1084

gietijzeren grote haardplaat met mijnwerkersvoorstelling

Een -gietijzeren grote haardplaat met mijnwerkersvoorstelling
€ 150,00 / € 250,00 -
1127

schildering olieverf op koper "Maria met kind"

Een -schildering olieverf op koper "Maria met kind" - 15x20 cm 18/19e eeuw
€ 125,00 / € 200,00 -
1382

zeer decoratief dek gemaakt van diverse echte huiden

Een -zeer decoratief dek gemaakt van diverse echte huiden
€ 60,00 / € 100,00 -
1405

poster "Indië moet vrij!"

Een -poster "Indië moet vrij!"
€ 100,00 / € 150,00 -
1436

De kleine zimmerman door P.G. Witsen 1824, deel 1, 2 en 3

Een -De kleine zimmerman door P.G. Witsen 1824, deel 1, 2 en 3 - voorkant kaftje deel 1 ontbreekt
€ 150,00 / € 250,00 -

verzameling van 5 antieke polychroom Delftse apothekerspotten

Een -verzameling van 5 antieke polychroom Delftse apothekerspotten

€ 150,00 / € 250,00 -
600

wortelnoten commode met 3 gebogen laden en bronzen beslag

Een -wortelnoten commode met 3 gebogen laden en bronzen beslag
€ 120,00 / € 200,00 -
674

biedermeier mahonie 2deurs penantkastje, eind 19e eeuw

Een -biedermeier mahonie 2deurs penantkastje, eind 19e eeuw
€ 120,00 / € 200,00 -
1365

ZGAN kluis met code en sleutel

Een- ZGAN kluis met code en sleutel
€ 120,00 / € 200,00 -

fraaie met biesinleg en intarsia versierde 19e eeuwse Engelse banjobarometer

Een -fraaie met biesinleg en intarsia versierde 19e eeuwse Engelse banjobarometer

€ 120,00 / € 200,00 -
48

vintage ; Pols Potten, lamp met 2 tulp kappen

Een -vintage ; Pols Potten, lamp met 2 tulp kappen - geel en rood en metalen stammen en voet, 20e eeuw
€ 80,00 / € 120,00 -
82

Willem Noordijk; olieverf "waterlelies"

Een -Willem Noordijk; olieverf "waterlelies" - 30x40 cm gesign. L.O.
€ 60,00 / € 90,00 -
86

blauw en wit Chinees porseleinen 18e eeuwse borden

Vier -blauw en wit Chinees porseleinen 18e eeuwse borden - W 22 cm met floraal motief (3x haarlijn in kraag)
€ 200,00 / € 300,00 -
96

celadon baluster vaas met deksel

Een -celadon baluster vaas met deksel - (deksel gelijmd)
€ 80,00 / € 120,00 -
120

levensboom fraai Afrikaans snijwerk in ivoor

Een -levensboom fraai Afrikaans snijwerk in ivoor - (met ISO certificaat) H ca 41 cm, coromandel voet
€ 150,00 / € 250,00 -
214

ijzeren hand gesmeed keukenrek met fraaie beschildering

Een -ijzeren hand gesmeed keukenrek met fraaie beschildering - 7 delen uit 1902
€ 50,00 / € 75,00 -
296

eiken 18e eeuws ladenmeubel Engels

Een -eiken 18e eeuws ladenmeubel Engels - 2 halve en 3 hele laden
€ 75,00 / € 125,00 -
433

clubfauteuiltjes met velours bekleding ZGAN unique blossom

Vier -clubfauteuiltjes met velours bekleding ZGAN unique blossom
€ 200,00 / € 300,00 -
582

Hollands eiken linnenpers met lade op 2deurs onderkast

Een -Hollands eiken linnenpers met lade op 2deurs onderkast
€ 200,00 / € 300,00 -
635

bijzonder lot munten

Een -bijzonder lot munten - div vervalsingen, veel Dollars tot ca 75 stuks
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 150,00 / € 250,00 -
883

Ierse staartklok met mekrab kast en beschilderde wijzerplaat

Een -Ierse staartklok met mekrab kast en beschilderde wijzerplaat - 2 bazuin blazende engelen en atlas in top, met wekkertje en stopgewicht
€ 200,00 / € 300,00 -
1031

dozijn zilveren (zwaardje v Kempen) vla lepeltjes in origineel doosje

Een -dozijn zilveren (zwaardje v Kempen) vla lepeltjes in origineel doosje
€ 60,00 / € 100,00 -
1418

bodemvondst gebruikte bolfles

Een -bodemvondst gebruikte bolfles
€ 25,00 / € 40,00 -
91

eiken chiffonnière met zuilen op stijlen

Een -eiken chiffonnière met zuilen op stijlen - Hollands ca 1820
€ 120,00 / € 200,00 -
141

stenen/betonnen Chinees tuinornament

Een -stenen/betonnen Chinees tuinornament - H 150 cm met in top vogelvoerplek met 8kant pagodedak
€ 120,00 / € 200,00 -