200

design chroom lederen zadelkrukken

Vier -design chroom lederen zadelkrukken - gebruikte staat
€ 80,00 / € 120,00 -

nieuwe kaart van het eiland Tholen 1753

De -nieuwe kaart van het eiland Tholen 1753 - WT Hattinga
€ 30,00 / € 45,00 -
198

kapitale verguld met kristal behangen 3 armige kroon

Een -kapitale verguld met kristal behangen 3 armige kroon - toortsen aan Louis Seize guirlandes versterkt frame ca 100x60 cm

€ 750,00 / € 1.250,00 -
197

Therese van Hall "moeder met kind"

Een -Therese van Hall "moeder met kind"- ca 50 cm gemerkt T.V.H. sign (div chip)
€ 80,00 / € 120,00 -
196

zeer groot bureau ministre dubbelburo met blokken

Een -zeer groot bureau ministre dubbelburo met blokken - L 130 B 48 H 48 cm en bladmaat ca 138x168 cm notenhout, div gebruikssporen
€ 300,00 / € 450,00 -
195

biscuit vormstuk

Een -biscuit vormstuk - 55x18x30 cm, blindmerk en genummerd divers mankementen
€ 50,00 / € 75,00 -
194

zilveren aardbeienschep met getorste steel en bak in bladvorm

Een -zilveren aardbeienschep met getorste steel en bak in bladvorm - in cassette
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 40,00 / € 60,00 -
193

zilveren geschakeld collier met bijpassende armband 835/1000

Een -zilveren geschakeld collier met bijpassende armband 835/1000
€ 30,00 / € 45,00 -
192

stel entourage oorstekers 585/1000 wit goud met 2x10 briljanten

Een -stel entourage oorstekers 585/1000 wit goud met 2x10 briljanten - ca 4,4 gr
€ 500,00 / € 750,00 -
191

witgouden entourage ring met 12 briljant geslepen diamanten

Een -witgouden entourage ring met 12 briljant geslepen diamanten - ca 5,5 gr

€ 850,00 / € 1.200,00 -
190

olieverf op doek 18e eeuw 87x110 cm "stilleven met geschoten wild en geweer met kruidhoorn"

Een -olieverf op doek 18e eeuw 87x110 cm "stilleven met geschoten wild en geweer met kruidhoorn" - onbekende meester
€ 300,00 / € 450,00 -
189

18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge

Een -18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge - ca 20 gr met 34 briljanten bezet

€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
188

witgouden 18krt armband

€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
187

Jori design rood lederen fauteuil met chroom onderstel

Een -Jori design rood lederen fauteuil met chroom onderstel
€ 150,00 / € 250,00 -
186

ivoren gesneden hoofden van Afrikaanse vrouwen

Twee -ivoren gesneden hoofden van Afrikaanse vrouwen - H ca 15 cm met cert.
€ 45,00 / € 60,00 -
185

porseleinen figurine "moeder met kind"

Een -porseleinen figurine "moeder met kind" - H 20 cm gemerkt K.V.E. Karel Ens 1900/1919

€ 75,00 / € 125,00 -
184

Theo Elfrink

"Abstract" olieverf op doek -Theo Elfrink-; 50x60 cm gesign. Theo
€ 50,00 / € 75,00 -
183

17e eeuwse polychroom Delftse schotels

Driemaal -17e eeuwse polychroom Delftse schotels - doorsnee 26, 31 en 36 cm, divers mankementen
€ 150,00 / € 250,00 -
182

z.g.a.n. blauw leer relax fauteuil

Een -z.g.a.n. blauw leer relax fauteuil - elektrisch op rvs ronde voet
€ 200,00 / € 300,00 -
181

Montis met blauw leer beklede armstoelen op rvs zweefframe met hoofdkussens

Twee -Montis met blauw leer beklede armstoelen op rvs zweefframe met hoofdkussens
€ 250,00 / € 400,00 -
180

veuve vermeren gesigneerd 30 dln Brussels porseleinen servies

Lot -veuve vermeren gesigneerd 30 dln Brussels porseleinen servies - 1 schaal op voet gerep.
€ 150,00 / € 250,00 -
179

Perzisch tapijt 120x200

Een -Perzisch tapijt 120x200 - gebruikssporen
€ 60,00 / € 100,00 -
178

Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd"

Schilderij -Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd" - gemengde techniek 25x35 cm gesign L.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
177

blauw en wit porseleinen kommetjes

Drie -blauw en wit porseleinen kommetjes - randknabbeltjes en floraal decor (1x chips kraag en voet, 1x chips en haarlijn)
€ 45,00 / € 60,00 -
176

blauw en wit Chinees porseleinen kommen met floraal decor

Twee -blauw en wit Chinees porseleinen kommen met floraal decor - W 14,5 H 7 cm (1x chip voet, 1x chip kraag en haarlijnen)
€ 60,00 / € 100,00 -