91

eiken chiffonnière met zuilen op stijlen

Een -eiken chiffonnière met zuilen op stijlen - Hollands ca 1820
€ 120,00 / € 200,00 -
95

Chinese gekleurde balustervaas

Een -Chinese gekleurde balustervaas - H 30 cm + deksel (gelijmd) 10 cm met 6 merk in dubbele cirkel op bodem
€ 120,00 / € 200,00 -
141

stenen/betonnen Chinees tuinornament

Een -stenen/betonnen Chinees tuinornament - H 150 cm met in top vogelvoerplek met 8kant pagodedak
€ 120,00 / € 200,00 -
238

zilveren soeplepel met gravure van anker in kruis

Een -zilveren soeplepel met gravure van anker in kruis - 2e gehalte ca 280 gr in origineel kistje
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 -
350

eiken uitschuiftafel met 6 eiken met tuigleder stoelen

Een -eiken uitschuiftafel met 6 eiken met tuigleder stoelen
€ 120,00 / € 200,00 -
390

pers

Een -pers - ca 2,5 x 3,5 mtr i.p.s.
€ 120,00 / € 200,00 -
427

Aneta vintage mushroom floorlamp 70er jaren

Een -Aneta vintage mushroom floorlamp 70er jaren - of vroeger, white gemerkt onder voet
€ 120,00 / € 200,00 -
491

18e eeuwse eiken 2 deurs landelijke kast

Een -18e eeuwse eiken 2 deurs landelijke kast
€ 120,00 / € 250,00 -
520

Figli di Amadeo di Cassina 60er jaren vintage ronde houten nesttafeltjes

Een -Figli di Amadeo di Cassina 60er jaren vintage ronde houten nesttafeltjes (4x)
€ 120,00 / € 200,00 -
538

Kiev Rusland zilveren niëllo pijp 84 Zolotnic gemerkt

Een -Kiev Rusland zilveren niëllo pijp 84 Zolotnic gemerkt - met gelobde pijpenkopje, krabber aan kettinkje, toegevoegd antiek koperen pijpcomfoortje
€ 120,00 / € 200,00 -
557

met Minerva en mstr B&Z gemerkte dessertlepel set empire stijl

Een -met Minerva en mstr B&Z gemerkte dessertlepel set empire stijl - 2 serveer en 13 kleine lepels in cass
€ 120,00 / € 200,00 -
599

"havengezicht" Joop Mijsbergen 1934

€ 120,00 / € 200,00 -
600

wortelnoten commode met 3 gebogen laden en bronzen beslag

Een -wortelnoten commode met 3 gebogen laden en bronzen beslag
€ 120,00 / € 200,00 -
627

zwarte Nederlandse helm nieuw model M 1927 zonder helmplaat met lederen binnenhelm

Een -zwarte Nederlandse helm nieuw model M 1927 zonder helmplaat met lederen binnenhelm - (collectie museum Rotterdam) aan de binnenzijde sticker "Nederland sterk met het wettelijk gezag" -+ originele zwart lederen koppel
€ 120,00 / € 200,00 -
664

nägeruhr met beschilderde wijzerplaat

Een -nägeruhr met beschilderde wijzerplaat - wekker mechaniek, slinger en 4 gewichten
€ 120,00 / € 200,00 -
674

biedermeier mahonie 2deurs penantkastje, eind 19e eeuw

Een -biedermeier mahonie 2deurs penantkastje, eind 19e eeuw
€ 120,00 / € 200,00 -
710

vintage schemerlamp met kunststof witte bolkap

Een -vintage schemerlamp met kunststof witte bolkap - 70er jaren, AB Fagerhults
€ 120,00 / € 200,00 -
725

olifantje

Een groen jade -olifantje- met ongekeurd gouden of verguld montuur 5x3.5 cm (zonder collier)
€ 120,00 / € 200,00 -
1099

"De humani corporis tabrica"

ISBN. 9061030528 -"De humani corporis tabrica"- Libri Septem, i.p.s. boek in cassette + bijlage G.A. Lindeboom
€ 120,00 / € 200,00 -
1159

19e eeuws portret van een paar olieverf op doek

Een -19e eeuws portret van een paar olieverf op doek - in 19e eeuwse lijst, 18x24 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
1365

ZGAN kluis met code en sleutel

Een- ZGAN kluis met code en sleutel
€ 120,00 / € 200,00 -

fraaie met biesinleg en intarsia versierde 19e eeuwse Engelse banjobarometer

Een -fraaie met biesinleg en intarsia versierde 19e eeuwse Engelse banjobarometer

€ 120,00 / € 200,00 -
75

Stagg viool elektr. in koffer

Een -Stagg viool elektr. in koffer

€ 125,00 / € 200,00 -
76

B.C. Rich gitaar in koffer, elektr.

Een -B.C. Rich gitaar in koffer, elektr.

€ 125,00 / € 250,00 -
111

830/1000 zilveren diepe rechthoekige serveer of fruitschaal

Reen -830/1000 zilveren diepe rechthoekige serveer of fruitschaal - 31x21x3,5 cm ca 410 gr
€ 125,00 / € 200,00 -