2 pilaartjes links en rechts van de 2 deurtjes

Een -mahonie commode met 2 pilaartjes links en rechts van de 2 deurtjes - onder vooruitstekende lade met mascarons en marmeren blad + 2 inklapbare schapjes in opstand
Meubels & lampen
€ 150,00 / € 250,00 -
146

Vieux Bruxelles porseleinen vazen met een decor van dames

Twee stuks -Vieux Bruxelles porseleinen vazen met een decor van dames - H 45 cm
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 150,00 / € 250,00 -
147

W 22,5 cm decor vogels in landschap (1X haarlijn, chips aan rand en onderkant, 1x restauratie)

Vier blauw en wit Chinees porseleinen 18e eeuwse borden - W 22,5 cm decor vogels in landschap (1X haarlijn, chips aan rand en onderkant, 1x restauratie)
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 150,00 / € 250,00 -
180

veuve vermeren gesigneerd 30 dln Brussels porseleinen servies

Lot -veuve vermeren gesigneerd 30 dln Brussels porseleinen servies - 1 schaal op voet gerep.
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 150,00 / € 250,00 -
183

17e eeuwse polychroom Delftse schotels

Driemaal -17e eeuwse polychroom Delftse schotels - doorsnee 26, 31 en 36 cm, divers mankementen
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 150,00 / € 250,00 -
187

Jori design rood lederen fauteuil met chroom onderstel

Een -Jori design rood lederen fauteuil met chroom onderstel
Meubels & lampen
€ 150,00 / € 250,00 -
285

31 cm kraakporseleinen Wanli 1573/1619 schotel

Een -31 cm kraakporseleinen Wanli 1573/1619 schotel - met een centrum van vogel op rots in tuin (rep op 10 uur)
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 150,00 / € 250,00 -
292

eiken Drentse kast met getrapte Fries op bolpoten

Een -eiken Drentse kast met getrapte Fries op bolpoten
Meubels & lampen
€ 150,00 / € 250,00 -
336

Reed & Barton sterling 925/1000 zilveren 3 lichts kandelaren met verzwaarde voet

Twee -Reed & Barton sterling 925/1000 zilveren 3 lichts kandelaren met verzwaarde voet - H 16 en W 22,5 cm doorsnee 8,3 cm , bruto ca 1053 gr, deukjes
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 150,00 / € 250,00 -
360

kristallen kroon met 3 ringen met pegels

Een -kristallen kroon met 3 ringen met pegels
Meubels & lampen
€ 150,00 / € 250,00 -
382

Elly Kuijpers; ca 200 naaktstudies in 9 schetsboeken op A3 formaat

Lot -Elly Kuijpers; ca 200 naaktstudies in 9 schetsboeken op A3 formaat
Schilderijen en werk op papier
€ 150,00 / € 250,00 -
447

witte staal kunststof wandlamp "Bolla"

Een -witte staal kunststof wandlamp "Bolla" - van Martinelli luce Italia, vierkant 50x50 cm
Meubels & lampen
€ 150,00 / € 250,00 -
Register veilinghouder