226

geslepen kristallen karaffen

Drie -geslepen kristallen karaffen - + glazen bokaal met deksel

€ 25,00 / € 40,00 -
225

klein lot verzilverd

Een -klein lot verzilverd -o.a. visbestek, 2x soepschep, servetringen enz.
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 5,00 / € 10,00 -
224

blauw opaline camee lampvoet

Een -blauw opaline camee lampvoet
€ 30,00 / € 45,00 -
223

19e eeuwse Japanse Satsuma vaas

Een -19e eeuwse Japanse Satsuma vaas
€ 15,00 / € 25,00 -
222

Blaeu kaart van Nederland

Een -Blaeu kaart van Nederland - in passe partout, zonder lijst
€ 100,00 / € 150,00 -
221

lot van 12 handgevormde glazen en met fruit beschilderde compote of aardbeischaaltjes

Een -lot van 12 handgevormde glazen en met fruit beschilderde compote of aardbeischaaltjes
€ 60,00 / € 100,00 -
220

Perzische loper

Een -Perzische loper - 360x115 cm, gebruikt
€ 200,00 / € 300,00 -

tuinbankje gietijzer

Een -tuinbankje gietijzer - div latten stuk
€ 20,00 / € 30,00 -
218

Monique van Stokkum

Olieverf op doek; -Monique van Stokkum-; "Caribisch huisje met vrouwen" 80x80 cm gesign l.o. en 2005
€ 30,00 / € 45,00 -
217

gesigneerd E Sarina Cuba gezwart houten hoofd

Een -gesigneerd E Sarina Cuba gezwart houten hoofd - + houten tempelleeuwtje
€ 10,00 / € 15,00 -
216

Indonesische houtsnijwerkjes

Twee -Indonesische houtsnijwerkjes
€ 10,00 / € 15,00 -
215

43 cm Japanse geëmailleerd metalen schotel

Een -43 cm Japanse geëmailleerd metalen schotel
€ 30,00 / € 45,00 -
214

ijzeren hand gesmeed keukenrek met fraaie beschildering

Een -ijzeren hand gesmeed keukenrek met fraaie beschildering - 7 delen uit 1902
€ 50,00 / € 75,00 -
213

kristallen boudoirbakje met zilveren deksel

Een -kristallen boudoirbakje met zilveren deksel - Birmingham 1906
€ 30,00 / € 45,00 -
212

tweedelig beeld teakhout

Een -tweedelig beeld teakhout - 32x24 cm met monogram, gestileerde omhelzing
€ 60,00 / € 100,00 -
211

verzilverde visbestekken

Zes -verzilverde visbestekken - + 3 dln Delfts peper en zout, mosterdstel op plate blaadje - 1x schade
€ 10,00 / € 15,00 -
210

Raku aardewerk siervaas

Een -Raku aardewerk siervaas - gesign Csipow, H 45 cm ca
€ 20,00 / € 30,00 -
209

Marcus van Ravenswaaij bronzen beeld van 2 verkooplieden

Een -Marcus van Ravenswaaij bronzen beeld van 2 verkooplieden - gesigneerd
€ 100,00 / € 150,00 -
208

mahoniehouten curieus natuurlijk gevormd hoofd

Een -mahoniehouten curieus natuurlijk gevormd hoofd - ca 55x65 cm boomwortel
€ 40,00 / € 60,00 -
207

olieverf op paneel; Derk van Dijken "stilleven met tuit en Brabantse koperen appelketel"

Een -olieverf op paneel; Derk van Dijken "stilleven met tuit en Brabantse koperen appelketel" - 26x30 cm gesign L.O. en 1994
€ 200,00 / € 300,00 -
205

Frans eind 18e eeuw comtoise met kettingmechaniek

Een -Frans eind 18e eeuw comtoise met kettingmechaniek - e 2 eenhoorns in top koperen front gedateerd 1778
€ 400,00 / € 600,00 -
204

design vintage chroom armstoelen met blauwgrijze bekleding

Twee -design vintage chroom armstoelen met blauwgrijze bekleding - op zweef/slede onderstellen
€ 200,00 / € 300,00 -
203

ca 72 cm hoog satinwood beeld van een visarend met onwaarschijnlijk vrolijke buit

Een -ca 72 cm hoog satinwood beeld van een visarend met onwaarschijnlijk vrolijke buit - Indonesië
€ 80,00 / € 120,00 -
202

vintage design chroom/glas eettafel "Cattellan Italia"

Een -vintage design chroom/glas eettafel "Cattellan Italia" - met 4 chroom zweefstoelen op sledevoet, gebruikssporen
€ 500,00 / € 750,00 -
201

eiken salontafel

Een eiken salontafel met 2 door en door laden met geheime vakjes - ca 1900

€ 80,00 / € 120,00 -